Меня много• 01 декабря 2024

Хтось вже отримав 1000 від зеленського?

Сьогодні подала заявку, цікаво коли гроші прийдуть ?
dahashutka19• 01 декабря 2024
Ответ дляFgKaila
Заявку оформила) Витрачу на продукти, або на корисне дитині) Садочок оплачу, харчування)
На продукти не можна витратити , садочок оплатити також
Указка• 01 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Можно подумать, что все деньги все на зсу пошли бы, идёт их деребанят по полной, люди сами собирают постоянно
автор Меня много • 01 декабря 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Ви на приколі ? Ви реально вірите що ми забираємо ці гроші у ЗСУ ? Якби влада хотіла то потратила б ці гроші на ЗСУ. А так просто роздеребанили б собі по кишеням, і було б не військовим і не цивільним
бибизяна• 01 декабря 2024
Як не прикро, ми такі заслуговуємо на цю владу.... І нікуди не поділися ці 73 відсотки... Нічого життя не вчить
Упругая попка• 01 декабря 2024
Ці гроші повинні були піти на ЗСУ, хлопцям, які вмирають за нас. А то всі кричать немає коштів, а просто роздавати то є. Ще розумію, якби дали інвалідам, ВПО, малозабезпеченим.
вАлнуюся сильнА• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
То пройдіться зараз по своїм знайомим і родичам і роскажіть їм які вони жалюгідні що взяли ті гроші, або десь на площу вийдіть і розкажіть це всі тоді побачимо з якою кабіною ви повернетесь. Людям які під час початку війни залишилися без доходу і вони елементарно хотіли їсти а купити вже не було за що бо роботи не було - їм з голоду потрібно було померти бо вони такі горді і принципові ?
А на нуле ребята без ничего и умирают,прикинь. Они должны защищать вот таких с пустыми руками?Или они жить не хотят,пока дармоеды на кремы,книги,билеты гребут эту тысячу?
Ну и народ...
вАлнуюся сильнА• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Хотела б увидеть прикол,чтоб все защитники развернулись и ушли с позиций.Защищайте сами себя,умницы.
Там люди УМИРАЮТ,не доходит, не?
Деребанят давно,кто протестует?И дальше даём им нажираться.А,ну и рейтинг себе это чмо делает той 1000.
Упругая попка• 01 декабря 2024
Або, ще варіант, віддали б тим, кого ’люблячи’ бусифікують, а то загребуть, а потім за свої кошти ще купуй все, хоч би виділяли як підйомні для них.
Тут как тут• 01 декабря 2024
И не одна так и не ответила где и как подать заявку на эту тысячу. В дие такой функции нет :)
бибизяна• 01 декабря 2024
Ответ дляУпругая попка
Ой, це взагалі тема довга і глибока.... Зп 20 тис для чоловіка,що утримував сім´ю , якого забрали з родини- це приниження, особливо якщо заробляв більше. На бойових виплатах дурять так, що й зелені ще повчитися і нічого не доведеш, зарплата для військових поза штатом ( поки переводиться або відновлюється) - 600 грн. Про лікування та протезування взагалі мовчу
Мой_ужин• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Такі розумні, а на початку війни ніхто 6000 не гидував
Ми не брали ті гроші. Які ще будуть питання?
Жінка з перцем• 01 декабря 2024
Я отримаю, але задоначу зразу.
Указка• 01 декабря 2024
Вот народ странный, получите эти тысячи переводите на зсу самостоятельно, так быстрее дойдет,там есть такая функция донат на зсу
Указка• 01 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я отримаю, але задоначу зразу.
Через моно можно национальный кешбек оформить, потом национальный кешбек в дие
автор Меня много • 01 декабря 2024
Ответ дляУказка
Ну то тут є багато які брезнують брати ті тисячі . Значить і переводить на ЗСУ не збираються
Спасу мир• 01 декабря 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Як прийдуть, відразу задоначу
Странно что ещё никто из родкомов не додумался заставить родителей в принудительном порядке взять тысячу и задонатить на шторы в садик или в школу
Я тоже гыдую брать эту тысячу, как написали выше. И в мыслях нет.
Дело было давно• 01 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Оновіть додаток
автор Меня много • 01 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Оновіть Дію. Я тільки що оновила і зявилося одразу на екрані
mikshyta• 01 декабря 2024
Ответ дляМеня много
Ви розумієте що від вашого «принципово» державі гірше не стане ? Чому б не взяти ? Може в аптеці купити собі гарний крем для догляду за обличчям, можна купити в супермаркеті щось смачне що ви рідко можете собі дозволити - можна просто витратити гроші в своє задоволення і все . А принципи це смішно !
Смішно бути такою наївною і думати, що вам дають подачку і взамін нічого не візьмуть… Не просто так це все робиться..
Сосиска_Втесте• 01 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
Надо Дию обновить. У меня тоже сначала не было, а после обновления сразу на главной странице вылезла форма для заявки.
Спасу мир• 01 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Вже більше 1000000 заявок за 5 годин,а ви гидуйте і далі
Думающих немного, поэтому и такое колличество желающих.
Жінка з перцем• 01 декабря 2024
Ответ дляУказка
Я знаю, я оформила, тільки на той рахунок, яким рідко користуюся)
Спасу мир• 01 декабря 2024
Ответ дляmikshyta
Потом когда эта тысяча начнет вылазить боком тем кто ее взял - будут ходить всех проклинать что их никто не предупредил о последствиях.
Телепузик• 01 декабря 2024
Ответ дляУказка
Вы верите, что оно пойдет на ЗСУ?
если бы дали без ограничений. могли бы перевести на бригаду или конкретному военному. а так хрень это все
Сосиска_Втесте• 01 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
Например, каким боком? Какие могут быть последствия?
НичеНипанимаю• 01 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
Так задонайте на ЗСУ
Інесса -5c9a• 01 декабря 2024
Не буду отримувати, хай засунуть собі в .....!!!
Луноликая Вика• 01 декабря 2024
Так, оформляю, оплачу комуналку. Тобто в Німеччинах не страшненько їм виплати брати, а в Україні гидують, ну ну
ХаДиДиШь• 01 декабря 2024
Ответ дляСпасу мир
на картку якійсь активній мамці - не вийде. це цільові гроші.
ХаДиДиШь• 01 декабря 2024
Ответ дляТут как тут
ну як нєт, як я зробила вдень сьогодні