Закуйовджена життям• 01 декабря 2024
В якому віці у ваших дітей став стул як у дорослих?
Мене хвилює трохи. Дитині 2.4р , і досі стул як був раніше. Це типу не колбаска , а якась розмазня. Причому проблем не було - починаючи від колік тих до запорів/діарей.
Щодня, перед денним сном; іноді перед нічним. По графіку.
Але чоловік стверджує що це понос. Я загуглила, написано з двох років стул зрбов‘язаний бути колбаской. Тож вибачте, того запитую тут. Тільки не пишіть про «до лікаря», бо як це не норма, то. І сама це зроблю, а якщо таке слош і рядом, то..
Млинець Мій• 01 декабря 2024
Як почали їсти дорослу їжу. Зверніться до гастроентеролога. Це може бути недостатньо ферментів або харчування
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляИрина_Б_
говняный тролль?
Нормальне запитання
мадам Везувий• 01 декабря 2024
До 1,10 давала смесь утром и вечером, был недосформированный стул.
Потом перешёл полностью на взрослое меню и стал взрослого типа стул.
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Що таке недостатньо харчування?мало їсть?
У мене є куча аналізів типу ЗАК. Гемоглобін наприклад 130, значить засвоюється ж щось? Принаймні залізо. Іонізований кальцій норма, причому середина, а не ледь-ледь. Віт Д норма хороша. Може ще щось із серіі мікроелементів здавала, ніяких відхилень не помічено. Чи це не з тої опери?
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Вы неадекватная ? У вас нет педиатра ?
А яке він віднош. має до формума, перепрошую? Що хочу, те і запитую, ок? Як вам лінь поділитися, або щось сталося, то нашо писати взагалі? На мою думку все ок. Чого я маю вишукувать болячкі
Червона рута• 01 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Вы неадекватная ? У вас нет педиатра ?
А ви адекватна? Всі педіатри за замовчуванням ’гарні’ і ’досвідчені’ лікарі?
Да будет так• 01 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Зачем вы ищете педиатра непонятно кого , найдите хорошего педиатра и все интересующие вопросы нужно ему задавать а не по форуму диагнозы ставить .
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Я лише спитала як у кого. Невже це на очевидно що це не з метою діагнозів.
Знайдіть😀 ми поки в пошуку. Повторюю ще раз, не було ніколи з їжею і іі наслідками нічого, і я схильна думати що як какає так і какає, бо нічого не хвилює і раніше так теж було. Просто вирішила порадитися чи це тривожно чи це через те що дуже багато овочів. Дитина навідміну від інших щнайомих дітей - ість всяку іжу типу буряків, броколі, різних капуст, селер, кабаків-патісонів. 50% їжі це клітковина, як по учєбніку. А клейстери типу макарон і хліба, солодке - ні. То я і думалв - що це просто відповідна харчуванню консистенція. Яка проблема в запитанні? Чо ви бісетеся? Дивно так, якщо чесно.
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Щас покажу колбаску, погодите чуток
Нашо мені. Я що, не знаю?
Да будет так• 01 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну вообще логично когда дети начинают есть прикорм и обычную еду то стул такой же как и у всех взрослых, поэтому ваша тема как трольная выглядит
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Ви розумієте значення явища «тролізм»?
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Тролінг - це щось що стосується сарказму. Висміювання очевидних речей із застосуванням елементів сарказму, гумору, іноді булінгу.
Я задаю питання стосовно своєї дитини. Яке висміювання тут і чого. І кого. Я свою дитину висміюю? То до чого ви питаєте про тролінг?
А. Бо неосвічена певно, і аби розумне (?) слово вставить. До побачення.
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
У мене як раз багато овочів фруктів, каш.
Солодкого і мучного нема
М‘яса трж не так щоб багато.
Норма чи не норма , а тут так кидаються що я в шоці. Це може форум для собак? Подивіться на деякі відповіді(
Солодкого і мучного нема
М‘яса трж не так щоб багато.
Ищу Аленя• 01 декабря 2024
автор, в моєї дитини це сталось раніше, ніж у два роки. Мені здається, що нам під час школи майбутніх батьків казали, що з початком введення м´яса в раціон стілець має бути ковбаскою.
Ви в Києві? Якщо в Києві, можу порадити двох педіатрів -Світлана Більба в Добробуті на Теремках та Інесса Рябчук в дитячій поліклініці МВС
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Добре
А не в добробуті нема? Добробут зараз дуже «зажрався» так би мовити
Я відношуся до кіпішних мам. У сене різні скрінінги раз в пів-року. Меню як в санаторіі.
Подивіться скріншот.
Просто не охота якби вишукувать болячку, як невміняєма.
Ковбаски тоже проскакують. Я лише якось не простідкувала зв‘язок із їжею
М‘ясо дитина зараз якось менше всього їсть. Якщо с сирого - вона поїсть сирі моркву буряк капусту прки борщ варю; потім борщ поїсть без м‘яса. Наприклад. Ввечері тоже, поїсть яблука ківі , творог якийсь, оладі з тої ж моркви. На вечерю омлет броколі гречку. Чи запіканку знов таки з того ж +-.
На сеіданок каші обично.
Куди не глянь, все коітковина.
М‘ясо я роблю яловиче, даю но зараз якось не хоче. Але пропоную буквально завжди. Але їсть в 30% випадків десь.
М‘ясо впливає на твердість, так би мовити, да?
Подивіться скріншот.
На сеіданок каші обично.
Куди не глянь, все коітковина.
Млинець Мій• 01 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Солодкого і мучного нема
М‘яса трж не так щоб багато.
Солодкого і мучного нема
М‘яса трж не так щоб багато.
Я ж кажу якщо вас це турбує, зверніться до лікаря гастроентеролога. Він вам пояснить чи це норма при вашому харчуванні дитини, чи є привід пройти обстеження.
Коли ми були в гастро, з іншим питанням, вона питала про вигляд, то здавали аналіз, виявилося що погано перетравлюються жири, не вистачає ферментів.
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
А , написано і поліклініка)
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Поняла
Ну бо сильно жирне їм не можна
Моя їсть масло. Прям кусманами. Прям вимагає , істошно. Виламує двері в холодильник. Я проти такого но ..
Ну бо сильно жирне їм не можна
Млинець Мій• 01 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Поняла
Ну бо сильно жирне їм не можна
В мене син був період що кусками його їв і сало. Педіатр казав, що багато не давати. Ми ховали від нього. Переріс
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Ору буде, ховайся
Млинець Мій• 01 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ору буде, ховайся
Коли готувала на кухню не пускали. В холодильнику на верхню полицю щоб не дістав. Все. Давала шматочок.
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Ну тут реально якусь копрограму хіба що здавати
Бо лікар так нічо не скаже. Я даже розпитувала колись, взагалі сказав не доскіпцйткс так вже сильно до дитини. Скарг нема? Їсть гарно? Стул пегулярний? Ну мол і все.
Млинець Мій• 01 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ну для свого спокою ви можете здати без направлення лікаря, або просити щоб виписав. Я не тривожна мама.
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Отож, що можна без лікаря
Я і узд даже їй колись робила.я не з тих хто каже «та нашо дитині аналізи робить, колоть»
Но сподівалася так майже в усіх все ж, але доведеться щось перевіряти
Ищу Аленя• 01 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
А , написано і поліклініка)
Так. В дитячу поліклініку МВС можна з вулиці прийти, просто оплатити в касі. Ми весь час робили УЗД дитині, а, виявилось, що питання, яке мене турбувало, УЗД не показує, потрібен рентген. Рябчук нам сходу сказала, на який розлад вказують симптоми у дитини і перенаправила до абдомінального хірурга в Охматдиті. Той підтвердив її припущення і дав направлення на госпіталізацію з метою глибшого обстеження.
Хороших гастроентрологів, на жаль, не знаю, порадити не можу
Закуйовджена життям
• 01 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
О господі. А що було? І тоже з м‘якого стула почалося?
Ищу Аленя• 01 декабря 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Навпаки. У нього випнутий животик (таким народився), енкопрез та стілець великого розміру. І я чула різні пояснення цьому від різних фахівців. Версій була купа. В Охматдиті сказали, що рентген покаже, чи є потреба в операції (може бути, що у дитини вроджений розлад, при якому не працює частина кишківника - і тоді треба видалити цю ділянку). Але моїй дитині вже майже шість років, я вже не така тривожна мама. Повірте, що далі Вам буде легше).