Потужна махіна• 01 декабря 2024
Не суспільство а прикол)
В темі чому не сплачуєте податки всі оруть, що ті податки влада собі в кишеню кладе, в темі чи буде отримувати 1000 від держави - ні хай вдявяться цією подачкою)
Я-ваш шанс• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Не смішить. Не хочуть росіяни, але їм ніхто і не дає.
Ви до тисячі і шашлик чекаєте ? Чи самі купите на тисячу ?
ЭтаваНиМожетБыть• 01 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Для тих хто ніколи не вивчав економіку пояснюю, що неможливо перекидати гроші з однієї галузі в іншу без ухвалення змін до бюджету верховною радою. А таке питання не стояло.
Не смішіть. Зелені порушували закони неодноразово. Вони їх взагалі не знають і плювати хотіли. Їм треба десь гроші для самореклами взяти - то і візьмуть. Хоч в пенсійному фонді, якщо там ще щось залишилось.
Дякую_аж_підскакую• 02 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
То про вашу освіту все тепер зрозуміло)
ЭтаваНиМожетБыть• 02 декабря 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
То про вашу освіту все тепер зрозуміло)
Про ваше розуміння сьогоднішньої ситуації також.