палка-копалка• 01 декабря 2024

Порадьте засоби для росту волосся

У сина 18+ себорея. Дієта, шампуні - все це є. Але волосся стало рідким. Чим можна повернути густоту? Можливо, хтось щось купував на айхерб, або порадьте маски, вітаміни тощо. Буду вдячна будь-яким порадам.
Море Щастя• 01 декабря 2024
Йому до трихолога, якщо нема хоч би дерматолога, серйозно. Нічого з айхерба вам не допоможе, не втрачайте час і гроші, потім повернути буде важче
Гарнюнька• 01 декабря 2024
Видимо он из тех, кто в 30 будет лысым? Как у его отца с волосами? Миноксидил для мужчин, процент выше чем у женщин, наверное единственное средство.
ФсеСама• 01 декабря 2024
Ответ дляГарнюнька
лысеют через поколение, так, что не отец нужен, а дед
Гарнюнька• 01 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
У меня и дед и отец лысые.
Сільський ансамбль• 01 декабря 2024
А что его дерматолог говорит?
автор палка-копалка • 01 декабря 2024
Діди з обох боків густошевелюрні, у тата після 40 стали рідші, але не у 18 (((
автор палка-копалка • 01 декабря 2024
Ответ дляСільський ансамбль
А что его дерматолог говорит?
Дерматолог про себорею лише , типу дієта, шампуні тощо((
Сільський ансамбль• 01 декабря 2024
Ответ дляпалка-копалка
От диеты может и не хватать витаминов для роста волос