Лия-dc17• 01 декабря 2024

Бойлеру всього 3 роки, сухий тен, сьогодні помітила внизу коло отвору краплину в

Доброго вечора, може хтось стикався з такою проблемою, бойлеру усього 3 роки, має сухий тен фірма Gorenje, помітила краплину води з під низу з отвору, під регулятором температури, вже рознервувалась аж не спиться, я розумію, що майстри сантехніки не сидять зараз у чаті, але може хтось мав таку проблему, чи то може просто конденсат, в квартирі погане опалення і досить холодно, може я зря нервують? Дякую за відповіді.
Дуб береза• 01 декабря 2024
Ну а в прошлые зимы как?
Запросто конденсат может
Аноним НаВсеГда• 01 декабря 2024
Ви міняєте кожен рік анод?
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляДуб береза
Ну а в прошлые зимы как?
Запросто конденсат может
Ви знаєте, я це помітила вперше
НеГолосую• 01 декабря 2024
В мене такий самий, нічого немає.
Мадам Подлинник• 01 декабря 2024
У нас 10 лет простоял. Может конденсат?
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви міняєте кожен рік анод?
Н,і ще жодного разу нічого не міняла
Розумна Губка• 01 декабря 2024
Вы его все эти годы не чистили?
НеГолосую• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Н,і ще жодного разу нічого не міняла
Потрібно вже і почистити.
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
У нас 10 лет простоял. Может конденсат?
Може і так, воно не капає інтенсивно
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
В мене такий самий, нічого немає.
В мене перший поверх і дуже холодно в квартирі 12 градусів
Дуб береза• 01 декабря 2024
Кто пишет почистить, я 9 лет не чистила бойлер и ничего. Не призываю)
Почистила вот летом и выключила на фиг. Что свет подорожал, что вот отключения эти, по 350 квт было с ним зимой. Без него вон 120 намотало, я и забыла за такие числа даано .
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляРозумна Губка
Вы его все эти годы не чистили?
Ні, бо читала, що з сухим тегом не потрібно часто чистити
Аноним НаВсеГда• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Добре , що перший, нікого не затопите
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Добре , що перший, нікого не затопите
Та і себе не хотілося б затопити
Аноним НаВсеГда• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Та і себе не хотілося б затопити
Ставте глибоку миску знизу на всяк випадок
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Крапля зібралась з того отвору, що посередині на фото, я підсвітили ліхтариком, там просто отвір, може то спеціально для виводу конденсату?
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Бойлер висить над санвузлом
Їжак в панчохах• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Редуктор тиску є на вводі? Якщо ні, то не дивно.

’Конденсат’ - безглузде самозаспокоєння.
Їжак в панчохах• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Спеціально для виводу течі.
У вас бойлер почав текти.
Причина 1 - підключення без редуктора тиску. В мережі тиск, який на межі (поза межею) можливостей бойлера.
Причина 2 - бойлер Гореньє випуску останніх років 8 - фуфло.
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах

Я не знаю що таке редуктор і де він має бути?
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Спеціально для виводу течі.
У вас бойлер почав текти.
В нас через обстріли не було світла 3 дні, тож можливо напруга скаче
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
фото
Удалено администрацией...
Їжак в панчохах• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Яка напруга?
Тиск в мережі водопостачання (вода по трубам).
У вас корпус бойлера розрахований на максимальний тиск 6 чи 9 атмосфер.
В трубах може бути стільки або й більше (в багатоповерхівках насоси розганяють і до 15), що призводить до швидкого протікання бойлера.
З редуктором в трубі буде 3+/- атмосфери. І тоді можливість того, що бойлер потече, практично на рівні нуля. Хіба що сам бойлер - сміття.
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Спеціально для виводу течі.
У вас бойлер почав текти.
І напор води був дуже слабкий
Їжак в панчохах• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
І напор води був дуже слабкий
Це питання не трьох днів...
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Яка напруга?
Я бачу ви в цьому дуже розумієтесь, що можете порадити в такому випадку? Викликати сантехніка?
Їжак в панчохах• 01 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Там та фігня пластикова з отвором знімається.
Зможете самі зняти і роздивитись, то можна самому глянути.
Там фланець (з´єднання) з прокладкою. Якщо є сліди протікання на фланці і на внутрішній частині пластикової ’фігні’, то треба спеціаліста.

По суті, навіть якщо є ознаки незначного протікання з-під прокладки, то можна підтягнути.
Але то має робити досвідчена людина, щоб не перетягнути.
А оскільки ви не знаєте про наявність редуктора, то спеціаліста у вас в сім´ї немає.

Якщо нічого страшного, то спеціаліст хай вмонтує редуктор тиску води.
Якщо на квартиру ніяк, то хоча б на вхід в бойлер, біля крану.
автор Лия-dc17 • 01 декабря 2024
Ответ дляЇжак в панчохах

Я висилала вам фото як там все в мене приєднане, але чогось адміністрація видалила, може той редуктор і є, я не знаю. Чесно кажучи я вже думала над тим, щоб розкрутити і подивитись, але я не дуже якщо чесно на тому розуміюсь, чи зможу я потім то все на місце зібрати. Я сама з Херсона тож ми постійно потерпаємо від обстрілів, тож поки якихось глобальних ремонтів робити звісно не хотілося, бо невідомо як воно буде, дякую вам дуже що відгукнулися і все детально мені пояснили, буду наважуватись всеж розкрутити і подивитись в чому річ, ще раз дякую
Їжак в панчохах• 02 декабря 2024
Ответ дляЛия-dc17
Редуктор ...
Просто заГУГЛіть редуктор тиску води мембранний.
Невелика залізяка з регулюванням (невеликою ручкою або з пазом під викрутку).
Або сфоткайте те, що у вас є і продавець в любому магазинчику/базарчику сантехніки вам скаже що це.
Якщо нічого схожого немає, то там і редуктор підберуть. Його можна поставити прямо на вхідний ввід бойлера (холодної води).

П.С. Капля - не привід до паніки. Знайдіть когось щоб оглянув.