Шалена невинність• 01 декабря 2024
Болит голова до тошноты
Девочки, такая проблема из-за погоды
Голова болит днями, пью солпадкин - не помогает (
Как только в ноябре погода испортилась и начало холодать это вылезло
Болит в разных местах и сопровождается тошнотой
Вот было пару дней тепло, то голова прошла и не болела
А раз выпила алкоголь (пиво), на след день было ужасно, болела ещё сильнее..
Что это может быть? ( сосуды
Кто сталкивался
Что это может быть? ( сосуды
Кто сталкивался
Пишу вірші, дорого• 01 декабря 2024
О, и у меня последние пару недель такая беда, начинает после обеда, спазмалгон не помогает, пью от давления сразу, скоро приедет мой тонометр. Голова как в тисках и подташнивает слегка. Похоже виной погода или бури магнитные
Своего не предлагать• 01 декабря 2024
У меня головокружения последние дней 10 . Сегодня весь день шатает,моей маме тоже плохо было .
Мігрень неможливо сплутати. Вона болить рівно з одного боку, біля віска, як правило одного і того ж самого боку кожного разу. Може супроводжуватись тошнотою і рвотою. Також характерним є біль над очима, в ямках. Людям з низьким тиском від головної болі добре іде цитрамон, або міцна кава (заварна). Зміна погоди, особливо на дощ на людей схильних до мігрені впливає як каталізатор. Також помагає німесил порошок. Але постійно ним травитись не бажано. Тому я пʼю всілякі там таміпули і аналоги, де є 2-3 різні компоненти. Або пʼю різні таблетки з дивною , але робочою комбінацією: берліприл ( від тиску), таміпул і докидаюсь німесилом. Допомагає не зразу і не за зовсім, тільки приглушує. Бо коли уже до тошноти, то нічого крім лежати уже не спасає((( Зараз ходить болячка , що болить голова перші 3 дні і температура ( або не велика), але голова болить. Я малому давала з самого безпечного це цитрамон. Але лікарі рекомендують зразу німесил і не мучитись, він добре знімає саме ці симптоми цієї зарази.
Кіна не буде• 02 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Тошнота на тлі головного болю означає, що тиск піднявся. Випийте спазмалгон, вам треба спазм судин голови зняти, тоді й тиск стане на місце
А как спазмалгон на давление влияет?
Задираю носа• 02 декабря 2024
Ответ дляШалена невинність
А как ощущается мигрень?
Может у меня тоже (( болит постоянно
Щас вот болит в одной стороны голова, с правой, может болеть в затылке , может во лбу
Может у меня тоже (( болит постоянно
Якщо ззаду, то тиск підвищується. В мене теж 90/60 і коли 100/70 то все🤪
Мігрень, коли скроню колупає, аж хочеться вирвати звідти все. І нудить.
Все і одразу• 02 декабря 2024
І у мене другий тиждень болить голова. Але біль переважно за правим оком і у віску. За оком прямо тягне. П´ю дексалгін або нурофен але у мене на них сталася якась дивна реакція...Як важко дихати і сон пропадає. Відчуття ніби серце стане. Може вони тиск знижують чи що. Раніше пила і все ок було. А це біда прямо. Я і так гіпотонік.😔