фрау Гітта• 02 декабря 2024
Чим вигідніше відправити посилку в Канаду?
Міст і нова пошта виходить 9 тис за 20 кг, може є якісь інші служби які відправляють міжнародні відправлення? Укрпоштою трохи боюсь відправляти
Love_Love_Love_• 02 декабря 2024
Не скажу за Канаду, скажу про США була дуже здивована що НП виявилась дешевше як Міст майже на 5 тис грн.
Можливо укр почтою дешевше
фрау Гітта
• 02 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можливо укр почтою дешевше
Думаю в сторону НП теж, бо у них дешеве на 500 грн і обіцяють за 7 днів
Love_Love_Love_• 02 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Ну 7 не знаю, за 9 доставляють
Як_наготую...• 02 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Цікаво з ким співпрацює нова пошта в Канаді, щоб не потрапила посилка до Канада пост, яка їх не приймає.
А взагалі круто що ще вони до Канади відправляють. Я думала що тільки укрпошта і міст.