Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024

Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?

Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів: 671
326 (48.58%) Його волосся, його діло
250 (37.26%) Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%) Підстригти, не питаючи
46 (6.86%) Інший варіант
Скорая помощь• 02 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Вам треба до психолога,розбиратись, чому ви не вмяєте домовлятися, ставити рамки, поважати інших людей.
Тоді все налагодиться і ви навчитесь згнаходити контакт з власною дитиною
нє, треба тата скрутити і волосся підстригти. а тоді до психолога пропрацьовувати психологічну травму)
Скорая помощь• 02 декабря 2024
батьки, які не поважають свою дитину, дивуються що дитина не поважає батьків
Мавка• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Ну да, сейчас же модно придурошность
Тогда вы самая модная здесь.
Скорая помощь• 02 декабря 2024
авторці явно не сподобаються відповіді. бо це не те шо вона очікувала почути тут
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляМавка
Тогда вы самая модная здесь.
Удалено администрацией...
Зараз на дієті• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Машинка є. Чоловік сказав йому, скрутимо і підстрижемо.
А потім він вас скрутить колись...
Краще купіть хлопцю засобів по догляду за волоссям і відчепіться.
Дюйм оф о4ка• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Завжди був слухняним, все розумів. А тут стукнуло 13, і взагалі змінився. Типу я дорослий,все сам вирішую. Не чіпайте мене. І взагалі вийдіть з кімнати.
Вести к психологу , искать общий язык, использовать рычаги давления. Ведь несмотря на то , что он считает себя взрослым, живёт он в вашей квартире , на ваши деньги и наверное всё ему оплачиваете вы.
Твоя сусідка• 02 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Згідна, можна і тата, бо вони з мамою разом відповідають за виховання дитини
пу_пугренчик• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Те, кто ответили, ’его волосы- его дело’,потом будут писать маме, а где вы были, что ребёнок потерял зрение.
Я за уговорить, настоять подстричься.
Я бы наверно купила это постричься. Отменять на что нибудь
пу_пугренчик• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Жесть..ну и мужские методы...
BLUE_SKY• 02 декабря 2024
а как вы себе это представля5те? свяжет4 его? вы не в себе блин
пу_пугренчик• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Оце ж і боюся. Що потім я буду ворог на все життя.
Не забирайте доверие к себе
автор Пупуговка • 02 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Чому це? Я все читаю і розумію. І я ставлю себе на місце сина і намагаюся зрозуміти його.
Оябунчик• 02 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
класно ❤️більшість хлопців через це проходить (волосся), як і пошук своєї особистості через нєфорів, готів, металістів і ще бог знає кого)
любити, говорити, пропонувати якісь альтернативи. ок, довге волосся, але охайне і доглянуте. і так в усьому.
Верно говорите, сейчас аккуратная стрижка, стиль классический в одежде, в спортзал бегает, совсем другим стал. Я и тогда понимала, что это пройдёт, всему свое время, чего себе и ребёнку нервы портить
пу_пугренчик• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Взять ремня и вылупить
Ууууу
Скорая помощь• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Взять ремня и вылупить
в дєтдом здати 🤔
BLUE_SKY• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Я за уговорить, настоять подстричься.
боже люди, ну невозможно потерять зрение изза волос на глазах
это саветские сказки
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2024
Просто переживите это.
Я два года назад это смотрю, тоже длинные волосы, потом хотьтричл немного начал и глаза открывать. Честно, хотелось ночью отрезать чёлку, но это ведь не метод....
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Гордиться вы можете только на старости, пожиная плоды своего воспитания двух своих дитяток. Ещё неизвестно, что из них вырастет через пару лет и как они будут к вам относится , когда вы станете немощная.
пу_пугренчик• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Так говоримо кожного дня, він навіть чути не хоче про волосся.
Может попробовать найти какой то журнал с модными стрижками?
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Взять ремня и вылупить
Можно и сдачи получить. Если мальчик уже вырос.
Ля-ля-ля• 02 декабря 2024
Я б просто почекала, бо це як мінімум не зручно йому самому, як період думки ’я такий крутий і особливий’ пройде, сам постриже
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Уже выросли, учатся в вышах, старший сам себя обеспечивает, автомобиль купил недавно
Тундиринда• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Не вздумайте! Просто поставте себе на місце дитини. До речі, завжди корисно. Уявіть, що вас так скрутили і обстригли, бо чоловіку не подобається ваша зачіска чи колір волосся. Тотальна неповага, наруга та невиправдана агресія. Ви цим тільки погіршите стосунки. Повірте, довге волосся сина того аж ніяк не вартує. Це дрібниці, які він переросте.
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
У него переходный возраст, все нормально.
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
пу_пугренчик• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Не хоче прибирати. Він ніби захищається тим волоссям. Воно обов´язково має бути на очах. А довжина спереду вже до рота дійшла і воно висить як штори на обличчі.
Сочувствую
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Не доводите ребёнка, так нельзя делать.
Потом с топором придёт к вам ночью🤦‍♀️
Корсет_на_шурупах• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Почитайте про підлітковий вік. Ви наче з луни звалились, авторе
Я Головна• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
перебіситься, тяжкий вік. старайтеся підтримувати