Плекаю думи• 02 декабря 2024
я - погана мама
в мене декілька днів відпустки. і замість того, щоб кудись поїхати з дитиною - вона ходить в школу. не на продовжену групу, просто в школу.
а я просто зрозуміла, що хочу відпочити від дитини.
хочу подивитись кіно, поїсти, полежати чи почитати. зробити медитацію.
і мене так мучить совість, що нікуди не повезла дитину. через втому чи якісь свої страхи.
просто втому все одно можна відновити, чи на вихідних чи в інший спосіб. а спогади - вони або є, або їх нема(((((((((((((((
Редиска Я• 02 декабря 2024
Автор, ви зараз відновитесь самостійно і поїдете разом у вихідний! До речі, відпустка у вас, в дитина школа, чого її пропускати? В інших країнах ще й штраф модна отримаємо за прогулювання школи
Пульт от линолеума• 02 декабря 2024
Я також погана
Діти не ходять по кружках, до стоматолога ніяк не відведу, як уявлю цю істерику і відкладаю, та і взагалі..
Видна міленіалка• 02 декабря 2024
Куди везти як в неї школа??
І навіщо всіх так клинить на цих поїздках? Здоров´я підривати?
Цідило правди• 02 декабря 2024
Робіть так як вам комфортно. Дитині потрібна щаслива мама в хорошому настрої. Якщо мама щаслива то і дитина буде щаслива
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляРедиска Я
я хотіла поїхати на 2-3 дні, тому вихідний вже не вийде.
і в суботу дитина йде на день народження, тому треба вже бути дома.
в мене дитина взагалі ніде не була, ні на морі, ну ніде.
я себе заспокоюю тим, що вивезла її в Польщу і оплачую все сама. Але на розваги в мене не вистачає вже сил взагалі.
Не обижаюсь• 02 декабря 2024
У дитини повинна бути щаслива мама, тому все, що Вам потрібно, Ви робите. Наберетеся енергії і займетеся дитиною.
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Куди везти як в неї школа??
моя рівно ніде не була.
а чому підривати здоров´я? От поїхати на пару днів, на Різдвяні ярмарки - що тут поганого? це ж круто. в музеї якісь зайти, цікаве побачити.
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
та я наберусь енергії - і почнеться робота)))
Видна міленіалка• 02 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
Знайдіть собі хобі в Польщі. Не трясіться над дитиною.
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
наприклад?
Не обижаюсь• 02 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
І що, для роботи теж потрібно бути відпочившою. Я ось змінила роботу, і перед цим вийшло два тижні нічого не робіння, я цим насолоджувалась, так класно. Потім дітям пекла щось смачне. Про поїздки зараз і не думаю, ми вдома, в Україні.
Видна міленіалка• 02 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
наприклад?
Хоча б елементарно: ходіти самою на довгі прогулянки, відвідувати якійсь жіночий клуб за інтересами. Себе наповнювати як особистість, а не над дитиною трястись. В дитини є програма - вона піде на Др, а у вас є?
Українська Мрія• 02 декабря 2024
Некоторые животные убивают свое потомство в случае стресса или недостатка ресурсов. Так что у вас еще все норм
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
в дитини канікули будуть 2 тижні в кінці грудня, а я змогла взяти відпустку якраз той час як вона в школу ходить.. (
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
в дитини канікули 2 тижні в кінці грудня-початку січня.
а я не взяла відпустку на цей час, бо під кінець року завал на роботі.
Видна міленіалка• 02 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
моя рівно ніде не була.
Про «спогади» то сентиментальне перебільшення. На тих ярмарках китайське фуфло продають задорого.
Як це ніде не була?? Ви ж переїхали в цілу іншу країну.
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
але ми тут не подорожували.
просто ’осіли’ в містечку і все.
були в околицях 30 км))))))
просто ’осіли’ в містечку і все.
були в околицях 30 км))))))
Видна міленіалка• 02 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
але ми тут не подорожували.
просто ’осіли’ в містечку і все.
були в околицях 30 км))))))
просто ’осіли’ в містечку і все.
були в околицях 30 км))))))
Ну і прекрасно. Ото живіть, як виходить. Цінуйте, що маєте.
Не обижаюсь• 02 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
Тому не треба паритися. У вихідні підіть десь погуляйте. І скільки років дитині, що думаєте, так це важливо. В мене старший син два рази був на екскурсії класом, і все, більш ніде, коли я менших везла на море, не хотів з нами їхати. Так що дивіться , це може у Вас в голові, а дитині треба поряд щаслива і відпочивати мама.
Редиска Я• 02 декабря 2024
Хіба у Польщі модна прогулювати школу без довідки? Ми вже 2 роки в Німеччині і вже й думки не виникає в будні дні щось планувати, якісь виїзди, таке враження, що скрізь будуть косо дивитися
Ви самі внутрішньо створили собі проблему і боретесь з нею, хоча її і нема
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ длякультУра
У дитини поганий батько!
він подарував їй класний подарунок на день народження)))))))))))))))))))))
просто шикарний
купив собі торт, набрав її на телефон і з´їв його
просто шикарний
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
дитині 8. вона любить міста.
а ми живемо в такій дирі трохи)
Плекаю думи
• 02 декабря 2024
Ответ дляРедиска Я
ну так, можна.
а якщо до лікаря візит чи ще щось
дитина коли хворіє- то я ж довідки не приношу
а якщо до лікаря візит чи ще щось
Не обижаюсь• 02 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
дитині 8. вона любить міста.
а ми живемо в такій дирі трохи)
Як будуть сили і бажання, тоді і повезете. В мене троє, майже дорослі, не дуже і возила, та і сама далі від свого міста була не більше 20 раз за життя (в Києві, наприклад, тільки проїздом ), не відчуваю себе знедоленою.
Губки-уточкой• 02 декабря 2024
щаслива мама - щаслива дитина. рятувальний жилет вдягає спочатку мама а потім дитина
Перша скрипка• 02 декабря 2024
А куди можна їхати, якщо зараз такий дубар? Ну хіба що туди, де хоча б +35. Я Живчик лише влітку, а взимку, була б моя воля, то навіть би у вікно не дивилася