Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024
Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?
Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів:
326 (48.58%)
Його волосся, його діло
250 (37.26%)
Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%)
Підстригти, не питаючи
46 (6.86%)
Інший варіант
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Удалено администрацией...
Выбирайте выражения и думайте, что вы пишете и где. Привыкли дома берега не видеть?
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А че? Правда не нравиться?
Тундиринда• 02 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Та це жесть. Одна така казкова на всю тему. Видно, що від великого щастя та реалізованості…
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Дома с ребеночком совладать не можете, то с чего к вам уважение должно быть
Весёлая морковка• 02 декабря 2024
Ви звичайно можете скрутити і все зробити як По-вашому «правильно» але у нас в місті дівчинка в вікно вийшла після таких «правильних» батьків, які сварили її за оцінки.
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Уже выросли, учатся в вышах, старший сам себя обеспечивает, автомобиль купил недавно
Да вы шо??! Вот это достижение, купил себе автомобиль.... Надеюсь он вам стаканчик воды привезёт на автомобиле, когда вы станете глубоко старой женщиной.
Примарочка• 02 декабря 2024
Если вы его залапаете и пострижёте, забудьте про хорошие отношения в дальнейшем. Поговорите с ним и предложите такой вариант. Скажите что это сейчас круто , пусть отращивает а потом носит так.
Неробименінерви• 02 декабря 2024
Ті,що проголосували за підстригти силою? Як Ви це собі уявляєте? Діти в вас є? Уявіть.щоб постригли саме вас?ваші дії?
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Мне не надо стаканчика воды, у меня деньги есть, я не рожала себе сиделок
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
Ответ дляТундиринда
Там на лицо: недоработка мужчиной своих мужских обязанностей
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
А че? Правда не нравиться?
Я же написала вам. Хамство ваше не нравится. Так понятно?
Головний кошак• 02 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Те ж питання, як можна це зробити без згоди?
Как заснет - челку обрезать. Но автору нужно быть готовым к ответке, она может заснуть с волосами, а проснуться лысой)
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А что вы на глупость ожидали услышать? Аплодушки?
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Оно и видно, кого вы себе там нарожали, по вашей писанине
КаРаКаТиЦа• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
С вами все ясно.
Борода• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Ну ми йому пригрозили просто. Звісно силою крутити ніхто не буде.
І ви вважаєте, що такі просто погрозим його спонукають йти вам на зустріч? Ви серйозно не розумієте, що таким чином тільки загартовуєте його протест?
Пупуговка
• 02 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Шукали фото. Але він сказав що так не подобається, треба що висіло все вниз.
Самая СоветЧиваЯ• 02 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Я бы его повела к психологу и себя заодно.
Видно же что это какой-то протест, а как помочь и исправить вы не видите
У вас что, подростков не было? Там с 12-17 сплошной протест, я бы с тремя детьми разорилась на психологах.
Неробименінерви• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Машинка є. Чоловік сказав йому, скрутимо і підстрижемо.
Я б чоловіка скрутила й …підстригла. І голову теж. Моєму чоловікові 63 роки ( старої радянської закалки). але він якось мириться з вподобаннями сина (нашому оболтусу 14) і йому б навіть на думку б не спало скрутити і постригти.
Кров з молоком• 02 декабря 2024
В мене теж син в 13 років ключив режим ’брутального мачо’. Стригтись не хотів. Розмовляв типу басом. Підстригся сам, коли в мене чесались руки заплітати косички. Він сидів, а в мене руки самі тяглись до його шевелюри, поки уроки пояснювала. Так він пішов підстригтись, щоб не нагадувати дівчину з косичками, або хвостиками, бо він же мачо. Він хоч і намагався грубити мені як мачо, але контакт у нас гарний.
Кров з молоком• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
А не боитесь, что шмакодявка малолетний берега попутал и на шею вылез?
Неробименінерви• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Гамноцид совершают. В моем детстве воспитывали ремнем, и не одного суицида, а сейчас повылазят на голову
От ніби по сраці Вас ременем батьки 3.14здили,а чомусь виросло відбите на всю голову.))
Неробименінерви• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Отличное у меня детство, и порядок знали, а не вырастали полудурками
А з Вами що не так?))
Ніколи не збрешу• 02 декабря 2024
У нас так было, сейчас почти 15 успокоился , месяц назад подстрогавший до подбородка
А то были до лопаток уже волосы
Но он был не неряха и никто не жаловался. Просто такая мода. Мы в Европе. Все дети так ходят 🤷♀️
А то были до лопаток уже волосы
Каркуша Клара• 02 декабря 2024
Мой муж всегда говорит сыну: меньше волос к мужчины - меньше проблем, помогает.
Ms. Скромность• 02 декабря 2024
Хопа - и из согласного удобного пусечки у вас вдруг личность со своими желаниями ;) никогда такого не было и вот опять.
Прежде всего резко отстаньте от него. Не портится зрение из-за волос драматически, это миф. Зрение просто портится, потому что такая генетика, и нужны очки.
Пока вы просто замолчали, ребенок пусть дышит в свободном пространстве. Иногда этого даже достаточно.
Школа справится сама. Это специально обученные люди, педагоги, это их работа. Если есть правила школы относительно прически, их задача заставить ученика их соблюдать. Вы может предложить ему обруч и заколки для волос.
И пока держите паузу, почитайте/посмотрите Марину Романенко о подростках, она прекрасный психолог и педагог. Расскажет вам все про вашего мальчика.
Кров з молоком• 02 декабря 2024
Автор, ваш вихід домовитись, що ви дозволяєте дитині носити чолку, але з умовами. Підстригтись і профілірувати чолку, Щоб скрізь неї було шось видно. Чолку тільки за межами дому, вдома на заколках чи хвостик. Як бонус, то дозволите йому пофарбувати волосся, чи локони, як у того мультгероя аніме, що йому подобається, або купите кольорові лінзи як аніме.
Тобто ваш торг повинен включати в себе пропозицію як йому покращити його стиль, що він вибрав. Ви забираете чолку, а за це він получає щось анімешне.
Одяг та сумки• 02 декабря 2024
ні звісно не стриглаб але пошеяці надавалаб за те що неповага у школі до вчителів