Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024
Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?
Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів:
326 (48.58%)
Його волосся, його діло
250 (37.26%)
Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%)
Підстригти, не питаючи
46 (6.86%)
Інший варіант
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
тю) Скажите не вопрос: Когда будешь зарабатывать, выучишься и будешь сдержать себя- не вопрос, а сейчас ты живешь за мои деньги, по моим правилам.
Но насильно бы не стригла. Эта фраза чисто чтобы стоп включить.
А як не погодиться на ваші правила- виженете з дому?
Чи шо зробите?
Пускаю бісики• 02 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Це нормально для людини, якщо вона цього хоче. Багато підлітків прикривають волоссям прищі , у деяких явний демадекоз, лікується тяжко, у хлопців також, бо тестостерон пре, не думали про таке?
Волосы трущиеся об лицо, провоцируют появление новых прыщей.Прыщи нужно лечить , а не прикрывать.Не думали про такое?
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляФайна цьоця
Щось таке щоб в перукарні підказали (доповнення до мого коментаря вище). В барбершоп запросіть дитину.
Отим хлопчикам на ваших фото 12-15 років?
Фокус-Покус• 03 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Думала, але психологічний комфорт цим підліткам дорожчий. Серед хлопців багато інтровертів, вони в такий спосіб створюють собі умови перебування в суспільстві. Я завжди думала, що прищі викликають гормони, надмірна вироба шкіряного сала, широкі пори, спадковість та неправильне харчування. Тепер буду знати, що всьому виною довге волосся
Янка-угомонись• 03 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Машинка є. Чоловік сказав йому, скрутимо і підстрижемо.
Не раджу силоміць.
Можна стосунки вже не поновити.
Батьку моє становлення теж поперек горла було. Здирав з мене неформальські прикраси, ламав касети з музикою.
В 18 я взяла паспорт і пішла. З батьком з тих пір ми спілкувалися раз 10.
Спробуйте більше дізнатися, що за течія, в яку він потрапив. Оце ’нефр’ - це що? Можливо вам вдасться розміняти зачіску на якийсь інший, більш вагомий атрибут. Або хоч зрозумієте, чому йому там комфортно. І навіщо очі вони ховають за чолкою.
Можна стосунки вже не поновити.
Пускаю бісики• 03 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Я не написала, что изначальная причина прыщей длинные волосы, читайте внимательнее
Мама Никитки-2• 03 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Сказки о враче автор может рассказывать кому угодно, но не нам.
Он не хочет стричься, но к врачу бегом побежал? Молчу уже о том, что волосы никак не садят зрение. Это автор просто придумала, чтоб был ещё один ’аргумент’ стричь волосы, потому что прическа ей не нравится
Я думаю справа не стільки в авторові, як у вчителях. Дитина ж неохайна на їх думку.
От хочеться в автора спитати, чого она змовчала вчительці про неохайність? Неохайність це не зачіска, а в цілому вигляд дитини, в тому числі і чистота одягу.
Мама Никитки-2• 03 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Патли у мужчин это не про эстетику
Повний лисий і вонючий?
Оябунчик• 03 декабря 2024
Ответ дляЭлектричка
А красиво было 😊 только можно было снять см 10
И мне нравилось, но уговаривать оставить не решилась
, так что благополучно продали и сын ещё и заработал на этом
Электричка• 03 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Совсем коротко остригли ?)
Файна цьоця• 03 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
А ви як думаєте? Звісно, ні. Це для прикладу, що довге волосся може виглядати й не жахливо. Майстер підкаже підлітку. Але умова - за гігієною все ж слідкувати доведеться. Особисто я проти варіанту «підстригти силою так, як хочуть батьки», мені він здається неправильним по відношенню до смаків дитини.
MargaretBlackTaro• 03 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Посмотрела фотки в теме, там перед вами ещё скидывали, многие девушки обзавидовались таким густым волосам)))
Оябунчик• 03 декабря 2024
Ответ дляЭлектричка
Совсем коротко остригли ?)
Очень коротко, как сейчас носят, под бобрика
Та никада в жизни• 03 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Чи шо зробите?
я на щастя маю адекватну дитину. ЦЕ не правила, це по факту. Тож він згодився, але я не вимагала нічого захмарного)
Кров з молоком• 03 декабря 2024
Ответ дляТак точно!
А взамін що? Син може запропонувати автору поголити все волосся. От за таких умов тоді можна йти на поступки з обох боків.
Хамству у підлітков вчились?
Фокус-Покус• 03 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Так и написали. Вообще не причина, ни у девушек, ни у парней, ни первоначальная, ни вторичная. Поражает, сколько на форуме бездушных и необразованный, откровенно жестоких женщин
Пускаю бісики• 03 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Да- да, а кто- то и читать не умеет)
Так точно!• 03 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Хамству у підлітков вчились?
Хрестіться, коли вам щось здається