Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024
Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?
Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів:
326 (48.58%)
Його волосся, його діло
250 (37.26%)
Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%)
Підстригти, не питаючи
46 (6.86%)
Інший варіант
Счастье_же_вот_оно• 02 декабря 2024
Вот потом еще пусть кто-нибудь ляпнет,что в совке плохие учителя были) тут мать родная и опять же учителя,только современные,предлагают насильно подстричь,ибо негоже с длинными волосами.
Ну подстрижете,дальше что. Он перестанет переговариваться с учителями? И станет терпилой? Вы его сломать хотите или вырастить равного себе? Даже в наше время были нефоры и готы и т.д. а вдруг он гей,что делать будете?
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Я бы его повела к психологу и себя заодно.
Видно же что это какой-то протест, а как помочь и исправить вы не видите
Денег много?
и времени?
По каждому пуку к психологии бегать
Счастье_же_вот_оно• 02 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Если вы его залапаете и пострижёте, забудьте про хорошие отношения в дальнейшем. Поговорите с ним и предложите такой вариант. Скажите что это сейчас круто , пусть отращивает а потом носит так.
Это круто среди мужчин,но не среди 13 летних парней.
БезВзяток• 02 декабря 2024
А как вы собираетесь вопреки его желанию это сделать? Тащить его насильно в парикмахерскую?
Про проблемы со зрением и звонки со школы, уверена, что перебор. Прям учителя в депрессии, что нет контакта с глазами
Грабля• 02 декабря 2024
Все просто
Даёте неделю времени чтоб сам подстриг
Игнор?
Обрезаем ночью
Даёте неделю времени чтоб сам подстриг
Игнор?
Обрезаем ночью
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Ночью обрезаем и проблема решена
Та никада в жизни• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Завжди був слухняним, все розумів. А тут стукнуло 13, і взагалі змінився. Типу я дорослий,все сам вирішую. Не чіпайте мене. І взагалі вийдіть з кімнати.
тю) Скажите не вопрос: Когда будешь зарабатывать, выучишься и будешь сдержать себя- не вопрос, а сейчас ты живешь за мои деньги, по моим правилам.
Но насильно бы не стригла. Эта фраза чисто чтобы стоп включить.
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Если врач сказал а ребёнок плюет- то его зона решений окончена
Не, ну можно конечно поиграться
Если глаза не жалко
И лет через 5 хочется сопельки слушать
Не, ну можно конечно поиграться
Если глаза не жалко
И лет через 5 хочется сопельки слушать
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Ви звичайно можете скрутити і все зробити як По-вашому «правильно» але у нас в місті дівчинка в вікно вийшла після таких «правильних» батьків, які сварили її за оцінки.
Нададагавариваца
Хорошая манипуляция у детей!
Наша взяла• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Машинка є. Чоловік сказав йому, скрутимо і підстрижемо.
Ви в Україні чи за кордоном? Ваша дитина ще не знає, що можна повідомити про домашнє насилля?
Тріль!• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
мда, чоловік не великого розуму
Я такая наивная• 02 декабря 2024
Не представляю как бы я это сделала, тянула бы огромного парня в парикмахерскую за волосы? Не нравилась эта идея, но ему оказалось круто. Отстаньте от парня
Счастье_же_вот_оно• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Ночью обрезаем и проблема решена
Что решено? Потом он мать ночью обстрежет или что ещё хуже
Файна цьоця• 02 декабря 2024
Автор, не голосувала, бо не знаю, як правильно. Але думку дитини слід врахувати. Та трохи підкорегувати. Не знаю, чи є у вас фінанси, але як варіант спробувати піти в салон краси для чоловіків (там стрижуть лише чоловіків), і щоб майсетр-чоловік порадив форму зачіски. Нехай лишається довжина, як хоче дитина, але щоб може його вкладати якось чи приколювати (у хвостик, на бік тощо). Домовитися спробувати, щоб під час школи беріг зір.
Кусачая Я• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
а як ви можете його підстригти попри його бажання?)
моєму майже 12 і мені його зачіска також не подобається, але не уявляю, як можна насильно підтсригти таку дорослу дитину, і навіщо?
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Интернат круглые сутки открыт
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Пусть слепнет
Файна цьоця• 02 декабря 2024
Щось таке щоб в перукарні підказали (доповнення до мого коментаря вище). В барбершоп запросіть дитину.
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
И кому хуже станет?
Напугали ежика печеньками
Потом эти жаловалки жёстко офигевают что их там не кружат но сюрпрайз уже поздно
Напугали ежика печеньками
бювет_в_обед• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Дивіться, щоб потім не довелось шукати його ночами по місту. Те, що ви описуєте-справжнісіньке насилля, після якого довіру від дитини точно втратите. Я розумію, що дуже бісить. В мене є родич-підліток, йому 15 і він взагалі відмовляється стригтись багато років вище певної довжини (але там є відхилення і він сприймає волосся, як якусь там свою силу). Та при цьому, ніхто його не крутить, ходить,як дівчинка. Пробували в меншому віці стригти, в дитини сильний відкат в психологічному стані був. Тому всі змирились.
Щодо вас - я б знайшла класного майстра (в його розумінні-класного) і запропонувала стильну зачіску, яку він сам хоче.Єдина умова, щоб очі було видно. А там-хоч фіолотевим хай фарбує-бриє. Вчителі, звісно, все одно вам будуть виказувати, що щось не так, але тут першочергово здоров’я і ваші з ним стосунки. А далі вже будете розбиратись із ’хамить’, ’неохайність’ і тд.не все одразу.
Вишневий цвіт• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Давно пора было это сделать
Оце так цабе• 02 декабря 2024
автор тріль або з такого глухого села, що не знаю навіть де воно таке
мій у 13 не захотів стригтися, рік ходив, відростив кучері, зараз трішки підстригає але в принципі патлатий, вже 16, то й що? я ще пропонувала йому пофарбувати у білий частину волосся, не схотів)
якщо що, то мені 50+
Оце так цабе• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
А не боитесь, что шмакодявка малолетний берега попутал и на шею вылез?
ще она з села, чим він поплутав, що хоче мати іншу зачіску, не таку яку батьки вважають прийнятною?
Жена миллионера• 02 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
А как физически вы это сделаете?
Ночью челку обрезать
Я такая наивная• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Пусть слепнет
Конечно 100% проблемы со зрением из-за волос
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Вы окулист?
Укр_жіночка• 02 декабря 2024
Сьогодні відправили свого до перукарні
Волоси довгі. Чолка
А доглядати за ними не хоче
Тепер пише мені , що з новою зачіскою він не гарний
Я його заспокоюю
Бо знаю що так краще
Не хочеш доглядати , будеш ходити з коротким волоссям
Волоси довгі. Чолка
А доглядати за ними не хоче
Я його заспокоюю
Бо знаю що так краще
Редиска Я• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Приблизно так і погрожую) тому з очей дає, з вмовляннями, підстригти чуба. Бо я погрожую, що вночі просто як небудь по центру зістрижу і буде вимушений потім на коротку стрижку. З вусами важче боротись
Просто звязда• 02 декабря 2024
Вспомнилось мне, практически постоянно вижу такого парня, когда иду отвожу ребенка в школу. Идет волосы ниже глаз, ещё и голова опущена как будто от всех спрятался. Не ваш ли это ? Днепр?
18 мнеУЖЕ• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
терпіть, це пройде
років через 4-5
мій в 15 вирішив постригтися налисо, уявив мою реакцію й прийшов зі стрижкою в 0,5 см й то я, м’яко кажучи, прифігєла
років через 4-5