Ирен0709• 02 декабря 2024

Синупрет форте чи екстракт

Яка між ними різниця, при нежиті який краще купляти?
Конфиденциальность• 02 декабря 2024
Екстракт, в ньому дозування більше. Але чи необхідний він при нежиті?
Ms. Сама прямота• 02 декабря 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Дети пьют при сильном синусите, когда закладывает нос, чтобы снять воспаление и не давать уходить в гайморит.
ТаПрямТам• 02 декабря 2024
В какой больше верите.
Это фуфломицин.
Горня капучіно• 02 декабря 2024
Мені дуже допомогає, але в мене схильність до гайморитів, і ніколи не буває просто нежиті, а зазвичай закладений/набрякший ніс, Сінупрет форте гарно знімає набряк, і тоді легше відходе слиз.
Мост_Устал• 02 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
В какой больше верите.
Это фуфломицин.
ви абсолютно неправі
Бюст Березуцкого• 02 декабря 2024
Купую самий простий з них і гарно допомагає.
ТаПрямТам• 02 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
ви абсолютно неправі
Я абсолютно права. И гайморитов в моей жизни было достаточно и у меня. и у детей. Все эти травушки-муравушки до задницы, поэтому врачи всегда назначают их параллельно с нормальными лекарствами.
Ms. Сама прямота• 02 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Это ваша история болезни. Тьфу тьфу ни у детей ни у меня гайморитов не было. Просто лечимся, чтобы не было осложнений.
Мост_Устал• 02 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Така категоричність прям. А мені, схильній до гайморитів та синуситів, ці таблетки дуже допомагають. При цьому в моєму оточенні більшості вони допомагають.
Те, що вам не підходить, не значить, що всім не підходить.
ПС: реакція на ваш коментар навіть в цій темі є цьому підтвердженням.
Фляшунька• 02 декабря 2024
Найбільш значущою відмінністю між ними є те, що синупрет екстракт в чотири рази ефективніший, ніж синупрет форте у зв´язку зі збільшеною кількістю сировини.

Гідністю та відмінністю Синупрет екстракт є швидке усунення нежиті, відновлення носового дихання. До того ж, синупрет екстракт показаний для профілактики ускладнень, попереджаючи процес розвитку бактеріальних інфекцій, що провокують виникнення риносинуситу.
ТаПрямТам• 02 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
народ много чего жрет с энтузиазмом и оно тоже ему ’’помогает’’
Дама-мадама• 02 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Причем гайморит к заложеному носу?
ТаПрямТам• 02 декабря 2024
Ответ дляДама-мадама
Причем гайморит к заложеному носу?
И правда. Заложенный нос, он ведь при переломах нижних конечностей.
Мост_Устал• 02 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
Вам - не домагає. Мені - допомагає. Автору - вирішувать.