Язикувата Хвеська• 02 декабря 2024
Для чего или почему вы завели кота/кошку?
КинДза• 02 декабря 2024
Ребенок попросил , я уступила. А второго взяла сама подкидыша. Но скорее всего больше не возьму им по 12 лет болеют .(
Щедрик ведрик• 02 декабря 2024
люблю котов и всегда с детства хотела кота или кошку. теперь две кошки)
Фізик-ядерщик заочно• 02 декабря 2024
Дочь была уже в сознательном возрасте и мечтала о кошке. А тут приблудилось. Взяли.
Мороженная курица• 02 декабря 2024
Люблю котів, хотілося власну вдома.
Правда, з характером не угадала, я мріяла про ласкаву кицю яка б тихенько муркотіла поруч, а отримала незалежну бестію яка не дається на руки і носиться з риком як пантера. Але люблю її.
Сонечко• 02 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Бо без кота и жизнь не та
А сколько у вас котиков и собачка ж вроде есть,и какие еще животные?
Хардика то здесь знают все, Любимка многих
Пасти Ла• 02 декабря 2024
Муж упрасил, котов не люблю, и не полюбила, поэтому через 6 месяцев отдали. Теперь муж и дети тихо по поводу животных
Гостра на язик• 02 декабря 2024
Потому что детей уже было достаточно, стали подрастать, больше рожать не хотела, а дитё в доме должно быть всегда. Хочется с кем-то няньчиться. Вот и завела кисюлю. Ей уже 15.
Natalia505• 02 декабря 2024
Я його не заводила. Він прийшов сам, дорослий,страшний,худий, хворий. Вилікували, поставили на ноги, кастрували, привчили до рук дикуна. З приходом зими знов зараз хворіє, знов возили до лікаря. Він мій друг, це його вибір жити з нами, ми були не проти. Приходить коли хоче, постійно в будинку втримати не можу, він на вулиці виріс. Він нам носить мишей, розмовляє, добрячий неймовірно.
Мама фіфті цента• 02 декабря 2024
Була мрія завести рижого котика,уже прийшов час, що я чекала, що підвернеться може десь на вулиці, але рік жодного рижика, і ми взяли у знайомих, але ті коти були вуличні, думала буде спокійний котик але щось пішло не так, ми у нього в прислузі
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
Хотіла, хочу і буду хотіти.
Але НЕ ЗАВЕЛА, бо не можу терпіти всюди шерсть, запах, лоток, миски на підлозі, тощо.
З лисими граюся у подруги, вони неймовірні
Сонечко• 02 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Осталось 2 котика ( Хардик и Бася- девон Рекс ) и 2 собачки Джек 12 лет , Дуся 9,5 лет - цвергпинчеры и 2 шиншиллы )))
Точно и шиншиллы,вспомнила.
Отжигающая• 02 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Хотіла, хочу і буду хотіти.
От мужиков ещё больше мусора, чем от кота. Мужа тоже не заводите, а так, с подружкиным играете иногда?
Пополняю_Карму• 02 декабря 2024
и для души, и от мышей, два котенка приблудились, потом еще двоих у волонтеров взяла, двор большой, места всем хватит)
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Пробачте мені! Вас ваш муж чимось образив чи кіт зранку не задовільнив?
Отжигающая• 02 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Прошу великодушно меня простить. Изначально мне показалось, что вы немного другая. Сейчас вижу, что вам ни котов, ни мужа заводить нельзя.
Хорошего дня.
Пишу_граммотно!• 02 декабря 2024
Першу завела, коли почала жити самостійно... батьки хотіли, щоб я повернулась, і це був ніби сімволічний жест з мого боку.
На жаль, та кішка була з дитинства хвора, і прожила зі мною усього 7 років. Серце.
Більше не планувала нікого заводити, бо дуже боляче переживала її смерть. Але через кілька місяців була вимушена спасати маленького котика. І оскільки нікому він не був потрібний, то в мене й залишився.
Потім я раптом вирішила, що ось колись заведу собі великого мейн-куна, мохнату таку, дику на вигляд кицьку... Ну і ща пару тижнів знов приблудилась кицюня) І знов - не можна не забрати, бо помре, і знов нікому не потрібна. Добре, що старший кіт її прийняв. Було мале, блохасте, а виросла - здоровенна сибірська кішка) Ну не мейн-кун, але близько)
Намагаюсь більше не мріяти про ніяких красивих котів)
Кофе в лобби• 02 декабря 2024
Ответ дляОтжигающая
Хорошего дня.
Буває! Не вибачайтеся!
Мошей ницца• 02 декабря 2024
Потому что в детстве мне не разрешали котика завести. А тут у соседской кошки родились вислоушки. Это была любовь с первого взгляда. Плюс сын хотел тоже. Не знаю, как мы без него раньше жили... сама милота...