Фиона Шрековна• 02 декабря 2024
Майстер з нарощування вій, занесла інфекцію
Що робити у такому випадку?
Не Україна. Але майстер українка.
Один з найкращих салонів, вона з господиня цього салону.
Відгуки всі хороші.
Але ж блін мені цілий день погано (((
Не Україна. Але майстер українка.
Відгуки всі хороші.
Але ж блін мені цілий день погано (((
Винник• 02 декабря 2024
Ответ дляЗакусенец
Кстати, а как их снимают?
Да без понятия)) я ж таким не страдаю, не люблю когда чужие люди копаются в моих глазах. Но, думаю, что к любому мастеру можно быстро подскочить
Закусенец• 02 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Ремувером.
То есть еще одна штука на которую может быть аллергия?
Кастрюлька• 02 декабря 2024
Ответ дляЗакусенец
Может. Но если аллергия на ремувер, тогда мастер снимает пинцетом. Долго получается
Кастрюлька• 02 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
С розмір. Класика
Автор, Вам пекло во время наращивания?
Фиона Шрековна
• 02 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Автор, Вам пекло во время наращивания?
Ні. Супер комфортно було, але коли я встала то була важкість внизу ока
графиняВишенка• 02 декабря 2024
Мені аж погано стало..
У мене маленькі і коротенькі війки, я їй люблю і такими як вони є
Дуже прикро що жінкам стільки нав‘язують
Кастрюлька• 02 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Вам патчи с гелем клеили, не в курсе? Если не пекло, значит это от патча. Приятного мало, но это пройдет. Дня через 3-4
КондуктЕр тролейбуса• 02 декабря 2024
Це пари клею вам зайшли в очі, таке буває коли очі не до кінця закриті,або вії миготять при нарощуванні.
В мене таке через раз буває.
Особливо,як розмовляю.
Воно проходить за пару днів
В мене таке через раз буває.
Особливо,як розмовляю.
Воно проходить за пару днів
Сорока-ворона• 02 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ну ясєн пєнь, як то кажуть. Я вже каплі караю навіть.
Зато красииииивоооооо, с ресничкамиииии!
Куда_бежать• 02 декабря 2024
У меня так было несколько раз... Это ожог у вас от клея. Мне помог Корнерегель. После первого дня применения стало легче намного. Дня через 3-4 полностью прошло.
Куда_бежать• 02 декабря 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Дивує, що таке ще хтось робить🥴
А що дивного? Багато жінок ходять з нарощеними віями.
Не прохожу мимо• 02 декабря 2024
Ответ дляКуда_бежать
Так це і дивно, тому що це абсолютний несмак.
Фиона Шрековна
• 03 декабря 2024
Ответ дляКастрюлька
Доброго ранку. Так це саме петчі, я поговорила з майстром, вона так і каже.
Куда_бежать• 03 декабря 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Каждому своё. Если вам несмак , то кому-то смак. Точно также и за губы можно сказать. Большинство высказываются, что это уродство, но при этом я за день столько этих уточек вижу... Когда наконец людям дойдёт, что следить надо за собой, а не раздавать СВОЁ ненужное мнение. Если бы автор считала наращивание НЕСМАК, то и не наращивала ресницы. И вопрос автора был другим.
Не прохожу мимо• 03 декабря 2024
Ответ дляКуда_бежать
Та мені, чесно кажучи, пофіг. Шкода людину, яка вкладає гроші в таку фігню з минулого десятиліття, а потім ще й вимушена лікувати очі і, можливо, мати загрозу втрати зору. Навіть не смішно.
Фиона Шрековна
• 03 декабря 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ніхто не сміється, але вам цього не зрозуміти
Не прохожу мимо• 03 декабря 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ну звісно не зрозуміти. В мене вистачає мізків не ризикувати тим, що потім доведеться довго лікувати і бігати по форумам та лікарям зі своїм ’спасіті, памагіті!!!’. Якщо ви не розумієте, що цілком гарна і без віника замість вій, то дійсно мені не зрозуміти.
Фиона Шрековна
• 03 декабря 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну ви наприклад приходите на форум самостверджуватися.
Я вії нарощую.
Кому чого не хватає
Я вії нарощую.
Кому чого не хватає