размахер• 02 декабря 2024
У кого котел westen energy, как вы его запитываете при отключениях света?
Купили мы полтора года назад ups и аккумулятор именно для котда. Но отключений же толком не было. Летом на горячую воду все работало нормально. А сейчас, когда вот очень актуально, эта система перестала работать и аккумулятор садится при первом же запуске котла. Обидно. Но что делать - спросить не у кого.
Может у кого такой котел, подскажете, что придумали. Вариант дорогого экофлоу не потяну
КонФФетОшка• 02 декабря 2024
вам нужен на аккумулятор а зарядная станция с открытой (чистой) синусоидой.
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Провести профілактику АКБ (якщо то звичайний як в авто) зарядити і пробувати...як недопоможе то купляйте новий а б/у в нормальному стані в знайомих шукайте
Якщо там залізофосфатні АКБ, то їх не можна на пів року залишати без підзарядки, могла якась банка піти в глибокий розряд, тут треба розбирати, знайти ту банку/ки, підзарядити на пряму...і пробувати...якщо і далі непоможе то викидати банки які в глибокому розряді і ставити нові
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Ви читати вмієте???
А упс який синус дає!?
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Отакі штуки у нас. Підбирав їх майстер, що обслуговує нам котел.
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Ви читати вмієте???
А упс який синус дає!?
Нам майстер по котлу те причандалля підбирав. Встановив все і сказав нічого не чіпати. Так і простояло півтора роки увімкнене. Котел в упс, упс в розетку. І я от думаю, а не може упс бути проблемою, може це в ньому справа?
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Небачу що то за АКБ, гелева...чи яка...пошукайте де пише що там за елементи в середині
Оябунчик• 02 декабря 2024
У меня такой. Как у вас котел. В 2022 был бесперебойник и аккумулятор. Протянули и 2022 и 2023 год на нем. Но в этом году купили зарядную станцию. А аккумулятор летом проверили, а он уже все. Купили новый. Мы в Николаеве. Когда не была света почти 2 суток, на прошлой неделе, то и бесперебойника пользовались и станцией. Вам правильно советуют , проверьте аккумулятор.
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Ось нагуглила
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Какую вы взяли станцию? И какой аккум взяли?
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Деякі АКБ нелюблять тих підзарядів...міг і ресурс акб вийти...знімайте з авто акб і пробуйте, як буде все працювати то проблема в АКБ
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Трохи складно мені зрозуміти)) тобто, краще щоб не весь час увімкнено було, а лише за потреби?
Оябунчик• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Станцию в эпицентре брала allopowers. А аккумулятор аgm и в 2022 был и сейчас.
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
До вашого відома зарядна станція від того що на фото нічим не відрізняється
Вам було достатно за 10-13 000 купити залізофосватну акб, і так само підлучити до упса і булаб зарядна станція за 13 000 а не 50 000
За 50 000 можна було акум купити що сутку моглиб на ньому сидіти
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Ось нагуглила
Міг висохнути...шукайте гаражніка або майстерню яка може його обслужити (долити води) і великі шанси що може буде жити
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Ой, а як її звати?)) Не бачу маркування)
Оябунчик• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Уже купили. Плюс станция выручает функцией быстрой зарядки. Чего нет в аккумуляторе. Летом выручало хорошо.
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Ну як що дна світло на три години виключають то може бути постійно увімкненим, як раз в тиждень/місяць нема світла, то краще відключати
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Підкажіть, будь ласка, оцей залізофосфатний акб, що ви радите, безпечний в приміщенні? І його можна до мого упса?
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Всі вони з одного зібрані...просто дизайн різний
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Та я в тому всьому баран-бараном. Це для мене взагалі щось інопланетне. Понадіялись же на ’спеціаліста´, а тепер мозок кипить
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Поясню простіше
Я так розумію ваша станція має 12В, 100А (1,2кВт)
Такий залізофосватний акум коштує 10-13 000, + зарядка потужна десь 5000 + інвертор з правельним синусом тоже 5 000, і того то семе маєте до 25 000, но не в такій красивій коробочці...але все заводське, ніякого кулібінства
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Поясню простіше
А мені можете пояснити, будь ласка? До аккума ще має бути зарядка?? Це третя коробочка? У мене лише 2 коробочки... капець, як все складно
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Той що вам поставили кислотний він має випари, а залізофосватний він герметичний, тобто ніяких випарів
І вони рахуються самі пожежобезпечні, бо якщо що вони незагораються а просто пар під тиском випускають
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
І до упса можна підключити
Просто погугліть якої потужності в нього зарядне, як потужне то і більшої ємності можна буде прикупити залізофосфат
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Та він якби зробив як треба...просто різні акб люблять різні умови експлуатації...залізофоват тоже не любить щоб його дрочили но і без роботи/підзарядки його на пів року залишати неможна
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
І до упса можна підключити
Розумію, що ставлю тупі питання, але... мені треба розібратись з потужністю упса?
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
УПС має зарядне і інвертор інтегрований...просто той АКБ знімаєте і ставити ЛЮБИЙ інший
Просто погугліть яка там зарядка, і як маєте гроші то зможити купити потужніший акум
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Оце нагуглила про упс