размахер• 02 декабря 2024
У кого котел westen energy, как вы его запитываете при отключениях света?
Купили мы полтора года назад ups и аккумулятор именно для котда. Но отключений же толком не было. Летом на горячую воду все работало нормально. А сейчас, когда вот очень актуально, эта система перестала работать и аккумулятор садится при первом же запуске котла. Обидно. Но что делать - спросить не у кого.
Может у кого такой котел, подскажете, что придумали. Вариант дорогого экофлоу не потяну
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
УПС має зарядне і інвертор інтегрований...просто той АКБ знімаєте і ставити ЛЮБИЙ інший
Просто погугліть яка там зарядка, і як маєте гроші то зможити купити потужніший акум
А ще цікаво, а цей акум, що не працює, його куди, їх утилізують же якось?
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Оце нагуглила про упс
Він і вас зарядка має 10А, тобто ПОВНА зарядка 100А акума буде тривати 10год, видає він 350ват (в порівняні з теперішніми зарядками/станціями в яких зарядка до 60А і вихід 1500ват, то у вас калькулятор)
акум 12В 100А має 1200ват ємності...тут вже самі діліть на який час вам його хватить, я не знаю скільки їсть ваш котел (з тим в гугл або в паспорт котла)
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Повторюю, там могла просто вода викіпіти...поідеї любий магазин або дядя вася що торгує акумами у вас його купить...вроді 15-20грн/кг
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
🙈🙈🙈 я тупа, ніфіга не розумію. То в мене упс фіговий, довго заряжає?
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Для упса то багато, тим більше тоді кислотні АКБ ставили, а їх більшим током неможна заряджати...для того що у вас зараз то все як треба
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Як треба, але без гарячої води сидимо і без опалення... буду роздуплятись. Дякую, що приділили час і багато цінного розказали
Гарні диньки• 02 декабря 2024
І якщо тому добру тільки1,5 роки то на акуми дають 1-2роки гарантії, шукате макулатуру..і як на гарантії то є шанс на заміну або обслужать і попросять паро гривень
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
У мене все ж є певні питання до упса, якійся він підозрілий мені здається. От зараз не було світла 2 години, все здохло одразу ж. Світло увімкнули 20 хвилин тому. І ось що він показує. Це він типу вже зарядив акум і впорався?
Гарні диньки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Ну якщо АКБ сухий або дохлий то він і буде за 10хв заряджатися і за 2хв здихати...тут не питання до упса
Зараз емність вашого АКБ не 60А а умовно 6А
размахер
• 02 декабря 2024
Ответ дляГарні диньки
Дійшло. Дякую
Кондуктор маршрутки• 02 декабря 2024
Ответ дляразмахер
А мені можете пояснити, будь ласка? До аккума ще має бути зарядка?? Це третя коробочка? У мене лише 2 коробочки... капець, як все складно
Все состоит из 3х частей: 1. аккумулятор, 2. Инвертор 12/220 (т.к. все акумы дают 12В, а котлы работают от 220В), 3. Зарядное. Новые типа экофло и прочие (в том числе и ваш юпс) они все это имеют в одной коробке (красиво сложено), в вашем варианте скорее всего накрылся именно акум, его нужно или поменять, или обслужить. Сегодня как раз общался на эту тему со своим электриком, дословно ’У нас обыкновенный безперебойник от компа ставят, грин режим отключают и 5-8 часов держит котел’. А не знаю как отключается этот режим, скорее всего физически что-то отпаивают внутри.