Дівчата, кому призначали Зонік,як ви себе почували після їх прийому? Бо шось я почитала стільки побічних ефектів, що тепер боюсь їх пити, дозировка 25 мг, перший день сказала лікар випити на ніч одну, на другий день в обід і ввечері, а далі три рази на день, курс лікування місяць
Ответ дляежик в тумане
Нормально. Трохи була загальмована, за кермо не сідала.
Машини немає,лікар попередила що після прийому може бути відчуття оп´яніння, але від прочитаних мною побічних ефектів, вже і не знаю, чи приймати його взагалі, мені призначили від ПА