Ну ниче се• 02 декабря 2024
Много раз обижала его, но он все равно хочет быть со мной. Нравлюсь?
Говорила всякий обидный бред, он обижается как ребенок, но все равно продолжает бегать за мной. Значит правда зацепила?
Заюшка_хозяюшка• 02 декабря 2024
Автор, йому просто ніхто більше не дає. Ви його останній шанс. Мабудь ви теж не айс, раз мужик бігає, то розуміє, що він у вас єдиний залицяльник))
Статус Ква• 03 декабря 2024
Це значить що і ви, і він - психологічно не стабільні, не зрілі, і жодному з вас не світять нормальні стосунки, поки не полагодите голову.
Ну ниче се
• 03 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Щось таке мелете 🤣🤣🤣
Логіка яка?