Ну ниче се• 02 декабря 2024

Много раз обижала его, но он все равно хочет быть со мной. Нравлюсь?

Говорила всякий обидный бред, он обижается как ребенок, но все равно продолжает бегать за мной. Значит правда зацепила?
Бюст Березуцкого• 02 декабря 2024
Сколько ему лет? 15?
Секс-Бомба• 02 декабря 2024
Может любит… но не факт))
Так точно!• 02 декабря 2024
Попустит скоро.
СамавиховуюКота• 02 декабря 2024
Жертва требует абьюзера.
Заюшка_хозяюшка• 02 декабря 2024
Автор, йому просто ніхто більше не дає. Ви його останній шанс. Мабудь ви теж не айс, раз мужик бігає, то розуміє, що він у вас єдиний залицяльник))
Статус Ква• 03 декабря 2024
Це значить що і ви, і він - психологічно не стабільні, не зрілі, і жодному з вас не світять нормальні стосунки, поки не полагодите голову.
автор Ну ниче се • 03 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Щось таке мелете 🤣🤣🤣
Логіка яка?