Шкідлива молекула• 03 декабря 2024
Дівчата, власниці домашніх мікро струмів, який гель використовуєте?
Дівчата, порадьте, будь ласка гель провідник!
Подарували Nuface mini +, закінчуються гель та крем з набору. Ціна на оригінальний провідник кусається
Якими гелями Ви користуєтесь?
Смайликівна• 03 декабря 2024
Звичайний гель для зволоження шкіри беру, або клінік або корейський
Любий
Экспертиза• 03 декабря 2024
Будь-яким, брала на промі разом з апаратом. Зараз роблю по тканинній масці, одну використовую 2-3 рази
Байрактарна• 03 декабря 2024
Купила сейчас holika holika и он мне нравится даже больше родного nuface
Шкідлива молекула
• 03 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Как вам nuface? Вы довольны?
Користуюсь ним третій тиждень. 37 років, схильність до набряків. Я б сказала, що лице стало краще виглядати, свіжіше.