Борода• 03 декабря 2024

Інтимне питання про місячні. Зайдіть.

Чи є у вас відчуття в перші дні циклу, неначе до статевих губ прикріпили якісь гирі?
Це не та біль, яка в матці, а саме в статевих губах. Що це може бути?
пьЯНА• 03 декабря 2024
Набряк, приплив крові до органів малого тазу
Божий одуванчик• 03 декабря 2024
Так, було таке в молодому віці
маминаБубочка• 03 декабря 2024
Да, есть такое, когда стою долго.
Marinamariana• 03 декабря 2024
Нет , не было . Я начало месячных вообще никак не ощущаю и боли тоже никакой во время
Потужна махіна• 03 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
Супер, вам повезло.
Запасная спина• 03 декабря 2024
Ответ дляMarinamariana
І я так само. Нічим не відрізняється від інших днів
дожену і ощасливлю• 03 декабря 2024
Да, есть такое . И болит ещё живот и внутренняя поверхность бёдер
Лукава_Кiшка• 03 декабря 2024
Это разновидность нормы, не переживайте все ок
автор Борода • 03 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Да, есть такое, когда стою долго.
Так! Якщо сидіти чи лежати, то відсутнє відчуття. Я не впевнена, але може це такий варикоз статевих губ?
Снегопадка• 03 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Так, було таке в молодому віці
Зараз задумалась, таки справді, було таке колись давно, з часом, може після 25-30 років, минуло.
Лукава_Кiшка• 03 декабря 2024
Ответ дляСнегопадка
у меня и в 49 такое было
маминаБубочка• 03 декабря 2024
Ответ дляБорода
Не думаю, у меня во время беременности и родов никаких проблем не было. Просто может правда отек и приток крови дают такие ощущения