Fresh• 03 декабря 2024

Захід України вступить у НАТО окремо від інших регіонів

Захід України вступить у НАТО окремо від інших регіонів — це як Захід Німеччини під час Холодної війни, — Politico. (https://www.politico.eu/article/war-in-ukraine-pea...)
lilu1990• 03 декабря 2024
Ответ дляalex-3f3c
А Хмельницький це Захід? чи в НАТО візьмуть тільки Львів, Тернопіль, Франківськ
Нікого ще не беруть. Тут вже зрада повним ходом
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Тут це де? У поляків є тригерні точки і вони не тут де я чи де ви. Кривий ріг їм не усрався
Тут, це в Україну увійдуть польські війська, ви ж писали. А тепер оно стіна.
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляlilu1990
Щодо стіни між Польщею і нами. У них свої лінії суровікіна, схоже на те, і стіна то не перша лінія буде, перша лінія буде починатися в Україні
Можливо, так
Сценаріі всіх прораховуються. Читали власника Царграду, теж пішли у змі всякі риторики від рашиків.
lilu1990• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Можливо, так
Західним областям нічого особливо радіти

Якщо їх приймуть в нато

Вони і будуть першими лініями оборони Європи.

Стіна польська то вже буде край
Rosenica• 03 декабря 2024
Ответ дляFresh
роблять вкид, а потім дивляться на реакцію
Прям як ви
Дождливая• 03 декабря 2024
Ответ дляDumky
Я не проти. Задовбало. Не Хочу нічого спільно мати з кацапами. НАТО - не поділ. Це безпека.
Для тих, кого візьмуть. Інші нехай далі під ракетами гинуть, так?
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ось ще з раша новин
Нічого не нагадує? Ті два скани више теж, воно ж переплітається з оцим в політико
lilu1990• 03 декабря 2024

❗️НАТО не захистить. Треба плювати на все і робити ЯДЕРНУ БОМБУ, – нардеп Гончаренко.

Немає кращих гарантій, ніж ядерна зброя та сильна армія. З наслідками розберемося потім, вважає він.
natapril• 03 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Ну ви ж в курсі за усіх хто здає халупи і по якій ціні. Я, наприклад, маю квартирантів з Енергодару. Які живуть майже три роки сплачуючи лише те що накрутять самі по лічильнику. І квартира моя сучасна, не халупа. Але ж ви в курсі лише за своє
Вам респект, але таких меншість.
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

Якщо їх приймуть в нато

Стіна польська то вже буде край
Я не думаю що то реально зовсім. Тому всі припускання на цьому - теж від фонаря.
Вище скани риторики раша новин, видно куди вітер дує .. чи звідки
Торг за нато, торг за зброю, це все оті пункти перемовноі позиції, які зараз на низу, до пунктів загалом ще далеко
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляlilu1990

Бінго!!
Dumky• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Ось ще з раша новин
Це взагалі нереально
Sova splushka• 03 декабря 2024
Ответ дляDumky
Це ж не поділ країни. Це забезпечення певної безпеки. Краще так ніж ніяк
Окей, тоді дозволити всім бажаючим вибрати, в якій саме частині вони хочуть жити, і надати співрозмірне житло. А то бач, хтось за мене вирішив, що я маю залишитися під руснею, бо раптом живу на півдні України, а не на заході?

Але якщо серйозно, то це просто черговий вкид з метою поділу українців. Вперше, чи що? Та й не востаннє.
КокоСина• 03 декабря 2024
Ответ дляnatapril
Вам респект, але таких меншість.
Не меншість
До речі про виїхавших чоловіків, то із заходу їх не менше в Європі ніж зі сходу. Через рашку виїхали собі з окупації, зробивши собі паспорти парашки. Тепер в Європі отримують виплати з українським паспортом, а по кацапскому до родичів їздять на окуповано. Ага. Головне два телефончика мати, щоб фільтрацію пройти
natapril• 03 декабря 2024
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляDumky
Це взагалі нереально
Тому чого зараз сперечатися ще через одну статтю?
LudaSHS• 03 декабря 2024
Ответ дляSova splushka

І дивіться як воно попадає в ціль, тут , в мережах...
Sova splushka• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Бо в цьому і є справжня мета (розділити українців), яку ще й активно розкручують боти і просто корисні ідіоти.
natapril• 03 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
Ось ще з раша новин
Та я не проти Німеччини. Хай вже так, ніж віками воювати.
Киев_Елена• 03 декабря 2024
Ответ дляDaimyo
Сериал Слуга Народа похоже делают реальностью, а вместо актеров, участие в нём принимают простые люди.
А чем этот сериал закончился? Я не смотрела
Dakha• 03 декабря 2024
Ответ дляnatapril
Удалено администрацией...
Не візьмуть нічого
Mazhar21• 03 декабря 2024
Ответ дляКокоСина
Удалено администрацией...
Так и есть
Lv1107• 03 декабря 2024
Ось ще варіант- конфедерація з якоюсь із країн НАТО. То хай нас забирає Великобританія до себе) і ми будемо в НАТО.
natapril• 03 декабря 2024
Ответ дляDakha
Не візьмуть нічого
Ну, тоді нам світить сценарій Грузії. Люди налякані і хочуть вижити.
Mazhar21• 03 декабря 2024
Ответ дляFashion4
Вы это кто?? Это вы стебетесь с Восточной Украины? Я оттуда, я не хотела Януковича, рашку и весь этот треш. Я с 2014 года уезжала из родного города. Мне больно когда вот такие как вы считают что если Восточная Украина то все за расею. Это не так, я сама страдаю из за этих ждунов, которые призывали пуйла
Не все, но многие. Даже сейчас
il-mari• 03 декабря 2024
Ответ дляSova splushka

саме так, не треба сваритись, ось таке прочитала-Проти запрошення України до НАТО виступають США, Німеччина, Угорщина, Словаччина, Бельгія, Словенія та Іспанія, — Le Monde, так що, яке там нато....
Coffee is Love• 03 декабря 2024
Ответ дляMasterMai
Удалено администрацией...
Що ви мелете?
Fashion4• 03 декабря 2024
Ответ дляMazhar21
Не все, но многие. Даже сейчас
Вы себе даже не представляете сколько моих знакомых уехала в США, в Европу. Многие уехали за Западную Украину или в Киев. Да, ждунов достаточно. Но и нормальных людей много, которые страдают так же как и остальные граждане Украины.
sammy• 03 декабря 2024
Ответ дляLv1107
Удалено администрацией...
df364tye3• 03 декабря 2024
новые дома, нечетные , куда ,,,