bre_nd• 03 декабря 2024

Позов на розвід, свіжий шаблон, в приват

Звернулась в безкоштовну допомогу за позовом на розвід.Чекаю 1,5 міс,то не розприділили,то у відпустці,а час грає проти мене.Світ не без добрих людей.Маю готовий шаблон-підставляєте свої дані і обставини,документи.Робите копії,на кожній пишите’згідно з оригінальм’,далі судовий збір і подаєте.Перевірено.
Lizavel• 03 декабря 2024
Розвід
lisulya• 03 декабря 2024
Розвід?
nnnnika• 03 декабря 2024
Позов на розлучення. Але ви все одно молодець, автор, що пишете українською, русизми якийсь час будуть, але з часом все менше і менше. А помилок не робить, тільки той, хто нічого не робить
автор bre_nd • 03 декабря 2024
Ответ дляLizavel
Розвід
розлучаються люди,а в мене розвід,мене,як лоха чоловік розводив довгі роки)
автор bre_nd • 03 декабря 2024
Ответ дляlisulya
Розвід?
автор bre_nd • 03 декабря 2024
Ответ дляnnnnika
Дякую)Пишу саме так,щоб розрізняли,що не юрист продає послугу)
Мечты_своими_руками• 08 декабря 2024
А можна, будь ласонька, поділитися шаблоном? У Вас діти у шлюбі є?
автор bre_nd • 08 декабря 2024
Ответ дляМечты_своими_руками
Добрий день.Спспільна дитина на інвалідності.Напишіть у приватні повідомлення.