Щось не спиться• 03 декабря 2024

Чи відмінять пенсію по втраті годувальника?

Якщо дитина отримує таку пенсію, і навчаючись в Інституті на стаціюнарі, піде у вечірні години працювати. Оформлення по трудовій угоді. Планує попрацювати тимчасово, кілька місяців.
Дідова баба• 03 декабря 2024
Так, якщо більше 18 років і вчиться на денній формі - тоді є пенсія, інше щось - пенсії немає, але її можна буде відновити після надання довідки про навчання денне. Вечірня робота не впливатиме, якщо не змінюватиме форму навчання
Слава Українi• 03 декабря 2024
Ні. Пенсія до кінця навчання.
автор Щось не спиться • 03 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
Ні, продовжує навчатися, але ж пенсійний фонд побачить по відрахуванням, що є ще й підробіток по трудовій угоді. Тобто наче вже може сам себе забезпечувати
Дідова баба• 03 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
Пенсійному фонду фіолетово, ви щороку надаєте довідку з місця навчання, в ній вказано, що форма денна, період навчання, по цій довідці робиться подовження виплати пенсії. Все. Можете зайти в ПФ перепитати, але до війни було саме так
Кукусикиииииии• 03 декабря 2024
Ответ дляЩось не спиться
в мене була така сітуація у сина, не вдмінили, поки не закончив навчання, працював на фопі, в пенсійному інспектор сказала, що одне одного ніяк не стосується