Blondinka1717• 03 декабря 2024
С. Ємільчине. Чи є тут хтось з цієї місцевості? Потрібно ліки купити і передати
Вітаю. Допоможіть будь ласка -потрібно в аптеці за рецептом купити ліки і передати НП.
Аптека знаходиться у с. Ємільчине у Звягельському районі Житомирської області.
Аптека по вул. Наума Тихого 8
Мрії у вирії• 03 декабря 2024
Я думала там не живе ніхто. Сусідка з тих країв - виселили через радіацію давно.
Форточка• 03 декабря 2024
Ответ дляМрії у вирії
Жесть)
Мама моя за 50 км живе ще ближче до радіації, Людей вистачає
Мрії у вирії• 03 декабря 2024
Ответ дляФорточка
Жесть)
Так живуть деякі. В неї чоловік купив хату в когось, то їздять на охоту туди. Хто там постійно, то приглядають.
Голубец• 03 декабря 2024
подзвоніть в аптеку і домовтеся, у мене не раз так виходило - я пропонувала 100-150 грн (в залежності від відстані до НП) на карту за допомогу.
Мрії у вирії• 03 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
Раз аптека есть, значит живут
Там просто не отовсюду выселяли
Голубец• 03 декабря 2024
там поруч є магазин, є його номер, варто зателефонувати і попросити про допомогу, всюди є люди, добрих багато. Там до НП 1.5 км десь.