Файна дівка• 04 декабря 2024

Яким зволожуючим кремом користуєтесь?

Бодіпозітівна• 04 декабря 2024
Clarins, Anna Logan, Renew
Морская свинка• 04 декабря 2024
Різними. У Ля Рош Позей є хороші. Ще Крістіна ізраїльська. Ланком. Ще Філоргу купила зараз на пробу
ГороховаЯ• 04 декабря 2024
Medipharma intensiv light оливковый
Життє Бентежне• 04 декабря 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Clarins, Anna Logan, Renew
Всіма трьома одразу?
Свекруня• 04 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Похвалить лярош, для какой кожи? Спасибо
Морская свинка• 04 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
В мене комбінована жирна в Т зоні. Ля Рош це просто приємний зволожуючий крем. Мені і термалка їх подобається. Дуже освіжає шкіру
Свекруня• 04 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
А какая серия, у меня похожая кожа
Життє Бентежне• 04 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Розкажете потім як вам Філорга. В мене були мініатюри нічного та денного кремів і я для себе різниці з ЛяРош Гідрофаз не побачила. Про ланком можу сказати лише про сироватку навколо очей, вона реально крута
Життє Бентежне• 04 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
А какая серия, у меня похожая кожа
В мене нормальна шкіра, взимку чутлива. З ЛяРош мені підходить Гідрофаз, круглий рік ним користуюсь. На зиму ще купую Толеран. А от гель для вмивання з серії Гідрофаз мені не сподобався. Тонік нічого особливого, напевно тонік Юцерін мені більше подобається.
Свекруня• 04 декабря 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
У вас лёгкий или обычный гидрофаз, как он для жирной обезвоеной кожи, норм?
Морская свинка• 04 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
А какая серия, у меня похожая кожа
Та майже все)) ті, що в бірюзовій упаковці зволожуючі ( Гідрофаз, так). І є від недоліків серія. Ті класно локальні висипи прибирають, але одночасно і зволожують шкіру, бо на основі термальної води. А останній раз мені мама подарувала якийсь набор. І там Цитопласт бальзам їх. Чи щось таке. Такий жирненький кремчик. Дуже поживний і заспокоює шкіру. Після кислотних пілінгів зайшов мені на ура. Реально за 2 тижні шкіра повністю змінилася і шкіра стала якась дуже свіжа і зволожена ( напитанная ще російською. Не знаю як укр) завдяки тому бальзаму
Життє Бентежне• 04 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
Не знаю стосовно жирної шкіри, в мене нормальна.
Морская свинка• 04 декабря 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дуже багато гарних відгуків про Філоргу. І мені на ЧП дали знижку і подарували ще їх косметику) Причому версії по 30 мл) Буду тестити. В мене є ледь помітні зморшки під очима. Ось хочеться, щоб більшими не ставали. Вік майже 38 років. Лоб заколотий вже давненько, тому це єдине побажання до Філорги утримати те, що є)) не хочеться очі ще колоти
Пишу каліграфічно• 04 декабря 2024
Кого дешевые кремы интересуют, то могу посоветовать D´oliva Крем для обличчя ’Зволожувальний, з гіалуроновою кислотою’. Я его брала и зимой, и летом. Потом мне подошёл, что на скрине, он дешевле, поэтому взяла наугад. Подошёл. У меня не сухая и не жирная, высыпаний нет, но когда холодно, то надо до увлажнение. Этот крем норм спряется, как и долива. Но расход больше
Життє Бентежне• 04 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Тік, гарних відгуків багато, але особисто я нічого такого «вау» не відчула. Я не кажу що він поганий, просто відчуття не відрізняються від ЛяРош, а ціна суттєво вища. Я про це кажу.
На приклад нещодавно мені в замовлення поклали пробник нічного Кларанс, вистачило рівно на тиждень і ефект мені сподобався, набагато краще шкіра виглядає ніж після Толерану
Бодіпозітівна• 04 декабря 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Всіма трьома одразу?
Чергую. Дивлюсь по погоді
В курсі діла• 04 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
И как Вам? Тоже на филогру смотрю