Coffee is Love• 04 декабря 2024

Трохи цифр та розрахунків

У вересні росія атакувала Україну 1700 іранськими «шахедами», що вироблені в самому Ірані або за іранською ліцензією в росії. У жовтні їх кількість дорівнювала 2070. Ніхто не може сказати, коли когось із 80 держав-членів НАТО атакуватиме така кількість ударних безпілотників. Бо це нова війна.

Росіяни в жовтні отримали більше 2000 балістичних ракет, зокрема і від Північної Кореї. В цей час Україна від наших партнерів отримала 130 ракет для нашої протиповітряної оборони. Як ми можемо, маючи 130 ракет ППО, знищити таку кількість балістики? Про це сказав у Вашингтоні на заході від Ради з міжнародних відносин.

Це докази того, що це не війна росії проти України. Це війна росії, Ірану та Північної Кореї проти України. І хтозна, куди полетять ці ракети після нашої країни.

Ба більше, близько 6000 доларів — ціна одного артилерійського снаряду, виробленого в Пенсильванії для України. В той час, як путін платить Кореї 450 доларів за кожен снаряд.

https://t.me/PresidentPoroshenko/11499

130 снарядів, Карл... по 6т дол. І ці люди вимагають нам приборкати корупцію.
frumoasa17• 04 декабря 2024
Все змішали в кучу. Ракета до ппо не буде коштувати 6 тисяч $, там цифри до кількох мільйонів доларів за одну штуку, в залежності від типу.
А вартість артилерійського пострілу так, дорожче, так як ціни в США вище, податки, оплата праці вища, це не корейці за миску риса.
Війна це дорого.
Natal_ka91• 04 декабря 2024
У вересні 1700 шахедів, а за листопад? Бачила інфу що біля 2500. І думаю, з часом вони будуть днями і ночами, поки партнери будуть каплі передавати
автор Coffee is Love • 04 декабря 2024
Ответ дляfrumoasa17
Війна це дорого.
Не може бути аж така різниця в ціні за звичайний арт снаряд. Ну ніяк не може.
Їх просто нам продають за такою ціною.
автор Coffee is Love • 04 декабря 2024
Ответ дляNatal_ka91
Да, з кожним місяцем шахедів все більше, а постачання нас все гірше.
Наталка -русалка• 04 декабря 2024
Ответ дляCoffee is Love
Теж помітила тому що Американці гонд**ни
frumoasa17• 04 декабря 2024
Ответ дляCoffee is Love
Їх просто нам продають за такою ціною.
Може бути. Тому багато виробників переносили свої підприємства, не тільки військової продукції в ’’дешеві’’ країни. Оплата праці дуже впливає на собівартість кінцевого товару.
Anastasiya-f052• 04 декабря 2024
Террористы психопаты наращивают производство оружия и разворачивают войны, а весь мир жопы чешет. Сказать бы яйца, но их нет у прочих.
Teonaa• 04 декабря 2024
Було б бажання, просто мочканули б пу і його ко. Це дешевше. Но бажання нема, потреби нема. А наші тоже якісь кончені, ніхуя нема, цифри такі самі бачать-рахують, зато всю ставку роблять на мобілізацію. Брєд, вибачте. Ще й ультиматум цей про «тільки в нато, ніяких аналогів». Всі обдовбалися, іншого пояснення я не бачу.