КонхфЭдкаТузик• 04 декабря 2024
Ви задоволені своїм чоловіком?
Недавно одружилися. І бачу, що чоловік не вміє нічого робити (щось полагодити, поремонтувати, відшліфувати, коротше нічого такого). Звичайно, поки 3 роки зустрічалися, я не осліпла, що не вміє, але завжди була відповідь "Не було потреби". Працюємо одинаково, зп теж однакові, невисокі. Поділіться досвідом, ваші чоловіки щось навчились з досвідом чи як було, так і залишилось?
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Ну тоді потрошки вчитися робити по відео.
Мене, Вас навчали батьки або бабуся (мене). Якщо батько Вашого чоловіка не вмів робити ремонти, то з чого вміння візьметься у чоловіка? Так буває, і це далеко не найстрашніший недолік у чоловіків ) Не зліться на свого, може, потрохи навчиться
Мене також в основному бабуся, ну й мама звісно, але я й сама бралась до всього. А тут....з цим явно не пощастило, щось він звісно пробує, але то дрібниці. Не знаю навіть як його змотивувати чи що🤔
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Видите, уже не единственный пункт, который вас не устраивает
Если покопаться, то можно найти еще кучу всего)
Та якщо покопатись, то і я далеко не ідеал, але якось потрібно з цього виходити
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Так злитесь на себя, что выбрали себе такого мужчины. Это же вы построили себе какие-то ожидания и иллюзии, а виноват в ваших фантазиях почему-то он)
Вы когда выбирали, илюзий не строили? Все было видно сразу, я так понимаю
дякую аж підскакую• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Конечно же строила, и конечно же проработала это все с психологом)
ДА да да• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Боже, перед Вами шляпу вниз
як вам це вдалося? Теж так хочу. Він у мене хороша людина, але відповідає приблизно як Ваш? Мені треба до вас на курси, бо я не знаю як мені з цим жити
Ми знайшли кайф в тому, щоб щось робити разом.
Навіть якщо я просто поруч кручусь і подаю викрутки чи шось своє роблю - це все одно вважається ’разом’.
Ну і хвалити треба, і пишатися) І при нагоді хвалити перед друзями. Звісно за замінену прокладку овації і червону доріжку не влаштовували - тут достатньо цьомачків ) Ну тобто тут з похвалами варто не переграти.
Спочатку змусити повірити в себе, потім створити йому репутацію рукастого чоловіка в родині і в оточенні - йому самому прикольно буде їй відповідати.
Принаймні це була моя стратегія.
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Я одружувалась не із «майстером на час», щоб робив все у хаті, побутові послуги можна спокійно купити (прибирання, кухню - теж), особистість - ні
Підозрюю, що грошей вам вистачає, якщо так вважаєте)
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
А чого Ви вирішили, що те, що робите - це робота жінки? В мене чоловік розвішує прання і розгружає посудомийку, готує. Може, Ваш теж би хотів, а щоб Ви - вчились в електриці колупатися
В електриці Ви колупаєтесь??
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я зробила повністю ремонт протягом 2х років, пожила зовсім трохи сама і переїхала до чоловіка у будинок. C´est la vie😅
Молодець❤
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Класно, що в чоловіка був будинок)
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Так важко бути аніматорів, навіть за його кошти. Хочеться хоч трішечки уваги, хоч би чашку чаю зробив, что ківтку якусь подарував. А так повна байдужість у ставленні до мене і сина. Чоловік проблеми взагалі не бачить, вважає що я прискіпуюсь. Можемо днями мовчати, знаходячись в одному приміщенні. Ми близько 3 місяців дома, то він за цей час сину зателефонував аж 2 чі, і то я примусила.
Йойй, купіть квитки в кіно чи басейн...і запросіть його, або якщо у вас то недуже прийнято (як і в нас), то під руку і прогулятись, поговорити по душах, може і розтає...❤
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляStepa_nida
Для мене це не було критичним.
Бо важливим є не сам факт невміння, а те, як людина з цим розбирається.
Одна справа - не вмію, на майстра грошей не маю.
Інша справа - не вмію, але навчуся або зароблю на послуги майстра.
В мене теж чоловік ’не такий’. Але нічого, десь вчимось по інструкції з ютуб, десь викликаємо майстрів. Разом з майстром навчився навіть сушильну машину ремонтувати
Головне бажання - моя мама так каже)
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Я взамуж йшла нічого не вміла. Ні готувати нормально ні пекти ні зашити ні добре прибрати ні грамотно купляти,ні добре прати,плями виводити, посуд мила і тупо все ставила скопом,нічого не розкладала,чисто і чисто.Не вміла прасувати гарно.Чоловік міг все. Зараз я вмію готувати, пекти,консервувати,трошки шити, стригти чоловіка,виводити складні плями, клєїти шпалери, фарбувати стелі і купі хатніх справ до яких в мене ніколи не було інтересу).
Як це у Вас так класно вийшло?)
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Моєму чоловіку 50 років, ц я щаслива що він в між якщо не усе, то майже все.
Жахаюся від думки що нас син буде, як чоловік автора.
Намагаємось привити йому базові побутові вміння.
У подруги чоловік криворукий, це жах, в неї руки опускаються вже, наскільки це набридло когось вічно шукати або самій робити.
Вам автор співчуваю, в побуті це великий бонус мати чоловіка, який вміє багато.
Ваш чоловік завжди такий був чи навчився з Вами вже?
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
И как результат? Смирились?
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Принаймні це була моя стратегія.
Ви молодець. Класна стратегія, а я лиш підколюю його🤦♀️ знаю, що дурницю роблю, а стриматись не можу, і переважно всі обов´язки на себе перетягую
Поторописька• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Як це у Вас так класно вийшло?)
Він мене любив,от і знав, що я не хочу ні готувати ні прибирати,і все почав робити сам,а мені якось соромно стало, що я нічого не вмію (не хоча робити,точніше хочу робити-карєру будувати, читати,слухати музику замість цього) Він став готувати смачно, прибирати, прати,ну як прати - сортувати все по кольорам, правильно складати все,організовувати. Ну а ти ж поруч (вранці чи ввечері чи це вихідні) і ти теж думаєш,дай допоможу.Будемо робити разом.А потім 2014 почався,війна, в нас дитина народилася, постріли,жах, скітання по сховищам,різним вуглам. Життя навчило всьому. І продовжує вчити. А головне,що він мене підтримував, не засуджував що я не гарна ґадзиня а допомагав та приймав, і с дитиною вправлявся так само як і я і ще й працював. Все разом робили і навчилися. А ще,важливо,що коли в тебе щось виходить,чого ти раніше не вмів,потім думаєш,а це не так складно!))Зовсім не так нудно. Трохи старання- і все працює,все красиво,все як надо. Магія. Зробив і одразу побачив якийсь результат. В житті не багато чого такого. Хочеш схуднути -маєш чекати. Хочеш плодове дерево посадити - маєш чекати..))
Бачу_майбутнє• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Завжди)
Він дотошний в деталях, це не набутий в дорослому житті навик, це з дитинства прививається.
Навіть якщо він не знає, він інструкцію від а до я прочитає, зрозуміє і потім зробить як треба.
Я би вже закинула давно, а він докопається.
Замрійлива• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В електриці Ви колупаєтесь??
Оплачуємо майстру і всі задоволені
Замрійлива• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Вистачає, щоб не придовбуватись до того, хто що вміє чи хоче. Спробуйте заробляти нормально, і претензії один до одного зникнуть
Кондуктор трамвая• 04 декабря 2024
Все умеет. Починить может, с компами и тд на ты. Уборка на нем. Готовить что-то простое умеет, но я свое предпочитаю. С детьми играть - это с опытом пришло.
Да, я блондинка!• 04 декабря 2024
Коли одружились, то чоловік нічого не вмів. Зараз (20 років разом) все вміє
ДА да да• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я так пробувала на початку )
Це викликало тільки сварки, роздратування з обох боків, і справа нікуди не рухалася. При цьому не менше бісячки, але вже з його боку, було від того, що я гордо вирішувала проблеми самостійно, утираючи носа.
А потім якось я дійшла до думки, що нам обом треба вчитися - йому не боятися нового, а мені його заохочувати, а не доводити, що я і лошадь, я і бик, і що я крутіша. Коли він хоче якусь мою, наприклад, страву, він же ж заохочує, а не пинає мене. То якщо я хочу шось робити через заохочення, задоволення, то, мабуть, йому теж так підійде )
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Це правда можливо чи Ви мене заспокоюєте?
Скорая помощь• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так, все з вище перерахованого і вишивати і готувати, прибирати, робити консервацію. Не завжди все роблю звісно, але вмію ВСЕ, що потрібно, бо так вихована
Це ваша вчерашня тема, що чоловік не цінує все, що ви готуєте, а вы ж так стараєтесь? Вам 22 і він з села.
Я вас ще раз спитаю- навіщо було виходити заміж за настільки відмінну від вас людину? По зальоту?
Скорая помощь• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Тоже саме. Купила квартиру до заміжжя і сама робила ремонт на заощаджені гроші (наймала майстрів і всюди бігала) це капець. Чоловік прийшов у готову квартиру і уявлення не має як це важко було. Це мене і злить
А як ви її купили на невелику зарплату? Чи вона була велика, а тепер стала мала?
То було свою здавати, а з ним знімати порівну, щоб він вкладався і мав бажання заробити на власну.
Скорая помощь• 04 декабря 2024
Ответ дляЗамрійлива
Гендерна рівність. За що боролись.... Так що автор може брати викрутку і вчитись.
Да, я блондинка!• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Правда) та й взагалі зараз є ютуб) людина з інтелектом без проблем зможе полагодити майже все)))
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Я так пробувала на початку )
Ну, ви, звичайно, дуже праві і я це розумію, але як набратись терпіння і втихомирити свій героїчний характео ФСЬО САМА, бо ти нічого не вмієш і зробиш недобре я не знаю🤷♀️
КонхфЭдкаТузик
• 04 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Це не моя тема, мені 29 і чоловік з міста
, краще б був із села, можливо б більше вмів; і вийшла не по зальоту, діти тільки в планах поки. Та й світогляди у нас досить схожі, просто міг би більше вміти і братись за чоловічу роботу)