КонхфЭдкаТузик• 04 декабря 2024

Ви задоволені своїм чоловіком?

Недавно одружилися. І бачу, що чоловік не вміє нічого робити (щось полагодити, поремонтувати, відшліфувати, коротше нічого такого). Звичайно, поки 3 роки зустрічалися, я не осліпла, що не вміє, але завжди була відповідь "Не було потреби". Працюємо одинаково, зп теж однакові, невисокі. Поділіться досвідом, ваші чоловіки щось навчились з досвідом чи як було, так і залишилось?
Помаранчова душа• 04 декабря 2024
Мене цікавить результат, а не процес його досягнення. Якщо в нас в домі все ціле, працює і зручне, то мені абсолютно всеодно як чоловік досягає такого результату: робить сам, наймає людину чи чаклує.
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляБрюльтик
Може тому Ви і очікуєте від чоловіка цього?
Я дуже багато чого вмію, іноді було б легше заплатити за роботу, бо я вже достатньо заробляю, щоб не паритися. Але ні, лізу шити сама.
Але зараз це не ключове вміння, не необхідгість для виживання.
Мій чоловік багато чого вміє, але часто його просто на допросишся. В нього купа інструментів, але в майстерні такий бардак, що він часто не може нічого знайти. Під настрій може зробити, якщо немає бажання - буде стояти місяцями.
Невміння Вашого чоловіка робити руками - це єдиний привід для незадоволення?
Чесно?Поки єдиний і найголовніший для мене. В нас зп невелика і на майстрів явно не вистачить...а в нас будинок потребує ремонту частково, ну і звісно хочеться все оновити і привести до ладу, якісь підробітки не підходять, бо повна зайнятість з 8 до 17.
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Я довго шукала такого чоловіка, щоб вмів робити руками. Це був основний критерій. Він заробляє непогано. Але на цьому переваги закінчилися. Дитина йому взагалі не цікава, я як жінка туди ж, близкісті немає давно, скупий як на емоції так і на гроші. Але не парить мені мізки , і це вже радує.
Якось сумно, якщо чесно. Ну то ви організуйте щось, щоб зблизило вас
Безпорадна Кроко• 04 декабря 2024
Вот кстати на мастеров я зарабатывала и сама, собственно, до знакомства с мужем делала ремонт в своей квартире начиная с бетонных стен. Мастера это - ждите с 10 до 12, приходит в 13, говорит шо за олени вам это делали до меня, потом оказывается у него нет какого-то инструмента с собой или расходника, ждите снова с 10 до 12 завтра или послезавтра. Это был каааааапец!))))
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляДА да да
Ми на початку шлюбу жили дуже скрутно.
І коли чоловік казав ’я не сантехнік, я не плиточник’, я спокійно казала - окей, ми виймаємо гроші на сантехніка/плиточника з родинного бюджету - але мусимо піджатися по тратам. Наступні 2 тижні ти не куриш. Ну або давай спробуємо самі, може там нічого складного і нема, люди ж це роблять.

20 років разом.
Будинок побудували, всю внутрянку і розводку комунікації зробив чоловік :)
Як виховаєте, так і буде )
Боже, перед Вами шляпу вниз як вам це вдалося? Теж так хочу. Він у мене хороша людина, але відповідає приблизно як Ваш? Мені треба до вас на курси, бо я не знаю як мені з цим жити
Помаранчова душа• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Як на мене, то тут варто сформулювати саме ваші побажання до чоловіка про результат, а не до його навичок чи вашого бажання його змін. Щось на кшталт: ’Коханий, я б хотіла, аби в нас в будинку от та кімната була з ремонтом. Ти можеш це питання взяти на себе?’ А далі хай сам вирішує яким чином організувати цей результат.
Ванна Тазиковна• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
За что?)
За человеческие качества. Самое лучшее, пожалуй, чем он обладает - это безоговорочное принятие отличий и мнения другого человека, его инаковости. Это уважение к моему личному пространству, к моим решениям и воле, никакого давления или навязывания своего, дебильных попыток ’повоспитывать’ или манипуляций. За то что он в целом, психологически зрелый и сильный человек, способный выдержать рядом такого же человека, решая обсуждением возникающие конфликты и не пытаясь его ’переделать’. Ну и он очень красивый - значительно красивее меня, заботливый, умный, наше мировоззрение и мышление очень схоже по ключевым аспектам. Насчет недостатков и раздражающих моментов, о, они тоже есть, хватает. Но тут не о них, да и хорошее однозначно перевешивает.
Ishoy• 04 декабря 2024
Не умеет - не проблема, проблема что не хочет учиться. Мой муж умеет все, а что не умеет - тому быстро учиться. Я не представляю себе что бы мы на каждый чих вызывали мастера.
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Сочувствую вашему мужу.
Ну а он воспитан по-другому.
У мужчин не ’прошиты’ автоматически все эти умения. И он не научится за один день. Он такой, какой есть.
Научитесь Вы, раз такая ловкая) Уже давно женщины многие научились делать многие виды работ. Если Вам, конечно, хочется. А если ни ему, ни вам не хочется этим заниматься, то какие к нему претензии?)
Ви знущаєтесь? В смислі які претензії? Якщо ми заробляємо порівно невеликі гроші, разом приходимо з роботи і я щоденно виконую роботу жінки (прибирання, готування і т.д.), і ми разом живемо в домі, то від нього треба щоб було зроблено в ньому все. І раз ’я такая ловкая’ то він нашо? Чи як? У нього ж не лапки
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Мой муж ничего починить не умеет вообще. Ну разве что-то приклеить😂 но он у меня столько зарабатывает и умеет всех организовать, что за 17 лет брака мне это никак не мешало. Обожаю его🥰
Если организует и оплатит, то конечно молодец👍
Ksusci• 04 декабря 2024
Авторе, найгірше, це коли вміє, але не хоче. А грошей найняти дядю також не має.
Добре, що ми маємо право обирати❤️
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Базовые вещи и комфорт немного не связанные для меня вещи. Скорее базовые вещи и выживание.

Я пока пытаюсь понять, что вас злит в данной ситуации - то, что мужчина не умеет что-то (так это ваш выбор, злитесь на себя) ил то, что он недостаточно зарабатывает, или то, что не хочет делать, что сказали ему вы (для него то может быть это и не проблема)
Та все разом, якщо чесно. Найбільше, напевно, що не вміє і не може зробити) зп звісно теж, але не так сильно
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Тогда у вас очень манипулятивные переживания?
Я то делюсь, но давайте сравним, что там у других с мужьями
Та бо я зла, що така ситуація)
Брюльтик• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну тоді потрошки вчитися робити по відео.
Мене, Вас навчали батьки або бабуся (мене). Якщо батько Вашого чоловіка не вмів робити ремонти, то з чого вміння візьметься у чоловіка? Так буває, і це далеко не найстрашніший недолік у чоловіків ) Не зліться на свого, може, потрохи навчиться
дякую аж підскакую• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Видите, уже не единственный пункт, который вас не устраивает
Если покопаться, то можно найти еще кучу всего)
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
Руки з правильного місця, кришу сам перекрив на дачі, ремонти також самі робимо. Щось не розуміє, дивиться на ютубі. Чоловік сестри такий самий, все по ютубу, зробили в будинку ремонт. Але це не всім дано, таким краще найняти спеца. Автор, можливо у вашого інші плюси, просто ви їх не помічаєте.
Я як жінка, не намиваю квартиру і майже не готую, але це не значить, що від мене можна йти))) В мене інші плюси і чоловік це розуміє
Може й так) просто хочеться, щоб все було в порядку
дякую аж підскакую• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Та бо я зла, що така ситуація)
Так злитесь на себя, что выбрали себе такого мужчины. Это же вы построили себе какие-то ожидания и иллюзии, а виноват в ваших фантазиях почему-то он)
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Так, ви праві, згодна. Мене такий варіант теж влаштовує
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тоже саме. Купила квартиру до заміжжя і сама робила ремонт на заощаджені гроші (наймала майстрів і всюди бігала) це капець. Чоловік прийшов у готову квартиру і уявлення не має як це важко було. Це мене і злить
Замрійлива• 04 декабря 2024
Я одружувалась не із «майстером на час», щоб робив все у хаті, побутові послуги можна спокійно купити (прибирання, кухню - теж), особистість - ні
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ахах, Боже, я так і не вмію🤣😂🤦‍♀️вже би носилася як угоріла по епіцентру, видзвонювала майстрів і контролювала процес! А головне казала, що ти нічого не робиш і все на мені. Прямо уявила ситуацію))
Замрійлива• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А чого Ви вирішили, що те, що робите - це робота жінки? В мене чоловік розвішує прання і розгружає посудомийку, готує. Може, Ваш теж би хотів, а щоб Ви - вчились в електриці колупатися
Безпорадна Кроко• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я зробила повністю ремонт протягом 2х років, пожила зовсім трохи сама і переїхала до чоловіка у будинок. C´est la vie😅
Тётя Хрюша• 04 декабря 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Так важко бути аніматорів, навіть за його кошти. Хочеться хоч трішечки уваги, хоч би чашку чаю зробив, что ківтку якусь подарував. А так повна байдужість у ставленні до мене і сина. Чоловік проблеми взагалі не бачить, вважає що я прискіпуюсь. Можемо днями мовчати, знаходячись в одному приміщенні. Ми близько 3 місяців дома, то він за цей час сину зателефонував аж 2 чі, і то я примусила.
Stepa_nida• 04 декабря 2024
Для мене це не було критичним.
Бо важливим є не сам факт невміння, а те, як людина з цим розбирається.

Одна справа - не вмію, на майстра грошей не маю.
Інша справа - не вмію, але навчуся або зароблю на послуги майстра.

В мене теж чоловік ’не такий’. Але нічого, десь вчимось по інструкції з ютуб, десь викликаємо майстрів. Разом з майстром навчився навіть сушильну машину ремонтувати
Поторописька• 04 декабря 2024
Я взамуж йшла нічого не вміла. Ні готувати нормально ні пекти ні зашити ні добре прибрати ні грамотно купляти,ні добре прати,плями виводити, посуд мила і тупо все ставила скопом,нічого не розкладала,чисто і чисто.Не вміла прасувати гарно.Чоловік міг все. Зараз я вмію готувати, пекти,консервувати,трошки шити, стригти чоловіка,виводити складні плями, клєїти шпалери, фарбувати стелі і купі хатніх справ до яких в мене ніколи не було інтересу).
Рожева юбка• 04 декабря 2024
У подруги так. Нічого не вміє.
Але! Він вміє заробляти гроші, програміст. Тож все роблять інші люди, наймає.

Сестра принісоа гірлянду, починити. Їх чоловік не вміє, не хоче, немає інструментів. Мій зробив за 10 хвилин, хоча цим по роботі не займається.

Кожному своє...
Бачу_майбутнє• 04 декабря 2024
Моєму чоловіку 50 років, ц я щаслива що він в між якщо не усе, то майже все.
Жахаюся від думки що нас син буде, як чоловік автора.
Намагаємось привити йому базові побутові вміння.
У подруги чоловік криворукий, це жах, в неї руки опускаються вже, наскільки це набридло когось вічно шукати або самій робити.
Вам автор співчуваю, в побуті це великий бонус мати чоловіка, який вміє багато.
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Так і є
автор КонхфЭдкаТузик • 04 декабря 2024
Ответ дляKsusci
Добре, що ми маємо право обирати❤️
Так, але вибір уже зроблений, та й заміж мене ніхто не силував, вийшла по любові. Тепер думаю як його долучити до прекрасного))