Тень льва• 04 декабря 2024
Колеги та їх парфуми
Дівчата, як коректно сказати колегам, щоб не використовували парфуми перед входом у кабінет, або не прискалися у кабінеті. Кабінет не великий, нас 10 чоловік сидить, і є 2 дівчини які постійно пшикаються зранку перед входом у кабінет (були помічені неодноразово), так само ввечері коли йдуть взагалі у кабінеті душманяться (деякі залишаються ще працювати) і вонь стоїть. Їм вже казали інші колеги не одноразово, що не духайтеся, парфуми солодки, починає боліти голова, провітрити неможливо (бо поруч з вікном сидить колега якій постійно холодно і вона закриває вікно)
От як з ними ще розмовляти?
Блондинка в Шоколаде• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Пользоваться духами не запрещено законом.кого нервирует,может сидеть дома
Дайте вгадаю)
Баккара руж?)
Ганімед?
Які воші улюблені?))
Баккара руж?)
Ганімед?
Які воші улюблені?))
Дюагональ• 04 декабря 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну тут я на її боці. Мікрохвильова стоїть для розігріву їжу.
А з яких пір робочий кабінет став столовою? Треба ж теж розум мать.
Тень льва
• 04 декабря 2024
Ответ дляВільний митець
Якщо більшість проти, то ті ваші дві пшикальніци просто тупуваті - нащо таке в колективі тримати?
Я б їм дохлого тхора в стіл підклала(або щось ще гидотніше на Ваш вибір).
Ми по-черзі з ними розмовляємо. Буває на декілька днів попускає, потім знову. Типу, а шо такова, я вийшла за двері, напшикалися і одразу зайходять і все зайшло за ними
Акукарача• 04 декабря 2024
Ой,знайома ситуація.Також є пару тупих курок,навоняються помиями за 200грн і думають що вони походження Гуччі!Корону хочеться вилами підправити!Але дійсно мабуть це діагноз від нестачі розуму.
А Я Самая Самая• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Тень льва
• 04 декабря 2024
Ответ дляАкукарача
Як колектив відноситься до цього? Чи Ви не звертаєте увагу?
Та не реву я• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Всім відділом? Це не смішно, коли від запаху починає голова боліти, тошнити, якби це тільки у мене, а так я не єдина така.
Збирайтесь тоді на протест
Та не реву я• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Нас 10 чоловік у відділі, 2 духаються, а 8 скаржаться, що воняє. Ви впевнені, що світ навколо мене обертається? Коли працюєш в колективі, в маленькому кабінеті, повинно бути розуміння етикету, де це доречно, а де ні.
Чому тоді сих пір нічого не зробили?
Пупс• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Купите таблеток,весь мир не может вокруг вас вращаться)))
Так возле мадам с духами вращаться может, а возле остальных 8 человек, нет?
Задолбулька• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Существуют нормы сосуществования в социуме и элементарный уровень культуры. Миллион политкорректных парфюмов созданы для этого. Это запахи нейтральные, не шлейфовые, сидящие близко к коже и едва ощутимые для тругих.
Пупс• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Я лет через 30 может вас пойму,стану недовольной бабкой
Нет, вы не поймёте. Ум и такт либо есть, либо нет
Телячі ніжноСті• 04 декабря 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Удалено администрацией...
Вы спрашиваете очевидное
, все видно невооружённым глазом
Весёлая морковка• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Бо вони вважають, що якщо їм подобається то повинно і іншим. Так, це неповага.
Одна з цим дівчат не так давно, любила варену курку розігріти в мікрохвильовці і їсти в кабінеті. Ооо це був жах 😩
Блин до курицы я была на вашей стороне
Вам короче все не так
Тень льва
• 04 декабря 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Блин до курицы я была на вашей стороне
Вам короче все не так
Тобто розігріти на кухні нормально, а поїсти треба в кабінеті? А кухня чим невгодила?
Весёлая морковка• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Не знаю
Может работы много было, вся кухня занята или еще что-то? Просто вы рак пишите что эта курица так воняла капец
Не думаю что курицы варенная воняет, рыба да, котлеты да, яйца, но курица? Вот и делаю вывод что вас все раздражает
Тень льва
• 04 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
Чому тоді сих пір нічого не зробили?
Бо працюємо, а вирішуємо коли є вільний час, а його немає. Весь день болить голова від ароматів, приходячи додому відходиш від цього. Зранку якщо встигли сказати, щоб не духманілися то вони ображені півдня ходять.
Тень льва
• 04 декабря 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Не знаю
Так, я реагую на запахи сильно. Не люблю різких взагалі. Мені починає тошнити і боліти голова. Але я не одна така в кабінеті. І варена курка розігріта воняє, особливо людині яка не їсть ніяке мʼясо, взагалі.
Не було у неї роботи. Ми один відділ, але задачі різні, у нас аналітичний напрямок, а вони займаються пошуком клієнтів. Буває цілий день розмовляють сидять, але це нашу тишу перебиває хоч відволіктися можна.
Працюємо з 9, але раніше 9:30 ніхто не працює.
Тень льва
• 04 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3426259
посмотрите на мир Алины, и заканчивайте диспут с ней
😘 час чимось корисним зайнятися. Ви праві. Гарного вечора
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Вітаю. Ви вперше дуже жорстко промахнулися. Око підкосило.
У меня?)не страдаю косоглазием
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Дайте вгадаю)
Баккара руж?)
Ганімед?
Які воші улюблені?))
Баккара руж?)
Ганімед?
Які воші улюблені?))
Не угадали)))руж и ганнимед вы походу хотите себе
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Удалено администрацией...
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ для_Юта_
Что не страдаете, это понятно))
Страдают окружающие
Страдайте)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 декабря 2024
просто запретите всякое говно в рабочем помещении. только на выходе на улицу.
ПАЦАНКА О• 05 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Вона вже не працює? Це перебор
Нет ушла на пенсию.
Блондинка в Шоколаде• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Як там ваші колеги син, брат і батько, в захваті від кілліана?
Ні??
Ну то більше, більше кілліана))
Ні??
Ну то більше, більше кілліана))
Блондинка в Шоколаде• 05 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
У меня?)не страдаю косоглазием
А от провалами в пам´яті -навіть дуже)
Алина-1240• 05 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ні??
Ну то більше, більше кілліана))
Ні??
Ну то більше, більше кілліана))
У вас какие то кони и люди перемешались совсем)))ход ваших мыслей не понимаю