Тень льва• 04 декабря 2024

Колеги та їх парфуми

Дівчата, як коректно сказати колегам, щоб не використовували парфуми перед входом у кабінет, або не прискалися у кабінеті. Кабінет не великий, нас 10 чоловік сидить, і є 2 дівчини які постійно пшикаються зранку перед входом у кабінет (були помічені неодноразово), так само ввечері коли йдуть взагалі у кабінеті душманяться (деякі залишаються ще працювати) і вонь стоїть. Їм вже казали інші колеги не одноразово, що не духайтеся, парфуми солодки, починає боліти голова, провітрити неможливо (бо поруч з вікном сидить колега якій постійно холодно і вона закриває вікно)
От як з ними ще розмовляти?
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
а сейчас у вас позиция тупой категоричной малолетки.
Здорово)когда то и старой грымзой стану,может)
Миловидна леді• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Можете даже на меня нассать в своих фантазиях)мне побоку
Крутт назвали) я этого не писала
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
А як так виходить? Через ваші парфуми людині погано, ви несете фізичну загрозу здоровʼю іншій людині. Так що 8ми особам звільнитися заради 2х? Бо 2 курки не розуміють? Ви або не дуже розумна, або не дуже розумна. Або троль 🧌
Если человеку плохо через парфюм,ему к врачу
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
ключевое слово работали, а не организовали свое
Бо такі організувати своє нездатні, вони вважають що навколо них весь світ вращається.
Бабо-лебідка• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Всім відділом? Це не смішно, коли від запаху починає голова боліти, тошнити, якби це тільки у мене, а так я не єдина така.
Распечатайте на принтере и повесьте на дверь снаружи и изнутри:
Просьба при входе и выходе вонявками (по чешски духи - вонявки) не пшикаться! Уважайте коллег.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Ну то якщо на ваш стіл когось стошнить, беріть тряпку і прибирайте.
Миловидна леді• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
а такие как вы-способны ходить на работу и все
Бабо-лебідка• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Нас 10 чоловік у відділі, 2 духаються, а 8 скаржаться, що воняє. Ви впевнені, що світ навколо мене обертається? Коли працюєш в колективі, в маленькому кабінеті, повинно бути розуміння етикету, де це доречно, а де ні.
Тогда купите дешманский парфюм в Еве поядреней и зарызгайте им их столы. Пусть сидят вдыхают ароматы.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
А у нас є в правилах. Я забула, що про дрес-код і про парфуми було прописано в документі і на сайті це є. Зранку піду тикну носом їх.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Есть уборщица для этого,а потом руководство,рыгающий должен лечиться,ему работать низя)
ПАЦАНКА О• 04 декабря 2024
Со мной работала дама предпенсионного возраста, у нее была аллергия на дезодоранты, на любые. Представляете жара под 40, она орет, что бы не пользовались. А то были ещё фантомные запахи, орала, что кто-то дезодорантом побрызгался в кабинете.)
Бабо-лебідка• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Прекрасно. Тогда действуйте законными методами. Пишите докладную от 8 человек на имя начальника.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Начальник ее уволит,зачем мелкую на безработицу подбиваете
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ви впевнені? Бо я ні на кого зло не виливаю, а дама вирішила, що всі мають навколо неї вращатися.
Працювати на когось це нормально, не всі народжені були бізнесменами і не всім це потрібно. Мені це не потрібно, мені комфортно працювати.
Фісташкова кава• 04 декабря 2024
1. Заходите в кабінет і ригаєте на запах, бажано поруч з джерелом аромату. Кажете, вибачте, реакція на парфюм
2. Ставите керівництво до відома, що працездатність знижується із-за наявності запахів парфуми, нудить, голова крутиться і т.п., кпд знижено.
Нормальний керівник на стороні нормального робочого процесу.
IQ 80• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Мда. Таким як ви живеться легко. Вилазьте зі своєї бульбашки.
Бо ще раз, 8 проти 2, і якщо працюєш в колективі є правила. В своєму кабінеті робіть що хочете, а якщо ні, то є зобовʼязання до ділового стилю в одязі (дрес-код) і не повинен воняти. І так, у нас це прописано в правилах на сайті для працівників.
Якщо у вас прописаний дрес-код, то думаю, що варто поговорити з керівником.
Бабо-лебідка• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Кого её, 8 из 10 уволит, двоих ароматных оставит?
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Не переймайтеся. Наш керівник вже їм за короткі спідниці зробила зауваження, сказав, що премії не буде якщо побачить.
Моя подружка у відділі, родичка керівника. Тому тут не вгадали.
Миловидна леді• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3426259
посмотрите на мир Алины, и заканчивайте диспут с ней
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Автора,жалобщиков и недовольных не любят.ну или скажет как я-парфюм право каждого)
Знаю бакси• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
То, додайте у ваш кодекс пункт про парфуми або вирішуйте це питання на роботі. Який сенс вашої теми на форумі?
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляФісташкова кава
Моя подруга у відділі родичка нашого керівника. Ми хочемо вирішити все самі, бо наш керівник і так багато вигрібає останнім часом, ще й в таке втягувати не дуже хочеться.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Автор,я редко промахиваюсь если что то кому говорю)))
Бабо-лебідка• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Автор темы выше написала, что в правилах фирмы есть дресс-код и парфюмы. Прямое нарушение получается.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Вітаю. Ви вперше дуже жорстко промахнулися. Око підкосило.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Не скаже. Бо за короткі спідниці вони вже отримали нагоріхи.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Вона вже не працює? Це перебор
сама себе прекрасная• 04 декабря 2024
Це я так зрозуміла що ви автор теми про вікно. Тепер вам парфуми заважають. Я вас вже здихалася б давно.
автор Тень льва • 04 декабря 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Про яке вікно? Мімо, не моя тема.
Блондинка в Шоколаде• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Нервы лечить
А можна наблювати на стіл.

Бо іноді від запахів голова розколюється і нудить страшно