No problems• 04 декабря 2024
Як Вам ця жінка?
?
Носки на подтяжках• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Макияжа нет
Если женщине 30+ надо уже кое где подмазывать подкрашивать
Кому надо?
Все знаю від і до• 04 декабря 2024
Всі хто пише про недоглянутість, якщо що,загляніть сюди)https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3642473
Носки на подтяжках• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
не мне же
Ну їй точно не треба. І коли це макіяж був визначенням доглянутості? Дурня якась
ЖенаАйтишнеГа• 04 декабря 2024
Прикус неправильний, через це її трохи шкода. А так звичайна дівчина
Крайня невістка• 04 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
не мне же
почитала ваші пости тут і побачила вкрай токсичну особу, не здивована, що у вас пожиттєвий бан
Сиренькая• 04 декабря 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А по чому видно, що прикус не правильний?
УжеВотДа• 04 декабря 2024
Жіночкою не можу її назвати )
Дівчина років 30-35, нормальна зовнішність, можливо занадто вимоглива і правильна