Не пью, не курю• 05 декабря 2024
Положили в роддом
Воды отошли, схваток нет
Что делать?
Не хочу стимуляцию окситоцином, понимаю что для ребенка вредно долго без вод
Расскажите свои истории 🙏
Что делать?
Расскажите свои истории 🙏
Снідаю авокадо• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Ви народжували під час потуг. Під час схваток не народжують. Схватки - це розкриття матки. Це часте явище, коли пропадає родова діяльність після розкриття матки і потуги не настають. Тому колють окситоцин, щоб продовжилася родова діяльність. Вам вкололи окситоцин, у вас почалися потуги, бо матка вже розкрилася і ви народили. Ви плутаєте схватки з потугами, бо не знаєте як відбувається родова діяльність
Не плутаю. Все мною написане, зі слів лікаря.
Ответ дляНе пью, не курю
Не сказали, боюсь болезненных схваток
У мене була така ситуація, води підтікали , а переймів не було. Чекали 24 години, потім поставили окситоцин. Перейми, як завжди, але Ви одразу опиняєтесь на фінішній прямій ( тобто, перейми не болючіші, за звичайні). З моменту встановлення крапельниці з окситоцином і до того моменту, як я тримала малого на руках пройшо 40 хвилин. В мене четверо дітей і я Вам скажу, що найлегші пологи були ті, коли мені ставили окситоцин. Я, навіть, не встигла нічого зрозуміти. Тому, не накручуйте себе і легких пологів🌸
Снідаю авокадо• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Для вас особисто.
Окситоцин до потуг ніякого відношення не має. Він викликає тільки схватки (перейми).
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Для вас особисто.
Родова діяльність має початок і кінець. Якщо схватки це початок (розкриття матки), то що йде далі, коли матка розкрилася? Думайте, думайте.
Снідаю авокадо• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
В мене нічого не відбувалася. Я себе прекрасно почувала.
Ви така розумна, може скажете, що це було?
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ви просто не відчували схваток на початковому етапі, а вони були, матка собі розкривалися. Це доволі часте явище. В мене так само було. При перших родах я відчувати схватки почала за 2години до потуг і не розуміла чому мене перевели в родзал, при других родах відчувати схватки почала за 15хвилин до потуг. Ви просто не розрізняєте схватки і потуги. Без потуг самій народити не можливо. Бо це наступний етап родів після розкриття матки.
Снідаю авокадо• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
В мене схватки були 9 годин, води пробили в родзалі і все. Останні дві години схваток хотілось вийти у вікно, бо вони були майже без переривів, а потім різко все припинилося. Повторюю, потуг не було. Лікар підняла кіпіш, натягнули пів родзалу апаратури, звали інших лікарів і вирішили ставити окситоцин. З ним почалися нові схватки і під час них я народила.
Снідаю авокадо• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
В роддом я приїхала з відкриттям 3 см.
Як можна не відчути схватки? 🤣🤣🤣
Небоброїдка• 05 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ви народили під час потуг. Після окситоцину продовжилася родова діяльність і як логічне завершення схваток почалися потуги. Завжди народжують під час потуг. Ви просто плутаєте схватки і потуги.
Снідаю авокадо• 05 декабря 2024
Ответ дляНебоброїдка
Я не плутаю, кажу, що мені лікар говорив.
То ви казки пишете ’не відчули схватки’ - це 🔥🔥🔥🔥
Каяспер• 05 декабря 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Не сказали, боюсь болезненных схваток
Они и так болезненные все схватки что с эпидуралкой что без, я с эпидуралкой так орала как вспомню аж вздрогну
Дело было давно• 05 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Это вы странная
Я самый адекватный человек в мире
КараПузовна• 05 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Бо я народжувалиа з ним і без.
Не сильніші. Просто між ними є перерив. В мене потуг не було, народжувала при схватках.
как это потуг не было? как вы рожали без потуг?
КараПузовна• 05 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
Интересно, что такого спросила автор, что ей налепили
так тут на все лепят, так сказать по умолчанию
КараПузовна• 05 декабря 2024
Ответ дляКидаю курити
чем дольше ребенок без вод ,тем ему хуже .вашими ´не хочу´ можете навредить и ему ,и себе(кесарево тоже не цветочки)
а чем ему хуже? что не так?
Бабо-лебідка• 05 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
Запросто. Когда пузырь не прокалывают искусственно, и воды до последнего остаются в организме. Никаких потуг не было, просто в какой момент из меня хлынула вода, по ощущениям, как река, и вынесла вместе с собой ребенка. Я не тужилась абсолютно. А дочка вышла из меня сама с водами в одно мгновение. Сыновей рожала не так, там надо было тужится, ждать схватку.