Криниця щастя• 05 декабря 2024
Вигул собак. Закон
У нас в ЖК вічні дебати про те, що на прибудинковій території не можна вигулювати собак, навіть на повідку, тому що там не встановлені знаки, про дозвіл вигулу. Знайшла лише в законах про те, що якщо в периметрі 500м від місця проживання нема облаштованих місць для вигулу, то можна в гулювати на прибудинковій, але там мають бути знаки. Якесь замкнене коло. Знаків нема, місць для вигулу нема. Жильці кричать, хай можуть вдома. Це якийсь треш.
Криниця щастя
• 05 декабря 2024
Десь колись читала термін в законодавстві, що саме мається на увазі під вигулом, але не можу знайти.
Сливочная пенка• 05 декабря 2024
Ответ дляКриниця щастя
На нас колись визвали поліцію. то поліцейські пояснили, що прибудинкова з іншої сторони від під’їздів - можна вигулювати собак
тогдалия• 05 декабря 2024
А чем они вам мешают? У нас гуляют в ЖК с собаками, но у всех какашечные пакеты обязательно есть. Если охрана заметит, что не убрали за собакой - сделает замечание и заставят убрать.
когдадеЦкие• 05 декабря 2024
Ответ дляСливочная пенка
ото хворі люди викликати поліцію 😒 прикоцані люди якісь
Криниця щастя
• 05 декабря 2024
Ответ дляСливочная пенка
Я саме там і вигулюю. Ні кричать не можна і спираються на норму, що мають бути дозволяючи таблички, а їх нема
когдадеЦкие• 05 декабря 2024
Ответ длятогдалия
я так зрозуміла автор мішає сусідам хворим
Без QR коду• 05 декабря 2024
Головне, прибирайте за ними і не гуляйте там,де діти бігають.
А сусіди нехай покажуть норми
Криниця щастя
• 05 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Мне ничем, это моя собака мешает, с которой гуляю на коротком поводке и убираю за ней, типа не имею права и порчу газон
Купи слона• 05 декабря 2024
Ответ длятогдалия
Вам приємно буде, як під вікнами хтось буде срати і стяти?
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Хтось на кожному під´їзді приклеїв попередження.
Не подіяло .
Наступного ранку все було закидано сосисками, 1 песик отравився.
Ну, як пошептало.
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Не подіяло .
Ну, як пошептало.
Ответ дляКупи слона
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Не подіяло .
Ну, як пошептало.
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Не подіяло .
Ну, як пошептало.
Ручки дверные тоже можно этим сосисочникам таким намазать чтоб пошептало вообще в руки что то брать.
Вумна вутка• 05 декабря 2024
Ответ дляКриниця щастя
а яка потреба гуляти саме на території ЖК?
Чому не вийти за межі і гуляти в інших місцях?
Хоча мені було б зручно, щоб всі песики гуляли в своїх ЖК, окрім нашого
Бо ці кучі на тротуарах - це просто треш якийсь(
тогдалия• 05 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Не подіяло .
Ну, як пошептало.
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Не подіяло .
Ну, як пошептало.
Ничего нюхать не надо. За собаками сразу убирают.
Я спокойно отношусь - ну, ходят и ходят, кусты нюхают.
тогдалия• 05 декабря 2024
Ответ дляВумна вутка
Так до тех мест дойти надо. Через территорию ЖК. Пока дойдем до шлагбаума - уже полчаса погуляли.
Криниця щастя
• 05 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Не подіяло .
Ну, як пошептало.
А потім то все нюхати ?
У нас теж такі розумники були.
Не подіяло .
Ну, як пошептало.
А це вже кримінал. Жах. Якщо діти мішають то перцовим балончиком розганяєте?
Криниця щастя
• 05 декабря 2024
Ответ дляБез QR коду
А сусіди нехай покажуть норми
Ось на цю норму посилаються.
2.9. Якщо відсутня можливість обладнання належним чином місць для вигулу тварин, або коли відстань до найближчого місця або зони для вигулу тварин перевищує 400 метрів, дозволяється вигулювати собак на прибудинкових територіях з тильної або технічної сторони будинку, про що повинен свідчити відповідний попереджувальний знак.
Вумна вутка• 05 декабря 2024
Ответ длятогдалия
ну якщо ви реально йдете, то немає проблеми. Але ж ви самі прекрасно знаєте, що взимку просто гуляють під будинками, і в карщому випадку приберуть за ними купу. Але і то не завжди можна прибрати(
Без QR коду• 05 декабря 2024
Ответ дляКриниця щастя
Ось на цю норму посилаються.
Облаштуванням займаються органи місцевого самоврядування. Якщо сусідів не влаштовує, нехай скаржаться туди
Криниця щастя
• 05 декабря 2024
Ответ дляБез QR коду
Ну вже написала звернення на 1552. Побачимо. Он вище відписалися, що це не всього не дало
люблю_тортики• 05 декабря 2024
Ответ дляКриниця щастя
Автор, вы из Днепра, чудесный жк панорама?
Криниця щастя
• 05 декабря 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ні, Київ
Джинци на Флісі• 06 декабря 2024
Ответ дляСливочная пенка
У НАС так и делают. со стороні подъездов гуляют дети, а с другой-собаки