Не цілуюсь з бодуна• 05 декабря 2024

Хто там ще відчув? Обіцяють, що відчуємо уже точно...

Попихтю та й годі• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
вы, наверное, не знаете французских цен. половина чашки чая с пакетиком липтон в ресторане за 3,5 евро - в Украине такого нет
Молочка точно дешевша за українську і солодощі дешевші. М´ясо французьке трохи дорожче, яйця дешевші. Єдине що дорожче - газовані напої і сигарети.
А зарплати не хочете порівняти?
Меня много• 05 декабря 2024
Ответ дляВ курсі діла
Подскажите где брали?
На аленза.юа. склад в чехии. Они НП отправляют в Украину бесплатно ,если заказ выше 400 грн
Надо ждать акцию. Я по акции три раствора реню 360 мл купила за 700 грн. В ЧП в люксоптике по акции за одну шт. заплатила 390.
После первой покупки постоянно присылают промокоды и разные предложения.
Попихтю та й годі• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Добре, не буду. Поки ще дешевше. Подивимося, як далі буде.

Таблиця з приблизними даними на грудень 2024.
Це таблицю для вас спеціально намалювали.
Пишу французькі ціни:
Яйця - 16 сантімів (копійок) штука, тобто 1 євро 60 копійок десяток. Можна і по 25 копійок взять, звичайно, яйця ’біо’. Але по 16 нічим не гірше.
Молоко 98 сантімів літр саме дешеве.
Рис до 2 євро/кг
Сир твердий (ДУЖЕ смачний, це не сирний продукт в українських магазинах, що видають за сир) - від 9 євро/кг, але часто акції. Тоді можна до 7євро/кг взять.
Філе куряче від 10 євро/кг, тушка ціла десь біля 5-6 євро
Картопля від 1 євро, якщо брати 5кг
Помідори свіжі від 1,5 євро за кг, зараз акції. Якщо без них то від 2 євро/кг, Чері по 3 євро/кг
Банани 1.9/кг, зараз акція по 0,99євро/кг
Мандарини по 3 євро/кг коементини, із Марокко звичайні по 5 євро ящик, там 3 кг, здається.
Вода 1,5 л пляшка 6 штук - 1 євро і 10 сантімів за всі 9 літрів.
Кава в зернах десь біля 12 євро за кг, розчинна дешева і на неї постійно акції.
Тут дорого капуста ) 3 євро капустина, незалежно від ваги. А ось цвітна капуста по 1,5 євро велика головка. Брокколі від 1 євро 500г.
Я пишу вам ціни ’від’. Це не значить, що це ціна на неліквід, ні - це звичайний гарний товар. Просто є АТБ, а є ЛяСільпо і ціни там різняться. Я вам написала мінімальні з тих, що беру сама.
Дело было давно• 05 декабря 2024
Ответ дляМилота
Зато мы не живём, как до 2014 года, при кровавом тиране! Вот тогда действительно жили и мучались, выживали, можно сказать. А сегодня грех жаловаться. Сейчас красота
Чо уж ,евроинтегрировались же судя по ценам ,ага . Чо там пенсия уже 1000 евро ?
Злива інформації• 05 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Это как в 90е. Только в магазинах продукты уже как бы есть, а купить не за что.
Будем переходит на рынки.
На рынке: необходим нал + там не сильно дешево. Добавить все комисси банка и качество/обвес- сомнительная экономия...а для оптовой закупки- необходимо сразу мног о денег и наличной. Поо-моему сомнительная экономия- наличный кеш, доставка, обвес и качество.
Из Виа-гры• 06 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива

якась брехня
і польщі літр олії не 4 дол, картопля, курятина теж дешевша
та і інше
чи польща не європа?
Залатавая• 06 декабря 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Гель лак 700 -900 грн Интересно получается Они себе зарплату могут повышать а остальному народу никто не повышает Вот пусть сами себе и делают свой гель лак Задолбали Смотрю уже многие без гель лака Я в том числе уже …
Я уже года 2 не делаю . Дома сама себе подпилила ,бесцветным с ЕВЫ намалевала и нормально .