Не цілуюсь з бодуна• 05 декабря 2024
Хто там ще відчув? Обіцяють, що відчуємо уже точно...
TANYA 0 0 0 0• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Я на продукти на одну себе витрачаю 5-6тис на місяць. Не економлю від слова зовсім. Якби економила, було б менше. Це начебто небагато. Не знаю,що і скільки люди їдять,щоб витрачати більше на 1 людину...
В кафе ходять
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Кукусики• 05 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
и ЕСВ тоже будет, уже приняли ж
Покажіть, будь ласка
Впораюсь зі всим• 05 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Это как в 90е. Только в магазинах продукты уже как бы есть, а купить не за что.
Будем переходит на рынки.
Угу, на рынках бесплатно раздавать будут
Кукусики• 05 декабря 2024
Ответ дляЯ натуралка
О , то ви у віці, але прийшов тільки вік а мудрість - ні
Удалено администрацией...
Кукусики• 05 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
ну это вы своим контрагентам подняли, они, в основном, никуда не денутся - тоже у себя поднимут. А простой народ будет голосовать гривной( Уже голосует. Одежду, например, почти не покупают. До войны и в 2022-2023 году было 60-80 заказов в такое время, в этом ноябре - 10. Это у меня одежда масс-маркет, 700-1000 грн за единицу.
Придется смириться, что не надо человеку 150 футболок на лето
Сумчатая кошка• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
У людей, наверное, дети? Которые растут и хотят есть
Лялькодзьоб• 05 декабря 2024
Ответ дляliss
Да по карте посмотрела цены по-моему уже даже не испанские , а французские . Кто был понимает разницу .
Не ещё не французские. Я сравнивала) но осталось немного.
Запасная спина• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
В результаті круговорот грошей сповільнюється, доходи у всіх менше, деякі бізнеси закриваються, економіка тухне, податків бюджет отримав ще менше, ніж раніше.
Ай молодці, такі гарні закони прийняли, які дали абсолютно протилежний бажаному результат!
а ті, що утримаються на плаву, то підуть в тінь
нас політики молодці, обізнані люди у керма
Лялькодзьоб• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
вы, наверное, не знаете французских цен. половина чашки чая с пакетиком липтон в ресторане за 3,5 евро - в Украине такого нет
Речь о ценах в магазине. Рестораны то отдельно. Но все же, рекомендую посещать рестораны хорошего уровня и там не подают чай Липтон в пакетиках
Лялькодзьоб• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
ну да. Меньше надо есть конфет, печенек и булок.
Скумбрия надо... по 8грн. Вкусно и полезно
Фляшка на трьох• 05 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В кафе ходять
Ну це зрозуміло. Просто тут же говорять про те,що з голоду помруть тепер. Але без кафе ще ніхто з голоду не помер))
Згадую слова однокурсниці,яка колись казала,що краще буде сидіти на голій гречці ,але купить собі нову шмотку. Ото так і більшість наших людей - манікюри, вії, непотрібні лахи, а потім грошей нема,бо то продукти харчування дорогі.
АдеКВАтная• 05 декабря 2024
Ожидаемо.
Любое поднятие тарифов, налогов и тд в итоге закладывается в цену и платит ее конечный потребитель. Организации в убыток себе работать не могут по определению, собственники бизнеса свою прибыль тоже уменьшат не хотят. Поэтому, цены
Придется от чего-то отказываться. От еды отказаться не возможно. Но можно отказаться от качественной еды, одежды, развлечений.
Скоро будем как в 90ые
TANYA 0 0 0 0• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Цілком з вами погоджуюсь, просто треба змінювати свої звички, а до хорошого дуже привикаєш і змінювати важко.
Лялькодзьоб• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Тримайте. )) Тільки по середнім.
Сахар, бананы, хлеб - дешевле, картошка, говядина дороже, остальное соответствует. Франция
Лялькодзьоб• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Тримайте. )) Тільки по середнім.
И хлеб в Украине худшего качества (белый), чем в ЕС, молоко, яйца, мясо - тоже. Картошка наверное и помидоры - лучше. С херсонскими ничто не сравнитсч
Запасная спина• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
ну правильно
треба відмовитись від усього вже, аби залишились кошти на харчування: тобто на базову потребу
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
За точність даних, звісно, не ручаюсь, але загальну картину все рівно яскраво видно.
Так, ціни в абсолютному значенні в Україні все ще дешевше, але в порівнянні з зарплатою - стає дуже сумно.
ХвостПистолетом• 05 декабря 2024
Все подорожало во всем мире.Нашей семье все равно-все продукты натуральные с села бесплатно
ХвостПистолетом• 05 декабря 2024
Если бы за границей мы покупали натуралку,без химии,тратили бы 1-2 тыс евро.А дома бесплатно
Лялькодзьоб• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Ну от, саме в порівнянні і з зарплатою. Бо як мінімалка 1270евро і її ледь вистачає, все інше держава доплачує, то у нас мінімалка 150евро і держава не доплачує. Як хочеш так і живи, а ціни вже доганяють
Гомосноб• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Тримайте. )) Тільки по середнім.
Ну і ? Як можна порівнювати ціни у нас і в інших країнах, якщо доходи катастрофічно різні?
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну смотря на что )) моя подруга там мясо берет в арабских магазинах так дешевле . Крылышки куриные тоже ..
порошок офигенский для стирки мне высылает в Украину он дешевле , пахучки в ванную тоже , лекарства .. всякие паштеты .. типа у них дешевле это 😹
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Бесплатно?
Ні, це не безкоштовно. Це хтось для вас їх вирощує, вкладаючи свої сили та гроші. І цьому комусь зараз стане ще важче, бо ціни на насіння, добрива, і так далі, теж зростуть.
АдеКВАтная• 05 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
ну правильно
Воходить, що ми як раби.
Бо якщо зарплатні вистачає лише на їжу, ти раб .
Раби працювали за їжу.
Запасная спина• 05 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Воходить, що ми як раби.
Раби працювали за їжу.
так і я про це
ціни європейські, але зарплати не європейські взагалі
АдеКВАтная• 05 декабря 2024
Ответ дляФляшка на трьох
То у вас немає, наприклад, сина підлітка))) - якийсь їсть як не в себе і росте, що не встигаєш одяг купляти
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Ответ дляГомосноб
Так ця таблиця вже з порівнянням, дивіться ті колонки, де у % від середнього доходу. То моя перша табличка була лише абсолютні ціни без доходів.
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Воходить, що ми як раби.
Раби працювали за їжу.
Ми гірше рабів, якщо так порівнювати.
Раби працювали за їжу, одяг і житло.