Не цілуюсь з бодуна• 05 декабря 2024

Хто там ще відчув? Обіцяють, що відчуємо уже точно...

Фіфачка• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
ну пусть покупают. Каждый же сам выбирает, что есть. Хлеб с мазиком, или запеченое яблоко
Так яблоко, даже запечённое, сытости не даст, наоборот после него ещё больше есть хочется
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
не буде. Військовий збір так. Про ЄСВ поки що нічого
Хіба? Я вже читала, що буде обов´язково ЄСВ з 2025. Зараз сходу пруфи не знайду, але це приймалося в тому ж законі, що й про військовий збір.
Кукусики• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
де читали? Приймалося да не прийнялося. Той закон ще кривожопо прийняли.
Natalia505• 05 декабря 2024
По тисячі засіють, на гречку.
Я натуралка• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
в 90х було несолодко всім. але і не було такої кількості людей із зайвою вагою. Їли більше овочів, фруктів. А не шоколадки та булки
О , то ви у віці, але прийшов тільки вік а мудрість - ні
Зоркая Зорро• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
ну я подняла цены, всем сообщила. И мне такие: кааак, ну война же, нам тяжело, бизнес еле дышит.Да вот так. У меня такая же война как и у вас. И я точно так же хожу в магазин.
ну это вы своим контрагентам подняли, они, в основном, никуда не денутся - тоже у себя поднимут. А простой народ будет голосовать гривной( Уже голосует. Одежду, например, почти не покупают. До войны и в 2022-2023 году было 60-80 заказов в такое время, в этом ноябре - 10. Это у меня одежда масс-маркет, 700-1000 грн за единицу.
Я натуралка• 05 декабря 2024
Ответ дляБорщик
Більшість продуктів в Україні дешевше, не вигадуйте.
А всі відношення зарплат - цін теж краще в Україні ?
автор Не цілуюсь з бодуна • 05 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
По тисячі засіють, на гречку.
Тисяча то як натяк всім
liss• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
вы, наверное, не знаете французских цен. половина чашки чая с пакетиком липтон в ресторане за 3,5 евро - в Украине такого нет
Вы наверное не знаете где пить чай во Франции )Возле эйфелевой башни в кафешке круассан пани чокола -1,5 евро обалденно вкуснючий и большой.
Зоркая Зорро• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
и ЕСВ тоже будет, уже приняли ж
liss• 05 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
та шоб щас не подняли. У нас квартплату тихо повысили, мы только по квитанциям заметили
У нас громко повысили с тарифа 7 на 13 ..:))
Зоркая Зорро• 05 декабря 2024
Ответ дляАдминко
Опять же, это не поднятие налогов. Он и до этого был.
но его можно было не платить и многие не платили, шоб не основная масса, раз решили вернуть назад обязаловку. Все равно фопам светит аж минималка на пенсии, то лучше я эти деньги вложу сейчас куда-нибудь.
Зоркая Зорро• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
вернули, да
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
Скасовано воєнну пільгу про добровільну сплату ЄСВ для ФОП на 2025 рік (п. 3 Прикінцевих положень Закон України «Про державний бюджет України на 2025 рік»). Таким чином, воєнна пільга про добровільну сплату ЄСВ для ФОП діяла в період з 01.03.22 р. по 31.12.24 р.
З 01 січня 2025 року та до 31.12.2025 року ФОП знову повинні обов’язково сплачувати ЄСВ за себе.

https://taxer.ua/uk/kb/suma-yesv-u-2025
Зоркая Зорро• 05 декабря 2024
Ответ дляliss
в атб вообще на 30 грн вам пакет круассанов накладут. Возвращайтесь в семью
BLUE_SKY• 05 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Нет. Я на прошлой недели была на Героев Днепра (Киев) и удивилась, что цены на рыбу уж точно в два раза дешевле чем в Сильпо, где я покупаю.
это на какую?
во первых на рынке стремно рыбу брать
во вторых там в килрграме 700 грам
Метровий сантиметр• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
З 1 січня 2025 всі ФОП обов´ язково платять ЕСВ.
Аристократка-тунеядка• 05 декабря 2024
та я останні два місяці в ахєрє від цін. якщо раніше не звертала особливо увагу на вартість, то зараз дивлюсь.
це тепер яйця по 150грн будуть?
Вапщета• 05 декабря 2024
аха,а після опалювального хочуть підіймати тариф на електрику
Сумчатая кошка• 05 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ничего подобного).
В атб круасаны уже давно около 30 грн
Молода і нерозважлива• 05 декабря 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
В результаті круговорот грошей сповільнюється, доходи у всіх менше, деякі бізнеси закриваються, економіка тухне, податків бюджет отримав ще менше, ніж раніше.
Ай молодці, такі гарні закони прийняли, які дали абсолютно протилежний бажаному результат!
Бабо-лебідка• 05 декабря 2024
Хотела на днях бычков взять, просто пожарить на сковородке, как раньше. Помню были по 20-40 грн до войны, сейчас 195
Живчик-счастливчик• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
и лишний вес у каждого первого
может хватит жрать
Зайва вага, це якраз показник бідності.
Дешеві макарони, хліб, майонез, сосиски незрозуміло з чого
Гомосноб• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
ну выбор есть всегда. Купить 1 кг яблок за 40 грн или шоколадку
Я в такому випадку куплю м´ясо. Яблуками не наїсися. Солодке не люблю.
Гомосноб• 05 декабря 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Добре, не буду. Поки ще дешевше. Подивимося, як далі буде.

Таблиця з приблизними даними на грудень 2024.
Додайте сюди ще колонку з мінімум доходів
Запасная спина• 05 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
и лишний вес у каждого первого
может хватит жрать
зайва вага це не через велику кількість їжі, скоріше неправильна їжа, тому що пельменів чи бутербродів наїстися набагато дешевше, аніж салата з рибою
Запасная спина• 05 декабря 2024
Ответ дляКукусики
пані казала про ціни у супермаркетах, а не ресторанні
TANYA 0 0 0 0• 05 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Шоколада по 40 уже нет.
И выбора нет.
Не купят за 40 ни яблок, ни конфет. Купят хлеба и майонеза
И я что-то перегнула- только хлеба!
Можна ще мівіну купити, але тоді на хліб не хватає
TANYA 0 0 0 0• 05 декабря 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Зайва вага, це якраз показник бідності.
Купила я оці макарони по акції у великій упаковці, вони одні ще не довірені, а руні вже розварились
Фляшка на трьох• 05 декабря 2024
Я на продукти на одну себе витрачаю 5-6тис на місяць. Не економлю від слова зовсім. Якби економила, було б менше. Це начебто небагато. Не знаю,що і скільки люди їдять,щоб витрачати більше на 1 людину...