Lux Aeterna• 05 декабря 2024

На заході України комбайнери знущалися з вагітної самки кабана

По-моему, готовые клиенты для ТЦК, очень "хероические херои", наверное, очень смелые

На Тернопільщині комбайнери замучили дику свиню до смерті. За справу взялася поліція

https://zahid.espreso.tv/novyny-ternopilschyny-na-...

https://hromadske.ua/ukrayina/235718-na-ternopilsh...

Поліція порушила справу проти працівників одного з агропідприємств у Тернопільській області про жорстоке поводження з тваринами. Вони тягли тварину по полю й били її, поки та не померла.

Про це розповіли в поліції Тернопільської області та в зоозахисній організації UAnimals.

Зоозахисники переповідають слова користувачки Facebook Інни Мельничук, яка першою розповіла про інцидент. За її словами, він стався у Збаражі — там комбайнери привʼязали вагітну тварину до трактора й тягли її полем.

«З привʼязаної тварини випадали ненароджені поросята. Свиня намагалася втекти на відрубаних лапах, коли її відвʼязали. Звісно, врятуватися вона не змогла», — цитують її в UAnimals.

Там подали заяву до поліції про особливо жорстоке поводження з тваринами і вимагали від правоохоронців «оперативно зреагувати та зробити все, аби зловмисники відповіли за вчинену жорстокість».

У поліції Тернопільщини відреагували на заяву зоозахисників. Поліціянти дізналися, що жорстоке поводження з тваринами відбулося у жовтні двічі з інтервалом в один тиждень.

Перший раз стався, коли тварин ганяли сільськогосподарською технікою по полю, а вдруге тварину побили. Кількох людей, які знущалися з тварин, вдалося встановити. Інших причетних до скоєного ще встановлюють.

Троє працівників агрофірми фігурують у кримінальному провадженні, один із них причетний до вбивства дикої свині. Сама агрофірма активно співпрацює з правоохоронцями та сприяє в розслідуванні, кажуть у поліції.
Astraja_• 05 декабря 2024
Була тема на днях
vinika• 05 декабря 2024
Вброс какой то, вырванный из всего происходящего, не верю
Nataliya T• 05 декабря 2024
Ответ дляvinika
Не вброс. Відкрито кримінальне провадження.
coch100• 05 декабря 2024
Твари.
cheryl• 05 декабря 2024
Виродки. Їх спалити заживо та й те буде мало. Хай вони, їхні сім´ї та діти вигрібуть по повній ´.
Кusalochka• 05 декабря 2024
Это не люди. Просто ублюдки. Нужно ещё фото каждого. В голове не укладывается. С ними нужно то же самое сделать.

У не надо писать про ТЦК. В ЗСУ такими мразями только поля разминировать можно
Nil admirari• 05 декабря 2024
Поскаржилася на тему.
Кusalochka• 05 декабря 2024
Ответ дляNil admirari
Поскаржилася на тему.
Почему?
Nil admirari• 05 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
Почему?
Потому что не нужно такие страшные вещи тащить на форум. У меня испортилось настроение от одного заголовка.
Кusalochka• 05 декабря 2024
Ответ дляNil admirari
С одной стороны Вы правы, а с другой, представьте, что такие ублюдки живут на соседей улице например. Они не люди. Умалчивать о таком нельзя. Отбитые садисты должны быть наказаны, иначе будут продолжать
lisulya• 05 декабря 2024
Ответ дляNil admirari
Ну так тут всеобщий форум, а не ваш личный
Ніка Найз• 05 декабря 2024
Вот твари! Вместо того что-бы ее завалить и сожрать, знущались!
Lesy4ka987• 05 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Не бачите різницю?
Це садизм! Кати нещасні!
Ніка Найз• 05 декабря 2024
Ответ дляLesy4ka987
Не бачите різницю?
Це садизм! Кати нещасні!
Свиней каждый день режут на свинофермах! Это тоже садизм?
Ніка Найз• 05 декабря 2024
Удалено администрацией...
Lesy4ka987• 05 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Ріжуть чи катують і знущаються? Відрубують ноги і ганяють? Хто в здоровому глузді отримує задоволення від цього?
Я проти мисливців які вистрілом вбивають, але це вже за межею, це хворі виродки. Дивно що ви ставите тут знак =
Lesy4ka987• 05 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Ви адекватна, жінко?
impossibilia non sunt• 05 декабря 2024
Удалено администрацией...
Millie• 05 декабря 2024
Проте під Чорнухами зграї свиней кошмарили людей, бо не можна було ловити
Кusalochka• 05 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Блин, почему нельзя блокировать людей с пометкой, чтобы помнить за что? Вот типа блокирую вас, а рядом комментарий (отбитатая, так как считает нормальным пытать беременную кабаниху и с отрубленнвми лапами таскать.) Я называю таких моральными уродами.
Кusalochka• 05 декабря 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Удалено администрацией...
Жалоба. Не нужно эти мерзости писать. Уродов, маньяков и т д во всех регионах +-одинаково.
Astraja_• 05 декабря 2024
Ответ дляNataliya T
На жаль, поки за статтею ’незаконне полювання’( А за садизм, виходить, нічого не буде(
impossibilia non sunt• 05 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
Жалуйтесь, ваше право, но то что я написала, правда.
чаревна• 05 декабря 2024
Ответ дляNil admirari
Поскаржилася на тему.
На себя пожалуйтесь
чаревна• 05 декабря 2024
Нужно быть таким нелюдем с отрафированым мозгом, чтоб издеваться и наблюдать за мучениями слабого.
И главное, нет закона для таких извергов
Ирина-bbd0• 05 декабря 2024
Ответ дляКusalochka
Так это сепаратня.бегающая тут в 2019 от СБУ и АТОшников
Радовалось приходу прокацапов
чаревна• 05 декабря 2024
Лепить рукалицо легче, чем давать огласку таким зверствам. Поэтому так и живём, сегодня кабана убьют ради оазвлечения, завтра человека.
А нежные натуры будут через губу жалобы жать, чтоб не омрачать и так свою скудную жизнь
Леска• 05 декабря 2024
отоооо вже ті западенці... з жиру бісяться... ой, свині...
Да. авторе..
чаревна• 05 декабря 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3644083
Вот прошлая тема, там ссылки есть в коментах, модно перейти на сайты этой фирмы и оставить комент по этому поаоду
ksena555• 05 декабря 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Пролікуйтеся!