Десь так, але...• Изменено 05 декабря 2024

Як відремонтувати пуховик від пазурів кішки?)

Дівчатка, ви тут все знаєте, благаю допоможіть. Везли кіцю в лікарню, донька підліток, взяла в машині на руки і киця порвала новий пуховик. Хто ремонтував подібне? Спробувала зашити тоненько невидимою ниткою, так від голки сліди залишаються і негарно все одно. Три дірки видимі дуже, ще пару точок, але то не так помітно. Хелп.
автор Десь так, але... • 05 декабря 2024
Звісно все це спереді на одній полочці((
Несу пургу• 05 декабря 2024
В майстерні запропонують.Думаю,якась нашивкка,накладка,але річ переведена.
НЛОша• 05 декабря 2024
Можно взять ленту для подшивки брюк, она клеевая, подложить аккуратно и сверху утюгом через хлопковую салфетку. Я так ремонтировала как-то куртку, было почти не видно.
OlgaZhn• 05 декабря 2024
напишить мені в особисті. я знаю ательє яке спеціалізується саме на пуховика. бо просто кравчині максимум що скажуть робити латку.
В минулому році мені врятували рукав, який згорів.
Крошка Енот• 05 декабря 2024
Наверное в ателье нести, там придумаю как можно замаскировать..
Ответ дляOlgaZhn
Щиро дякую! Мені так і сказали в майстерні.
Ответ дляКрошка Енот
Нічого толкового не сказали.
Ответ дляНЛОша
Щиро дякую. Подивлюсь цю ленту!
Не кую, не мелю• 05 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Нічого толкового не сказали.
Ну я клейкой лентой термо чинила куртку сына
Но там просто курточка , вам к мастеру
Ромашкинная• 05 декабря 2024
Я б зробила симетричні шви по цих подряпинах
Ответ дляРомашкинная
Шви нитками наружу тільки, в запах, спробувала дуже тонкою ниткою, то дуже тканина дірочки залишає, думала всередину зашити, але ні...
Ответ дляНесу пургу
Вірю, що спасу, отвори прямі і не дуже великі, є ж чарівниці і розумниці.
З вишневого садка• 05 декабря 2024
Только замаскировать любым видом декора. Причем не факт,что ткань выдержит термо, я так сожгла пуховик окончательно, пытаясь отремонтировать небольшой порез.
Предложите дочери выбрать вариант нашивки- наклейки, это самое лучшее
Ромашкинная• 05 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Нехай в ательє зроблять такі стрічки, нитками наружу
Ответ дляЗ вишневого садка
Щиро дякую за пораду, шкода вашого пуховик а. Я також вже дивилась термонаклейки, є непогані. Я так зрозуміла, що тканина не витримала температури праски і тканина зіпусвалась.
З вишневого садка• 06 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Верно, ткань просто сгорела :(
автор Десь так, але... • 06 декабря 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Верно, ткань просто сгорела :(
Чесно і уявити не могла..., наче ж між праскою і тканиною є сама термонаклейка, це не прямий вплив від праски. Дякую дуже Вам за Ваш досвід і те, що поділились, це дуже цінно. Експериментувати тепер не хочеться. Дівчинка мені порадила тут чарівниць, сподіваюсь все вийде і я спасу наш пуховик