Та не реву я• 16 января в 12:13
Видалення лазером веснянок або пігментних плям. Є питання, зайдіть.
Дівчата, хто видаляв лазером пігментні плями чи веснянки, воно того варте? І який лазер повинен бути чи на що звернути увагу?
Моя проблема велика веснянка, така, що виглядає як пігментна пляма, вона в мене така з дитинства. І от зараз, коли є технології різні, подумала, що може вдасться її прибрати.
Дуже прошу, поділіться своїм досвідом. Всім дякую і гарного дня!
Уходя дверю не хлопать• 16 января в 12:14
Синові видаляли пігментацію IPL-методом. Вистачило одного сеансу
Поумничка• 16 января в 12:16
зеленым лазером когда нужно удаляю все пигментные, веснушки и т.д. норм, одна процедура.
Та не реву я
• 16 января в 12:17
Ответ дляПоумничка
А це боляче і чи є потім почервоніння?
Та не реву я
• 16 января в 12:18
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це ж теж лазер чи що воно таке?
Поумничка• 16 января в 12:18
Ответ дляТа не реву я
А це боляче і чи є потім почервоніння?
я вот вам честно скажу - мне норм, нет даже пятен к вечеру, а вот коллега у нее дня четыре красные пятна.
добавлю - боли нет
Та не реву я
• 16 января в 12:20
Ответ дляПоумничка
добавлю - боли нет
А веснянки що взагалі на тому місці більше не з´являються, от якщо я, наприклад ще і схильна до них?
ТаПрямТам• 16 января в 12:26
Ответ дляПоумничка
В киеве? Посоветуйте заведение, плз
Цвіпканя• 16 января в 12:26
Ответ дляТа не реву я
Теж цікавить
В мене все обличчя і лоб і над губами влітку
romanoff33333333333333333333• 16 января в 12:51
Ответ дляПоумничка
нет. Днепр
А напишите, мне пож., заведение в Днепре
Цигарний шланг• 16 января в 13:08
Пігментацію і ipl і bbl і лазером м22 прибирала. Великої різниці не помітила, але все у хороших косметологів.
Дієво. Перший раз - вау вже помітно, ще 1-2- так, за бажанням добивала чи не добивала, там вже результат не настільки помітний