Блондинка в Шоколаде• 05 декабря 2024

Поможітьььььь, молю....

Не зійти з розуму і доробити ті уроки
І взагалі, чому я , яка вже вчилась в школі повинна робити їх ще?
Рву и мечу• 05 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Не робіть. Ви мама, а не вчитель. Школа це обов´язок дитини. Допомогати так треба.
Обов´язок школи навчати дитину так, щоб бідні батьки після роботи відпочивали. Роздавати завдання і я вмію.
всемВсёИмного• 05 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Так. Я теж так вважаю. Але мені і моїм дітям не повезло, в мене мама вчитель. І вона вважає що батьки мають вчити дітей, замовляти, контролювати і всіляко допомагати. Дістала....
МастерЮля• 05 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
До чого тут ваша мама?
всемВсёИмного• 05 декабря 2024
Ответ дляМастерЮля
До чого тут ваша мама?
До того що мабуть вчителі вважають що батьки мають вчити своїх дітей, а не вчитель. Вона весь час, про те яка складна в них робота, багато дітей в класі і тп. Мене сварить що я своїх не трогаю
МастерЮля• 05 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Не знаю. В нас вчитель адекватна. Навпаки, постійно наголошує на тому, що діти повинні виконувати ДЗ самостійно.
ЯкаКраля• 05 декабря 2024
Просто обниму вас!

Мы только закончили. Ребенка в Senior infant, ребенке 6 лет.

И это мы еще на ирландский вообще ...й забили и не учим его абсолютно.
ЯкаКраля• 05 декабря 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Угу, так и получается. Учим дома - а учителя проверяют в школе и говорят: что-то плохо справляетесь, дорогие родители!