Щас ухожу• 05 декабря 2024

Прищі

Хворіла з дитинства на гломерулонефрит.Зараз тільки тиск ,трошки проблеми ще з печінкою і застой сечі.Як тільки зʼїм квашену капусту ,чи огірки квашені,зразу висипають болючі прищі чому так.???Також мандаринки і так далі
Альфасамка• 05 декабря 2024
прищі це сексуально, значить фертильна молода самка
Бараболька• 05 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
А во лбу звезда горит...(с)
Стрекоза любви• 05 декабря 2024
Чула лише, що такі соління впливають на цистит. Про прищі вперше прочитала.
Виннипуховна• 05 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
ооо, з поверненням! давно тут не було ваших висновків про фертильність, сексуальність та фригідність))
Зупка_цем• 06 декабря 2024
Це не від овочів.Скоріш від вуглеводів швидких.