Отчебучкина• 04 декабря 2024

Чи впливає кава на здоровя шкіри?

Борода• 04 декабря 2024
Ні. І на випадіння волосся або прищі також не впливає.
АнтиТанкист• 04 декабря 2024
Нет
Барабан для дорослих• 04 декабря 2024
Ну куріння ні кава не впливає
У мене є подруги цідять каву літрами з сигаретами у них навіть прища немає , шкіра гладка , винлядають чудово.
Алина-1240• 04 декабря 2024
Кофе это антиоксидант и нейропротектор)еще бонусом снижает риск рака толстой кишки.пейте в радость
Млинець Мій• 04 декабря 2024
Ні. Звісно якщо це натуральна заварна без цукру та молока
Млинець Мій• 04 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
В кави взагалі багато чого корисного. Але пити треба каву, а не поїло сумнівне
Алина-1240• 04 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Ну это само собой
Млинець Мій• 04 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну куріння ні кава не впливає
Куріння впливає. До певного віку це непомітно, але все одно наслідки є
Барабан для дорослих• 04 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Бачила бабів старих в італї які в 90 год курять , нічого їм немає.
В 90 вже пофіг на шкіру
Млинець Мій• 04 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
В 90 вже пофіг на шкіру
Та куріть собі на здоровʼя та тіштеся, що теж так в 90 будете виглядати. Можливо. Кожен сам доля себе вирішує
Послушная• 04 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
А с молоком что не так?
Барабан для дорослих• 04 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Я не курю
Добрая свекровь• 04 декабря 2024
Конечно может влиять. Тут такие смешные дамы, кожа у них отдельно, нервная система и сосуды на которые влияет кофе отдельно, жкт через который кофе проходит еще где-то. И главное у всех организмы одинаковые - если кто-то пьет литрами кофе и имеет прнкрасную кожу, значит так будет у всех.
Добрая свекровь• 04 декабря 2024
Вот нашла исследование, что клфеин снижает синтез коллагена в фибробластах
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC4206198/
Млинець Мій• 04 декабря 2024
Ответ дляПослушная
А с молоком что не так?
Багато хто має непереносимість лактози і навіть не здогадується. Але якщо все ок з цим або як я, на приклад, вживає безлактозне, то теж все гаразд і кава піде на користь
Млинець Мій• 04 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
По-перше це дослідження in vitro. Ви дійшли до розділу Метеріали та методи?
По-друге чітко написано, що це розгляд у розрізі загоєння ран і є дозозалежний ефект. Скоріш за все мова йде про використання кофеін-вмісних ліків у пацієнтів з ранами, наприклад в комбустіологіі.
Добрая свекровь• 04 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Я в курсе. Тем не менее нет оснований считать, если кофеин попадет в кровь после употребления внутрь (а он попадает), он не сможет достигнуть кожи и не сможет подавить там синтез какого-то количества коллагена.
Добрая свекровь• 04 декабря 2024
Ответ дляМлинець Мій
Чатгпт мне написал, что после употребления чашки кофе - концентрация кофеина в крови - The typical peak plasma caffeine concentration after drinking 1 cup of coffee (100-150 mg caffeine) is 2–10 µM (microMolar).

А в данном исследовании культуру клеток обрабатывали концентрацией - 1, 2, and 5 mM
В моїй хаті моя правда• 05 декабря 2024
Так.Кажуть погані зуби і чорні цятки на носі.Але це якщо вживати її з цукром і з молоком.