Папобус• 05 декабря 2024
Який холістік: кішка доросла
Вітаю! Підкажіть, який холістік взяти для дорослої кішечки? Акана? Orijen? Savory? Якийсь інший варіант? Порадьте, що їдять ваші котики в досить дорослому віці
Папобус
• 05 декабря 2024
Чи є в когось котики з проблемами сечовивідних шляхів? Можливо, можете порадити якийсь лікувальний, збалансований корм?
Папобус
• 05 декабря 2024
Бачу, багато хто за фарміну. Якщо фарміна, то яка саме? Щоб не дуже жирна була — щоб не було раптового різкого переходу
тянитолкайка• 05 декабря 2024
Слышала что акана им не вкусная. У моего ориджен, купила мешок 17 кг по акции и счастлива
Фармина это N&D? Тоже очень хвалят его
Я_канеша_извиняюсь• 05 декабря 2024
Мой ел фармину, потом сейвори, сейчас карнилав. Эти примерно одинакового качества и цены.
З вишневого садка• 05 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Так, у моєї є проблеми. Їсть Фарміна урінарі сушку й консерви - все добре. Перейшли на нього із Фест чойз урінарі, бо зник ((
З вишневого садка• 05 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
Фармина это N&D? Тоже очень хвалят его
Так, N&D. Моя з оріджена малою починала - хороший корм!
Ластовиння• 05 декабря 2024
Молодой здоровый кот, которому до солидного возраста еще далеко - лопает ориджен с удовольствием. Заказываю большую упаковку, меняю вкусы периодически.
Істеріомама• 05 декабря 2024
Бренди Акана та Оріджен були викуплені компанією Марс (той що виробляє Роял канін, Віскас і т.д.), тому багато хто вважає що це неодмінно негативно вплине на рецептуру та склад кормів.
Ми своїй даємо Farmina, але бренд хоч і італійський, але виробляється в Сербії, треба буде шукати заміну
тянитолкайка• 05 декабря 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Мой забранный с улицы во взрослом возрасте, переборчивый страшно. Когда пришел на работу ко мне, хлеб ел, потом паштетики, потом более дорогие паштетики, потом только куру варенную , делала как заливное. Корм вообще не ел , никакой.
Когда забрала, купила ориджен и он его подъедает, я счастлива до немогу.
Тьфу тьфу, чтоб не сглазить)))
Істеріомама• 05 декабря 2024
Ответ дляПапобус
А ось щодо лікувальних кормів - багато ветеринарів сходяться в думці, що Роял є найкращим. Саме в лінійці лікувальних кормів
тянитолкайка• 05 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
А какой вкус ему больше всего нравится?
З вишневого садка• 05 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Роял давно вже не найкращий
Істеріомама• 05 декабря 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Роял давно вже не найкращий
Звичайний Роял - так. А ось лінійка лікувальних кормів - найбільша серед виробників і склад дійсно хороший. Але теж не всі види
Папобус
• 05 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Такий маєте на увазі?
Ластовиння• 05 декабря 2024
Ответ длятянитолкайка
А какой вкус ему больше всего нравится?
Ему все нравится, черпает как ковшом экскаватора, аж похрюкивает, аппетит хороший. Но быстрее всего выедает Guardian и Tundra. Покупала все кроме двух - для склонных к ожирению и чисто рыбного.
Істеріомама• 05 декабря 2024
Ответ дляПапобус
Такий маєте на увазі?
Так, але здається у Рояла декілька видів корму для котів з нирковими проблемами, думаю краще все ж проконсультуватися з ветеринаром якщо є нюанси зі здоров´ям.
Ластовиння• 05 декабря 2024
Предыдущая кошка у меня на лечебном роял ренал с онко и кистами в почках протянула 2,5 года, хороший корм.
тянитолкайка• 05 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Спасибо.