Регионщица• 06 декабря 2024
Великий новий Епіцентр в Чабанах-який там асортимент і ціни? На різний гаманець
чи це магазин преміум-рівня (типу як гурман в супермаркетах), з відповідно більш дорогим асортиментом і вищими цінами?
Бешене сарі• 06 декабря 2024
там не только епицентр будет, он еще не достроен до конца. Большой проект.
Подтяжка• 06 декабря 2024
Гереги взяли в облаву всю страну ,цены ужас,большие,но люди покупают,дают герегам доход ,они и так миллиардер