тяжкаялюдина• 06 декабря 2024

Чоловік свариться, що ходжу в приватну клініку

Каже ,що лікарі для того,щоб допомагати людям працюють в державних лікарнях,іти бере направлення і ходи ,а не в приватну за 1000 тисячу гривень
Гравіцапа• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
До гінеколога наприклад на планові обстеження чи ще щось
Можно найти хорошего врача в гос.и платить ему 500.
Гарні диньки• 06 декабря 2024
Ответ дляЯ натуралка
Я бы тоже не ходила в частную, да и не хожу, зря выброшены деньги.
Так і є.
Я в шоці, що в добробуті прийом педіатр від 800 грн. Діти часто хворіють, буває за одну хворобу треба показвтись 2-3 рази. Це несерйозно просто.
На початку ще перелякана була і ходила, а потім вчасно оговталась. Прекрасна педіатр в поліклініці. Зараз нема черг, як було колись. Спочатку всі по запису. Потім вкінці прийому ті, кому терміново і запису нема. Красота.
Лікування підходить завжди.
До вузьких спеціалістів, часом, записую і в приватну. Але там 1-2 раза в рік.
Ушла и Пришла• 06 декабря 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Без направлення від сімейного не роблять
Роблять. по направленню від гінеколога, але тільки якщо є показання до УЗД. .
Гарні диньки• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
А якщо іще якісь проблеми із здоров´ям ,то ще такі суми
Є така поговорка
Спробуй доведи державному лікарю, що ти хворий, а приватному, що здоровий
Пуки-куки• 06 декабря 2024
У мене чоловік залізничник, і ми були закріплені за відомчою поліклінікою, лікарі були не сильно завантажені, педіатр приходила на виклики, за потреби можна було викликати швидку, відкрити лікарняний чи проконсультуватись по телефону. Цього року клініку загарбав медінститут, нас перекинули на вже третю сімейну, донька двічі брала лікарняний, а свого лікаря ще в очі не бачила - першого разу в реєстратурі її відфутболили до інфекціоністки, на другий записалася через хелсі, прийшла наступного дня на визначений час, виявилося, сімейна поїхала на курси, і її відправили до іншої, доньку відправили до іншої, там спочатку її бабки в черзі обгавкали, хоча вона і не збиралася йти поперед них, потім лікар визвірилась, не в гуморі була. Прийшла на рентген - там вимагають 100 грн. за плівку, виключно готівкою, а в малої тільки карта. Цілий день в тому прОклятому місці провозилася, в результаті, йшла туди нездорова, а повернулася взагалі розбита. Чесно кажучи, краще би ми вже ту нещасну тисячу в приватній заплатили - мене недавно по страховій відправляли, лікар уважний, доброзичливий, сам домовився про додаткові обстеження, наступного дня поцікавився, як я себе почуваю. Вже думаю, чи не перейти нам з чоловіком і донькою до нього...
вкрации• 06 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Нехай заробляє більше.
Автор ?
Я_и_моя_собака• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Бо до дитини так склалося ,а зараз він каже іти в державну
хай ходить з вами кілька разів, допоможе чергу зайняти, побігати по поверхам, оплатити благодійні внески.
Але краще заключити декларацію з сімейним в приватній клініці,де багато супутніх спеціалістів будуть теж ьезкоштовно,інші - за направленням в держ.
Как нефиг делать• 06 декабря 2024
Ну отчасти он прав, мы платим налоги, чтоб они работали на нас
Незламна Україна• 06 декабря 2024
Якщо ви ходите до одного спкціаліста, то так і скажіть, що лікар знає мене, і ви звикли до нього.
Marmu• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Багато
якби багато, то давав би вам тис 50 в місяць на кишенькові трати, і не знав би, куди ви ту тисячу потратили
Marmu• 06 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Я теж працюю і не люблю марно витрачати гроші, тому вашого чоловіка розумію. Плачу податки, користуюсь медициною. Виключення коли терміново чи стоматологія.
я теж працюю, і це перше, на що ідуть мої кошти. краще на чомусь зекономити і піти до лікарів з нормальним обслуговуванням (я вірю, що лікарі скрізь одні і ті самі, але в держ вони себе як скажені собаки ведуть, не хочу я тієї лотереї)
Мексиканочка• 06 декабря 2024
Ответ дляMarmu
Мені не ведуть, але я рідко хожу. А якби вели то потрібно скаржитись. Не розумію як так ми платимо налоги і змушені кудись ходити, бо до тебе погано ставляться, так не має бути.
Творог для розжига• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Там черга на пів року
Куди черга? Я дві неделю назад була в гінеколога в районну жк, запис за неділю, під час огляду узі і мазок, вчора забрала результати.
Свекруховна• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ну гінеколога я б точно не міняла. А от інші лікарі не відрізняються нічим. А ні, відрізняються, у птиватних клініках полюбляють назначати аналізи і обстеження, які не зрозцміло навіщо треба.
Ane4ka-9cee• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Там черга на пів року
На 3 тижні запис, якщо не горить, чому не зекономити 500 грн
Треба ось так• 06 декабря 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Уже миллион лет нет никаких ’заниманий очередей’, взносов и прочего бреда.
Сіґеле-міґеле• 06 декабря 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Все
Консультація -узд-аналізи -мазки
Заробляйте на таке самі - простіше буде жити
Я_и_моя_собака• 08 декабря 2024
Ответ дляТреба ось так
Звідки така інформація? На основі закладів всіх міст України?
автор тяжкаялюдина • 08 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Ні ,на пів року саме
автор тяжкаялюдина • 08 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
На УЗД безкоштовне
автор тяжкаялюдина • 08 декабря 2024
Ответ дляГравіцапа
Куди в карман?
автор тяжкаялюдина • 08 декабря 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Нещодавно була на плановому огляді у гінеколога (обласний центр) жіноча консультація.

Через додаток вибрала зручний день і час, підлаштувала так, щоб самий перший запис на 8.00, щоб встигнути до роботи.

Мазок і цитологія безкоштовно.
Прийти за результатами через 10 днів.
Знову таки можна записатися на зручний день і час.

Мазок - 50 грн. Це якщо хочеш щоб одразу перевірили.
Наприклад, якщо не плановий огляд,
а щось турбує і треба одразу знати.

УЗД, якщо не хочеш чекати безкоштовно 1-2 місяці
то по живій черзі 250 грн.

Тобто якщо планово і є час то можна і зекономити.
Якщо терміново (симптоми якісь)
чи не має бажання чекати то вийде 300 грн.

Так само і з сімейним лікарем.
Спочатку роблю запис на зручний час і отримую направлення.
Аналізи, кардіограму, ФЛГ встигаю зробити до роботи.
УЗД щитовидної залози оплачую (100 грн), щоб не чекати.

До приватної клініки мабуть пішла б якщо терміново у вихідний день треба, коли державні не працюють.

Автор а раніше ви також ходити до приватної клініки?
Наприклад, до заміжжя?
Ні,бо раніше не народжувала
автор тяжкаялюдина • 08 декабря 2024
Ответ дляАйпишница
нет в жк очереди на полгода не сочиняйте
На УЗД безкоштовне є