Кудряшка Сью• 06 декабря 2024

Что лучше? Стильно, дорого одеваться или одеваться плохо,но иметь ухоженный вид?

Внешний вид ухоженный,но носить плохого качества одежду или хорошо одеваться,но внешность занедбана? Только из этих вариантов,остальные варианты не пишите пожалуйста
Налогообложу• 06 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Вы не найдете в секонде актуальных базовых фасонов, особенно некоторых позиций одежды.
Нереально так весь гардероб собрать
За один візит звичайно не збереш, але сорочки, светри (в т.ч. кашемір меринос, альпака), гольфи - це знайти легко. Джинси знайти нереально актуальні, згодна, можна Зара/Манго купити, брюки можна в секонді купити легко прямі або палацо, тоюто актуальний фасон. Пальто також можна пошукати, особливо на початку сезону або не в сезон. Багато чого можна знайти в секонді, особливо коли знаєш конкретно, що шукаєш. Це я з особистого досвіду кажу. Тобто наприклад, шукаю светр (шерсть або смесовий склад) припустимо яскраво-червоний, і от я кожного разу продивляюсь що є в потрібному кольорі, потрібного складу і в гарному стані. Таки я його купила. І так з кожною позицією: наприклад, хотіла трикотажну плотну сукню чорного кольору нижче коліна - не знайшла, всі більш короткі, то замовила Аркет...і так далі. Буває що спонтанні покупки, наприклад пальто так купила, яке не збиралася, та тренч, але в основному йду ’на полювання’ з чітким референсом, щоб не притягнути хлам додому.
Чорнобаївка• 06 декабря 2024
краще так як зручно і комфортно людині
буреЛОМКА• 06 декабря 2024
Ответ дляВумна вутка
ухоженный вид - хорошие волосы, зубы, ровная кожа и белая футболка + простые прямые джинсы (пусть даже этот лук стоит 1000 гривен)
хорошие волосы, сложно. если их нет
кожу некоторых видов невозможно привести в нормальный визуал
буреЛОМКА• 06 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Автор, я 1 раз в месяц хожу обрезать концы у парикмахера, за ногтями слежу сама (у меня коротко обрезанные ногти и бесцветный лак), 2 раза в год стоматолог, зал. Для этого нужны большие деньги?
12 000 грн в год от
буреЛОМКА• 06 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Жінки, яким дана гарна шкіра, без акне, яка просто змінюється за віковими параметрами, ніколи не зрозуміють тих, хто все життя або частину життя веде боротьбу за те, щоб не було цих жахливих прищів.
у меня сестра 50.......состояние вывалила , а оно даже к норме не подошло
пані Солоха• 06 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Нереально так весь гардероб собрать
Почему?(
Чёрные брюки свободного кроя из тонкой шерсти
Свитер меринос/кашемрр
Белая футболка
Белая рубашка
Блейзер шерсть
Блуза шелк
Костюм шелк
И много чего. Такие вещи легче всего найти
Налогообложу• 06 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
Почему?(
Свитер меринос/кашемрр
Белая футболка
Белая рубашка
Блейзер шерсть
Блуза шелк
Костюм шелк
плюсую. Важко знайти актуальні сумки (бо мода змінюється), джинси, трикотаж типу спор.костюмів, худі (бо в поганому стані часті всього). А решту знайти можна, якби тіільки знати, що шукати