младокошкина• 06 декабря 2024
мобілізація жінок - новий законопроєкт. На Різдво?
Чи можливо що закриють кордони для жінок після Різдва (для тих хто приїде до родичів). В якості аргументу закономпроєкт про "добровільну" військову підготовку, і так ніби ми в школах всі проходили надання першої медичної допомоги.
Суть законопроєкту
Верховна Рада 3 грудня прийняла за основу законопроект Кабміну 12076, за яким жінки, придатні до проходження військової служби за станом здоров´я та віком і які виявили бажання проходити базову військову службу, безпосередньо перед направленням для проходження базової військової служби за їх заявою будуть братися на військовий облік призовників. Надалі, після проходження базової військової служби, жінок будуть брати на військовий облік військовозобов’язаних.
Проект передбачає внесення змін до Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо особливостей взяття громадян України на військовий облік призовників та їх медичного огляду під час проходження ними базової загальновійськової підготовки.
Суть законопроєкту
младокошкина
• 06 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
При всьому! Кум брата свата сусідки тітки Гальки по гаражному кооперативу, сказав, що вже рішення прийнято і потроху запаюють ворота на деяких переходах.
А він брехать не буде, в нього собака на кордоні служить.
Удалено администрацией...
Chaterbox• 06 декабря 2024
Ответ длякороткопамятна
Этот закон регулярно поднимают, значит, скорее всего сделают. Но навряд сечас. А может это как рычаг торгов с США, угрожают трампу если деняг не даст
То соберут всех теток и пошлют на США выбивать бабло ? 🤣
Творческий типаж• 06 декабря 2024
Давно пора...
Жінки стільки століть боролися за рівні права і обовязки не для того щоб їх тут обмежували в їх праві бути бусифікованою
Суцільна зрада• 06 декабря 2024
Нет, не закроют. В приведенных законопроектах и рядом этой мысли нет.
Есть ещё мужчины 18-25, эта очередь, очевидно, первее женщин, но их тоже не берут мобилизировать.
младокошкина
• 06 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
тіток? ні, фізично окей ще, без малолітніх дітей або без дітей загалом, і не в США, а саме на фронт щоб показати критичність ситуації
младокошкина
• 06 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Як все починалось ніби теж по бажанню? та з військовою підготовкою?
Суцільна зрада• 06 декабря 2024
Ответ длямладокошкина
Когда начиналось?
Военный учёт у всех мужчин был, ограничения на выезд наложены с самого начала.
Скорее марсиане высадятся на землю, чем в Украине будет насильственная мобилизация гражданских женщин. Даже не вижу повода обсуждать, настолько это очевидно.
Гірчинка• 06 декабря 2024
Ответ дляingaruta
да,автор!уже все границы закрыты для женьщин с 1 размером груди!выпускают только жирных и сиськатых.так что вам париться не зачем!с праздником будьто здоровы!
У вас неправдивая информация! Выпускают только с тремя сиськами
Кіма кепка• 06 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А тепер сядьте і ще раз перечитайте
При чому тут кордони?
Це з серії «люді читают жопой…». Зрада сама ж себе не розведе.
младокошкина
• 06 декабря 2024
Ответ дляКіма кепка
як вам шашлики, де зустрічали?
Твоя подружайка• 06 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так написано, якщо жінка згодна
Сначала згодна ,потом пофиг на её згоду.
Закон ,тем свиньям принять ,дело 5ти минут .
Ответ дляForever_young
Так там же написано ´які виявили бажання´
добре віримо, ми далі без анонімів, якось дивно чого б це?
Ответ дляZanka_
наша пісня гарна й нова, кожен місяць, якщо не півмісяця, чергові виїхавші, бояться, що її закриють в Україні, та сидіть вже собі за кордоном, чого сюди шастать, тут ще й шахеди та ракети літають
відповідь на чого сюди застать - родичі хворі, з пенсією в 100 доларів все життя на державній роботі, зараз без допомоги не зможуть навіть пройтись по розваленій дорозі. тому запитую.
Ответ дляSoroka-7a6a
а вивезти родичів до себе не варіант? чи хай під шахедами сидять з пенсією в 100 доларів
Ответ дляZanka_
не хочуть, не можу змусити.
дуже старі, шахеди ще більше погіршили стан.. їду допомагати, пенсії на ліки не вистачить.
Ответ дляZanka_
ну то гроші переведіть! а от якщо б дійсно закрили кордони, а не ці ваші спекуляції, як допомагали б?
що гроші?
люди з деменцією, погано ходять самі собі зроблять організують ремонт?
чи хтось попіклується? це клас нижче середнього, саме ті представники якраз на війні.
Ответ дляZanka_
і? як вони живуть поки ви закородном?
точно не вашими молитвами
Anastasiya-f052• 06 декабря 2024
Ответ длякороткопамятна
Чем угрожают!? Он только порадуется если наши границы закроют и никого не будут выпускать. Веть тогда и в США никто из нас не приедет.
Нам если в таком контексте угрожать, то наоборот, открыть границы грозить надо. Вот этого и правда испугаються.
Anastasiya-f052• 06 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Вот именно