СирОжино пирОжино• 06 декабря 2024

Податок на нерухоме майно

Дівчата,чи приходив кому небудь податок на нерухоме майно?
Я маю свій кабінет платника податків,зайшла туди сьогодні,а там повідомлення що я маю сплатити 2500 за квартиру яка є у мене у власності.
На поштову скриньку мені не приходили листи і квитанції.
Тобто якби я не зайшла в особистий кабінет то і не дізналась б про цей податок.
Я зателефонувала сусідам,родичам в них теж листів в скриньках не було.
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Мені теж не приходило, я сама дивилась в кабінет.
Прийшло навіть на ту квартиру, де я не живу 30 років і не прописана, але була приватизація і на мене. Ще й заплатити по різних районах і областях квест.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 декабря 2024
Я оплачую за зайві м2. Називається податок на розкіш... Ще оподатковується комерційна нерухомість. Також пристойна сума.
автор СирОжино пирОжино • 06 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
А якщо я б не подивилась то і не знала б...
І звісно ж не платила б
І що ж тоді б було?:(
Я в шоці:(
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А вам приходило повідомлення на поштову скриньку?Чи ви також дізналися в особистому кабінеті платника податків?
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
І звісно ж не платила б
І що ж тоді б було?:(
Я в шоці:(
Штраф був би. То як не знали? Цей податок вже давно, декілька років точно.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
На поштову скриньку.
Ответ дляАгент Пинкертона
Перший раз сьогодні побачила в особистому кабінеті 🤷 Обзвонила всіх родичів і нікому немає нарахувань...
Херсон це Україна• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну, то може на родичів просто не зареєстровано стільки нерухомості, як на вас
Ответ дляХерсон це Україна
Та на мені 1 квартира і виходить лишні 6 кВ.м
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Колись в млїй власності була кімната в комунальній квартирі, 25 м, але в податковій чомусь засвітилось, що я власник 160 м. Приходили листи в поштову скриньку, я їздила, доказувала і тд.
Так декілька разів.
В цьому році прийшло на мої 2 квартири, мамину ще й на цю комуналку. Від суми я ледь не впала) знову розбиралась)
Херсон це Україна• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну то заплатіть і забудьте. На рік)
Ответ дляХерсон це Україна
Ну то заплатіть і забудьте. На рік)
Та я заплачу звітно.Просто не можу зрозуміти,чому тільки мені прийшов податок 😄
У всіх вже перепитала,до сусідів навіть ходила.Немає нікому.
Вирішила ще тут у людей спитати
Хропочка з гривкою• 06 декабря 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Ну то заплатіть і забудьте. На рік)
2500 за 6 м2? Это по какой ставке, интересно...
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так там копійки за 6 м.
Куратор дебошей• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Значит, она у вас площадью 66 метров
Ответ дляКуратор дебошей
Значит, она у вас площадью 66 метров
Так 66 кВ.м
Хропочка з гривкою• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так 66 кВ.м
Так за что 2500?
Куратор дебошей• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вирішила ще тут у людей спитати
Если вы собственник, единоличный, и метраж больше 60 кв м, вы платите налог на роскошь за каждый лишний метр.
Ставку не помню, начинали с 25 грн сто лет тому, но уже сто раз их пересматривали.
Оплачивается один раз в год.
Куратор дебошей• 06 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
35 грн, я уже посчитала
35 грн за каждый метр, в месяц, за год - 2500
Хропочка з гривкою• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
35 грн, я уже посчитала
Какой месяц? Это один раз в год платится.
Херсон це Україна• 06 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну, ми ж не знаємо, що там зареєстровано і скільки нараховано. Автор сама плутається, сусідів, родичів, форум турбує, а мала б з´ясувати в податковій.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Не може бути такий податок за 6 м2. Хіба, що це за декілька років + пеня.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
35 грн, я уже посчитала
Не за кожний метр, а за кожен зайвий метр.
Куратор дебошей• 06 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так за что 2500?
За шесть метров ’роскоши’ ежегодной
Льгота на 60 кв метров на душу, 120 за дом, и 180 вроде за коммерцию, уже не помню точно все квоты
Хропочка з гривкою• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
За шесть метров ’роскоши’ ежегодной
Я знаю, за что налог. 6 м2 это лет за 20ть с пеней разве что.
Ответ дляХерсон це Україна
Я звонила тільки що в податкову.Мені сказали що я власник квартири в Києві 66 кВ.метрів + я прописана в Чернігівській маминій квартирі і також мамина квартира приватизована на нас двох(хоча мама є її власником).То типу Чернігівська квартира також вважається моєю власність.І ось тому вийшла така сума.
Але питання не в тому, що прийшов податок на сплату
А в тому,що нікому більше не прийшов:)
Хоча у знайомих у власності є майно на багато кВ.метрів і ніхто не отримував листів з податкової.
І мені теж в поштову скриньку нічого не приходило ,це ж добре що я сама зайшла до кабінету і побачила повідомлення...
Куратор дебошей• 06 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Да, но начисления то ежемесячно
Ставьте и дальше рука лицо
Законы научитесь читать, только сначала
Хропочка з гривкою• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Да, но начисления то ежемесячно
Ставьте и дальше рука лицо
Законы научитесь читать, только сначала
Что вы выдумываете? Начисления ОДИН РАЗ в год. Сами читайте)
Куратор дебошей• 06 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Правильно, их шесть
6х35 - 210 грн/мес
210х12- 2520 грн за год
Свідок Перемоги• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Правильно, их шесть
6х35 - 210 грн/мес
210х12- 2520 грн за год
Какой бред...Откуда вы эту ахинею взяли?