СирОжино пирОжино• 06 декабря 2024

Податок на нерухоме майно

Дівчата,чи приходив кому небудь податок на нерухоме майно?
Я маю свій кабінет платника податків,зайшла туди сьогодні,а там повідомлення що я маю сплатити 2500 за квартиру яка є у мене у власності.
На поштову скриньку мені не приходили листи і квитанції.
Тобто якби я не зайшла в особистий кабінет то і не дізналась б про цей податок.
Я зателефонувала сусідам,родичам в них теж листів в скриньках не було.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Правильно, их шесть
6х35 - 210 грн/мес
210х12- 2520 грн за год
Відсоток річний. Нарахувань за місяць немає)
Свідок Перемоги• 06 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так капец и главное законы читать советует с умным видом
Потринділиця• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
35 грн, я уже посчитала
35 грн за каждый метр, в месяц, за год - 2500
😂
Вы же не бухгалтер надеюсь?
Куратор дебошей• 06 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Что вы выдумываете? Начисления ОДИН РАЗ в год. Сами читайте)
Начисление да, один раз за год, но налог оплачивается за весь период. Или вы квартплату тоже один раз в год платите? Или абонплату за обслуживание по горячему холодному водоснабжению?

Автор, если у вас в долевой собственности ещё квартира, тогда у вас лишних не 6 метров, а больше.
А как регистрируют люди - другие - соседи, родственники, вы не знаете
Потринділиця• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Да, но начисления то ежемесячно
Ставьте и дальше рука лицо
Законы научитесь читать, только сначала
О, Господи😂
Воспользуйтесь сами своим советом, читака законов
автор СирОжино пирОжино • 06 декабря 2024
В інтернеті пишуть що 2024 році 100,5 грн за лишні кВ.метри
Херсон це Україна• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Да, но начисления то ежемесячно
Ставьте и дальше рука лицо
Законы научитесь читать, только сначала
Не ганьбіться. Ви навіть правильну назву податку не знаєте, розраховуєте невірно, пишете маячню
Потринділиця• 06 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Какой бред...Откуда вы эту ахинею взяли?
Она законы читала 😂😂😂😂
Потринділиця• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Да, но начисления то ежемесячно
Ставьте и дальше рука лицо
Законы научитесь читать, только сначала
Смотрю в книгу - вижу фигу
😂😂😂
Херсон це Україна• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я звонила тільки що в податкову.Мені сказали що я власник квартири в Києві 66 кВ.метрів + я прописана в Чернігівській маминій квартирі і також мамина квартира приватизована на нас двох(хоча мама є її власником).То типу Чернігівська квартира також вважається моєю власність.І ось тому вийшла така сума.
Але питання не в тому, що прийшов податок на сплату
А в тому,що нікому більше не прийшов:)
Хоча у знайомих у власності є майно на багато кВ.метрів і ніхто не отримував листів з податкової.
І мені теж в поштову скриньку нічого не приходило ,це ж добре що я сама зайшла до кабінету і побачила повідомлення...
Яке вам діло до інших, що кому прийшло/ не прийшло?)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
На сайті ДПСУ є калькулятор. Ви зможете порахувати по ставці, яку прийнято у Вашому місті. Будете точно знати, що за сума.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
А в тому,що нікому більше не прийшов:)
Якщо Ви не власник квартири в Чернігові, то ніякого податку Ви не платите. Розберіться з документами.
Потринділиця• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Если вы собственник, единоличный, и метраж больше 60 кв м, вы платите налог на роскошь за каждый лишний метр.
Ставку не помню, начинали с 25 грн сто лет тому, но уже сто раз их пересматривали.
Оплачивается один раз в год.
Вы реально в тех законах, которые читали нашли именно такое понятие «закон на роскошь»?😂😂😂
И в законе было прописано «ставка налога на роскошь 25 грн/м2»? 😂😂😂
Умничка-помощничка• 06 декабря 2024
а в якому розділі того кабінету дивитись чи треба платити податок і суму?...
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
А в тому,що нікому більше не прийшов:)
В мене аналогічна ситуація і мама теж в Чернігівській області.
Я в новобудові зараз і сусідам прийшли такі листи. Тому ви не одна точно.
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Да, но начисления то ежемесячно
Ставьте и дальше рука лицо
Законы научитесь читать, только сначала
Раз в год это оплачивается.
Хропочка з гривкою• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей

Прям розовая мечта налоговиков ваш пост...
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей

По вашим рассчетам, если автору за 6 м платить 2500, то за черниговскую квартиру вообще 10 000)
Не пугайте людей)))
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
До речі так. Бо в Києві була одна ставка, а в Ніжині інша.
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В мене теж так. На мамі особовий рахунок, я не прописана. Але я брала участь в приватизації і тому юридично співвласник цієї квартири.
Аннуитет• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Та я заплачу звітно.Просто не можу зрозуміти,чому тільки мені прийшов податок 😄
У всіх вже перепитала,до сусідів навіть ходила.Немає нікому.
Вирішила ще тут у людей спитати
Мамі лист приходив, мені не знаю, бо не живу за пропискою. Але в особистому кабінеті є. На нас з мамою і нерухомості багато. Але чому аж 2500 за 6 метрів? У нас по місту правда тариф 0.33. ну хай у вас 1. У мене зайвої площі десь 50 м. То прийшло трохи більше 1000.
Аннуитет• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Оплачивается один раз в год.
Там максимальная ставка около 100 грн за метр лишний. Я тоже тему недавно роздавала, не могла разобраться.
Аннуитет• 06 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
35 грн, я уже посчитала
Что это за бред такой вы посчитали? Абы шо ляпнуть. Там есть специальная формула, в платёжке все написано. И не в месяц, а раз в год начисляется
Печенюшка• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
А в тому,що нікому більше не прийшов:)
Почитайте закон. Вони мають повідомляти, але можуть цього і не робити. А Ви не маєте права не платити. І те, що Ви не знаєте чогось, то Ваші проблеми.

Мені жодного разу не приходив лист. Але я оплачую вже більше 5 років. Спочатку ходила до податкової. А зараз беру всю інформацію з податкового кабінету. І ще підключений чат бот податкової, то приходить сповіщення в телеграм.
Потринділиця• 06 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
1,5% минимальной з/п за тот год, за который платится налог. И 1,5% - максимальная ставка
Аннуитет• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
А в тому,що нікому більше не прийшов:)
Ну то хай в кабінеті подивляться. У нас майже нікому лист не приходив, самі знайшли в кабінеті
Печенюшка• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
В кожному місті і селищі свої ставки, які приймають місцеві органи. Я за 19 метрів заплатила до 70 грн.
Агент Пинкертона• 06 декабря 2024
Ответ дляАннуитет
Як це 1000 грн за зайві 50 метрів?
ПриснитсяЖЕ• 06 декабря 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Штраф був би. То як не знали? Цей податок вже давно, декілька років точно.
Ну и что, что он давно?
Для налога на недвижимости установлен механизм оплаты - налоговая его начисляет, а потом присылает уведомление. У плательщика есть 60 дней на оплату с момента получения уведомления. Нет уведомления - нет даты отсчета 60 дней.
Сладко-соленая• 06 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вирішила ще тут у людей спитати
В мене теж нікому із знайомих не нароховують, хоч у них більше мого є. Мені нараховують вже 6 років. Штрафів до цього року не було. Давно не заглядала в кабінет. Сума там велика. А строк давності 3 роки